Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KAMAHL --- 22:56:17 30.3.2014
Shut up Hippy. A dictionary. | Red Cedar
http://red-cedar.ca/2008/03/10/shut-up-hippy-a-dictionary/
CONTINUITY --- 12:51:50 29.3.2014
"Všechny jsme byly vychovávány, abychom žily v jakémsi polospánku, kde nezáleží na ničem, s výjimkou drobných bezprostředních uspokojení."
(Přechod čarodějů)
XCHAOS --- 15:54:25 26.3.2014
aha, tak takhle teda vznikají kruhy v obilí...
[https://pbs.twimg.com/media/BjqSxXjCIAEju7R.jpg]
CONTINUITY --- 16:42:36 25.3.2014
DARJEEL: taky mi to přijde spíš jako pěkné obrazné vyjádření něčeho hlubšího, než tvrzení, které by se mělo ze všech úhlů rozpitvat .)
KAMAHL --- 16:20:29 24.3.2014
Taky mi to srovnání potratu se sebevraždou nesed. Nemyslím, že by se dítě rozhodlo se potratit podobně, jako se sebevrah rozhodne vzít si život.
DARJEEL --- 12:49:22 24.3.2014
Narození, smrt a orgasmus zahrnují mocné hraniční interakce. Při narození vstupujeme po devítiměsíčním vznášení se v plodové vodě do pole zemské přitažlivosti. Při orgasmu se oddáváme ohromným nekontrolovaným pulzacím, když vstupujeme do těla druhého či přijmeme tělo druhého v sobě. Ve smrti se oddělujeme od hmotné matrice a placenty země. U všech tří fenoménů se mohou dostavit silné křeče. Není překvapující, že si propojenost těchto tří zkušeností neseme s sebou v čase, a to jak směrem dopředu, tak i zpět.

- David Boadella
DARJEEL --- 12:46:51 24.3.2014
Budeme-li předpokládat, že narození, nahlíženo zevnitř dělohy, je pociťováno jako smrt, není pak možné, aby byla smrt z pohledu mimo tělo prožita jako narození?
(...)
Viděno touto optikou můžeme chápat náš život na zemi jako jistý druh těhotenství. Smrt se pak jeví jako jeho naplnění. Sebevražda se rýsuje jako potrat.

- David Boadella