Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KAMAHL --- 13:15:17 23.9.2012
CONTINUITY --- 23:01:09 22.9.2012
Say you have a brand new sports car and the red oil light comes on. You take it to the mechanic, and he says he is intimately familiar with the car's electrical system and will take care of the problem. He takes it into the shop, cuts the wire to the red light, gives it back to you, and charges you a hefty fee. If that sounds outrageous and unethical, why is it okay to do the same thing with our bodies?
----
Představte si, že máte nové sportovní auto a rozsvítí se kontrolka oleje. Zavezete auto do servisu. Mechanik prohlásí, že dobře zná elektrický systém tohoto vozu a problém vyřeší. Odveze auto do dílny a tam přestřihne drát, který vede ke kontrolce oleje. Pak vám vozidlo vrátí a naúčtuje vám tučnou sumu.
Jestli tohle zní nepřijatelně, jak to, že je přijatelné dělat tohle s našimi těly?
----
IMHO výstižnej popis, jak často funguje naše dnešní medicína založená na potlačování příznaků.

zdroj: http://www.realitysandwich.com/let_magic_happen_transforming_symptoms_healthcare
(autor je lékař)
FVMOUNTIN --- 11:28:39 19.9.2012
GULDUR:
Octarine - Discworld & Pratchett Wiki
http://wiki.lspace.org/wiki/Octarine
MUTEK --- 11:05:59 19.9.2012
Attention is the rarest and purest form of generosity. It is given to very few minds to notice that things and beings exist. Since my childhood i have not wanted anything else
but to receive the complete revelation of this before dying.

— Simone Weil, pametni deska na 549 Riverside Drive, NY
KAMAHL --- 21:30:56 17.9.2012