Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JAZZZ --- 20:55:01 20.8.2019
Největší trest je žít s blbcem v jedný hlavě.
INK_FLO --- 0:21:13 13.8.2019
Principem tao je spontaneita, "tao se řídí samosebou". Ale spontaneita není v žádném případě slepá, neuspořádaná naléhavost, pouhá moc rozmaru. Filosofie omezená na alternativy konvenčního jazyka nezná žádný způsob, jak pochopit inteligenci, která nepracuje podle plánu, podle (v čase jednoho) pořádku myšlení. A přesto máme konkrétní důkaz existence takovéto inteligence přímo v ruce, je jím naše tělo, organizované, aniž bychom mysleli. Neboť tao "neví" jak vytváří vesmír, stejně jako my "nevíme" jak utváříme svůj mozek.

(Alan Watts - Cesta zenu)
CRS --- 23:05:43 7.8.2019
Ztráta jednoho smyslu je kompenzována jinými.
Proto ti, kteří ztratili smysl pro soudnost, jsou kompenzovaní smyslem pro sebedůležitost.
CRS --- 22:30:02 30.7.2019
Seesaw installed at US-Mexico border to allow children to play together. - GIF on Imgur
https://imgur.com/gallery/TGUkgGK
MEZZANA --- 15:39:45 29.7.2019