Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 10:41:22 4.12.2016
"They have to kill us because they can't break our spirit."

- John Trudell
GEN_IO --- 12:24:18 2.12.2016
LAAZI: to je jedno jak se na to díváš. každopádně to, co není vidět neznamená, že není. každopádně vše se neustále "pozoruje navzájem" a na základě toho tvoří. ať už to viditelné, nebo to neviditelné. a to co není vidět může být třeba i mnohem rozsáhlejší, než to viditelné. jen to jsem chtěl asi říct :)
LAAZI --- 11:59:23 2.12.2016
GEN_IO: Zvirata a tak = zvirata, lidi, mimozemstani a tak? To zni rozumne, za predpokladu, ze to neco vetsiho je tvoreno prave timto presahem ;)
GEN_IO --- 15:00:25 1.12.2016
Anebo jsou ty zvířata a tak jen drobný přesah něčeho většího do pozorovatelného spektra v naší realitě - nco jako třeba myši ve stopařově průvodci ;) ani bych se po pár zkušenostech nedivil
a my si říkáme tady jak jsme chytří
KUKIDE --- 10:54:58 1.12.2016
LAAZI: jj a nebo pak hrábne robotům ;)
LAAZI --- 17:37:22 30.11.2016
BTW autorem citatu je Kilgore Trout, spisovatel, fiktivni postava Vonnegutovych knizek a mysli to tak, ze prave ty jsi jediny, kdo ma svobodnou vuli, vischni ostatni (lide, sloni, mimozemstani) jsou jenom roboti. Cemuz Dwayne Hoover uveri a definitivne mu hrabne.
SAGUS --- 10:07:26 30.11.2016
GLADILAF: slon neumi nic jineho nez byt slonem a neumi rebelovat vuci svoji prirozenosti. Umime rict co je prirozeny pro ruzne zivocichy, ale vime co je prirozene chovani cloveka? Veda rekne neco nabozenstvi rekne neco Pepa u piva rekne neco a porad toho o ty prirozenosti moc nevime.. a i kdyby vsechno co delame je soucasti prirozenosti a moznost vyberu iluze, porad mame o dost sirsi zaber nez jakykoliv znamy zivocich.. kvantitativne i kvalitativne. Ja celym srdcem verim, ze mas vic talentu a moznosti realizace, nez postavat nekde na louce, prezvykovat suchou travu a mavat usima :))
HRAFNAIN --- 18:20:00 29.11.2016
GLADILAF: tak to chodi

aspon mame ten humor :)