Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CRS --- 22:32:36 26.2.2017
"Věda, vědci a jejich metody – to vše je v naší společnosti těžce přeceňované," odeslala přes mobil na sociální síť, zatímco srala hovno na záchodě v letadle.
HARVIE --- 18:29:24 23.2.2017
YBUKO --- 10:39:37 16.2.2017
The unexpected detour around an obstacle often turns out to be better than the original path itself.
??? --- 10:55:17 10.2.2017
“You reach happiness when you realize to overcome the challenges posed by fate. This is the joy arising from the overcoming of difficulties, from the struggle against the problems that you tackle a head-on, but instead you feel lost if your comforts increase.
We have it all. We have everything we need to avoid hunger, misery, poverty. One thing that we do not have, and that we can not be offered by the State […] is to be together with the others. Staying with other people, being part of a group: you have to take care of these things. People who are accustomed to being independent are losing the ability to accept coexistence with other people, because they have already been deprived of the ability to socialize.
It’s very tiring, you must put a lot of effort, you must be very careful, you need to negotiate, renegotiate, discuss, agree, recreate.
Independence deprives you of the ability to do all this.”

- Zygmunt Bauman, from “The Swedish Theory of Love
??? --- 17:53:01 5.2.2017
"Kdyz nikoho nemas. kazdy je tvym milym."

- P. Smith
DLOUHA_POTVORA --- 17:07:43 2.2.2017
Ricky Gervais: "Atheism is only a claim rejecting that there is a god, it is not a belief system. So this is atheism in a nutshell. (...) You believe in one god I assume. But there are 3 000 to choose from, so basically, you deny just one less god than I do - you don't believe in 2 999 gods and I don't believe in just one more." :-)
Ricky Gervais And Stephen Go Head-To-Head On Religion
https://www.youtube.com/watch?v=P5ZOwNK6n9U
??? --- 11:33:42 1.2.2017
[https://friend.rbose.org/proxy/b2/aHR0cHM6Ly9qb2luZGlhc3BvcmEuY29tL3VwbG9hZHMvaW1hZ2VzLzhkNWQ3ODRlODVkODY4ZDQ0YTQ0LmpwZw==.jpg]

Radicalism means getting to the root of the problem, not handing out aspirins. “When symptoms persist, visit your doctor”