Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RADIQAL --- 0:02:51 5.8.2020
INK_FLO --- 20:14:50 3.8.2020
"How should a mystic conduct oneself in everyday life? This question is both simple and complex. Being a mystic is to be aware of and shoulder one’s responsibilities in one’s family life, working life, and spiritual life. A thinking, active, responsible mystic does not feed on what is negative and unhealthy. A mystic does not make hasty judgments, and does not condemn without having tried to understand the why and the how of things and events. The mystic’s attitude is an open one, respecting everyone’s right to be different and to exercise freedom of expression. A mystic is able to give assistance, bring calm, and speak in a compassionate manner to whoever is in need. A mystic accepts philosophically – without becoming disenchanted – the tests that are experienced during one's life: for a mystic is not exempt from lessons, we just find it a little bit easier to learn them."
(Christian Bernard)
RADIQAL --- 21:01:07 26.6.2020
Playing for Team Human today, psychiatrist and author of “Good Chemistry: The Science of Connection, from Soul to Psychedelics,” Julie Holland, M.D.

Julie Holland, M.D. "Good Chemistry"
https://player.acast.com/teamhuman/episodes/julie-holland-md-good-chemistry
MEZZANA --- 18:03:26 23.6.2020
Humility is not thinking less of yourself, humility is thinking about yourself less.
??? --- 18:18:48 12.6.2020
Tohle na me vybluflo;D
Ulet holcicka

Toddler gives her mother advice after hearing parents fight
http://www.youtube.com/watch?v=y62veCinCvc