Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
KERRAY
[https://i.imgur.com/azx3ct6m.jpg] Pokud nemáš čas přečíst tohle záhlaví, nemá vůbec cenu pokračovat v čtení.

Co sem patří si přečtěte na nástěnce. Klidně můžete chválit či diskutovat, ale počítejte s tím, že věci, které sem nesedí, se mažou hned, a věci, které sem nesedí, ale jsou zajímavé, se taky mažou, jen o něco později - aby v archivu zůstávaly jen psychedelické memy.

Pro čtenáře
Co si o klubu pomyslí čtenář, je jen a pouze na něm. Můžou tu klidně být matoucí či provokativní věci. Můžou tu být věci, které jsou pravý opak psychedelie - a je na vás, abyste se zarazili, a řekli si - no momentík. Většinou nemá cenu brát to tu doslovně nebo dokonce hodnotit jednotlivé příspěvky - buďto mně něco osloví, nebo neosloví. Obsah je cílen na návštěvníka, který si je schopen hrát s významy a odlesky slov, je ochoten se dívat na věci ze zajímavých úhlů, aniž by to pro něj nutně znamenalo, že těmto náhledům musí věřit. A pokud by něco z obsahu pomohlo třeba jen jedinému člověku (tobě? :) k probuzení, splní svůj účel dokonale.

Do your own thinking!
Není důležité souhlasit, ale zamyslet se / zkusit si jiný úhel pohledu
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HARVIE --- 13:28:45 23.3.2017
AKAM --- 17:12:48 17.3.2017
???: A tady fun fact k tomu:

Ayahuasca Legos! - Reality Sandwich
http://realitysandwich.com/236592/ayahuasca-legos/
INK_FLO --- 8:04:51 14.3.2017
Once a visitor from the west put the question to him as to why he was staying at one spot for years together, without moving about and preaching to people the truth he had realised. The Maharishi gave his characteristic reply as follows:

"How do you know that I am not doing it? Does preaching consist in mounting a platform and haranguing the people around? Preaching is simple communication of knowledge. It can really be done in silence only. What do you think of a man who listens to a sermon for an hour and goes away without having been impressed by it, so as to change his life? Compare him with another who sits near a holy presence and goes after some time with his outlook on life totally changed. Which is better, to preach loudly without effect or to sit silently sending out inner force?"

The Silent Power {Selections from The Mountain Path and The Call Divine}
SAGUS --- 23:42:30 11.3.2017
''Art is like religion. For believers - its everything. For everyone else - its just pile of bullshit''
(sense8)
ARFEA --- 12:10:51 9.3.2017
The primary task of any good spiritual teaching is not to answer your questions, but to question your answers.
-Adyashanti