Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
AUTORSKÁ ČTENÍ A JINÉ LITERÁRNÍ AKCE A UDÁLOSTI
NATASHA
LITERÁRNÍ WEBY A ČASOPISY:
PORTÁL ČESKÉ LITERATURY
POTÁPEČ - LITERÁRNÍ ROZCESTNÍK
WAGON
DOBRÁ ADRESA
iLITERATURA
PŘEHLEDY LITERÁRNÍCH AKCÍ:
VYCHYTRALÝ GOOGLE KALENDÁŘ NA BLOGU ONDŘEJE LIPÁRA
ODKAZY NA LITERÁRNÍ AKCE NA SERVERU TOTEM.CZPROSBA: Pokud můžete, umístěte ke své akci vedle grafické pozvánky také aspoň stručné textové shrnutí (tj. datum a čas, místo, program), se kterým si poradí čtecí zařízení.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RICARDERON --- 0:15:21 29.9.2015
PINK_CICINKA: Hm, už jsme zažili jinak Prahu. Teď knihovny. Co bude příště? Vsadil bych na vyměšování... Ale Jinak fandím.:)
PINK_CICINKA --- 19:17:43 26.9.2015
PODZIMNÍ KNIŽNÍ VELETRH V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ

9.-10.10.2015
https://www.facebook.com/events/484828454992039/
NATASHA --- 14:07:51 24.7.2015
???: Možná by bylo dobré začít od textu, tj. zkusit číst současné autory a podle toho hledat; tím myslím, že jsi-li například surrealista, autoři civilní poetiky budou Ti platni jen málo a tak.

Jinak všechny party strádají tím, co se Ti nelíbí, v tom nejsnazší je snad pohyb právě po internetu, kde je jedno, jak kdo vypadá, kolik mu je, čím se živí a koho balí. Kde tedy jde o text.
??? --- 11:38:39 23.7.2015
ARALIN: Ale tak celkově, prostě pokud jsi introvert a ty hospody jsou často jediná místa, kde se ty lidí schází, tak buď prostě tam jen sedíš a neuvolníš se, jelikož ten počet lidí ti neumožní být sám sebou a vysává tě, já jsem třeba pak dosti sarkastický a jsem považován za čuráka, ale je to zkrátka obrana, a nebo obecně neumíš s někým nějak navazovat ty kontakty (což tedy už u mě nebude asi jen introverze). A nemluvě o tom, že tě také někdo musí pozvat, jen tak tam přijít moc nejde (buď odvaha k tomu přijít, a nebo se diví, co tam děláš, jelikož se zkrátka rychle utvoří stále osazenstvo).

Ale třeba na VŠ mi přišlo, že jsem měl prostě větší životní zkušenost a chápal svět šířeji, a tak mě spolužáci moc nezajímali. A ti co už mě zajímali, tak s nimi jsem neuměl navázat kontakt. Zkrátka ty kecy u piva, jak je svět krutý a oni trpí a bla bla bla... Ale materiálně jsou zajištění od rodičů, dostávají od nich podporu atd. atd., spíše pozórství než skutečné emoce. Samozřejmě teď jsou oni dále než já, jelikož socializace napomáhá k rozvoji. Asi jsem se zbytečně rozhovořil.
ARALIN --- 10:29:50 23.7.2015
???: tak ty hospody celkem chápu, to ostatní moc ne. Ale pravda, bývá to podobné.
??? --- 10:28:51 23.7.2015
ARALIN: Tak v prostředí, kde se pohybuji se očekávají setkání v barech, chlastání, mluvení o sračkách, přátelení se s každým, ideálně nahánět každou ženu za účelem sexu. Holt umění.

Ono to bude všude stejné, jen odlišná intenzita a délka různých fází.
ARALIN --- 10:11:37 23.7.2015
???: Co myslíš iniciační metodou? (zajímá mě, jestli je to všude stejné...:-D)
??? --- 17:32:59 20.7.2015
KONZUM23: No, ja jsem introvert a neumin moc navazovat vztahy, celkove nemam molem sebe osoby, s nimiz bych vedl intelektualni debaty a zkratka ani na VS se mi nevedlo uzavrit nejake pretelske pakty, jelikoz mi jaksi nebyla blizka ta iniciacni metoda.