Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Second handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
MOUNTBATTEN
Kde se levně oblíct a nebejt za úplnýho zevla? :))
Seznam (pravidelně aktualizovaný) secondhandů z celé ČR na nástěnce!
[mapa secondhandů v ČR]


Skutečně věnujte pozornost nástěnce! Je zbytečné dávat dotazy a-la "dejte mi tip na sekace v Brne", když tipy jsou na nástěnce. Až když vám nastěnka neodpoví, tak položte dotaz!
Informace k lokaci sekáči-hrabárně Na Knížecí též najdete na nastěnce. Ba co víc, taktéž o Textilehouse - odkaz na jejich facebook stránu, kde uvádí, jaké mají slevy.
Máte-li aktualizační připomínku, též jí napište - tedy berem všecky tipy na sekáče všude možně, informace o zrušení sekáče,co je na nastěnce apod. Prosím, každý nový sekáč (=tj.ten, co není na nastěnce), informujete-li o něm, uveďte ten post termínem NASTENKA.
A chlubte se, co jste si kde koupily/i!!!

TOHLE NENÍ BAZAR! PRODÁVEJTE SI V TRZISTI, NEBO V KLUBU [ Výměna hadříků ] (o vstup zadejte Senin)

Spřízněný klub: [ Blešáky - chodíte nakupovat/prodávat? ] (můžete tam zjistit info o blešácích a zajít ta nakoupit, nebo prodat)

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MEMENTO_ISHMENE --- 15:54:31 30.6.2014
Z dnešních úlovků vypíchnu dva: tmavě modré námořnické šaty asos s bílým proužkem (59,-) a hlavně - Pulp Fiction triko s Vincentem a Julesem!!! :)) (29,-) (a přísahám, že pár vteřin před nahmátnutím jsem si říkala, že bych chtěla něco s Pulp Fiction nebo s Hrou o trůny)
LOBOTOMKA --- 18:50:27 27.6.2014
NEMESIS --- 16:04:42 26.6.2014
ARQANA:
MOUNTBATTEN:
IDENTITY:
Ahoj, jen jsem vám chtěla všem poděkovat za rady a podat raport.

Největším objevem byla asi ta Točná - měli oddělení hrbárny v rámci normálního obchodu. Věci čisté, nezničené za slušné ceny - to platilo i v normálním obchodě.
tam jsme pořídili asi nejvíc věcí.

Zlatníky už byly trošičku víc chucpe - ale myslím, že to bylo špatným dnem - jinak zlatníky znám a nic proti nim nemám. Ale našli jsme tam asi deset pánských bílých a solidních košil pro naše potřeby. Včetně takových těch smokingových.

Největším zklamáním byl Brit-tex v Uhřiněvsi. Přišla jsem si jako v nějakém postapokalyptickém filmu z utečeneckého tábora. Vypadalo to, že před chvílí halou prošlo komando, které uneslo velký počet lidí a ti lidé se bránili - po hale byly různě rozházené klece, v nichž nebylo skoro nic jen sem tam cár hadru či dětské šatičky. Kusy oblečení se povalovaly i na šedé betonové zemi. Do toho se spustila průtrž s kroupami.
Nic jsme tam sice nesehnali, ale musím uznat, že ten obraz mě bude pronásledovat ve snech asi až do smrti. Čili zážitek největší.

Tak ještě jednou dík
AIJA --- 14:41:02 26.6.2014
COURT:
Na trase 8 a 9 v Brně je na zastávce Geislerova na ulici Táborská sekáč a outlet, kde se šaty sehnat dají.
HITOMI --- 13:21:24 26.6.2014
NEMESIS: jo, Točná je báječná :) mám odtamtud taky nejlepší úlovky :) včetně kožených bot TUK za 40,- Kč :))
AIJA --- 11:52:31 26.6.2014
???:
Ono se to dá spíš dohledat podle programu sokoloven. Teda alespoň u nás. Vím, že jezdí na určitá místa a na webovkách to většinou mají.
ANNE --- 18:03:27 16.6.2014
MOUNTBATTEN: Tak když už jsme u toho doplňování, v koloNce Praha 7 mě napadá ještě nová pobočka Thrift storu: Dukelských hrdinů 21 (http://thriftshop.cz/) a další Textile House na zast. veletržní palác, Dukelských hrdinů 563/24. To už máme 3 sekáče v jedný ulici:) (NASTENKA)
MOUNTBATTEN --- 16:20:30 16.6.2014
ANNE: dik, uz tam je.
Jinak lidi, kdyz chcete neco pridat, nebo zrusit z nastenky, napiste, prosim, k vasemu prispevku (na konec, zacatek, doprostred, to j fuk:-) ) termin NASTENKA. Nesklonne, idealne velkejma;-)
Kvuli filtrovani;-)
Jednou za cas, vetsinou ob mesic tady delam filtr, abych upravila nastenku.
ANNE --- 16:11:09 16.6.2014
Ahoj, chtěla bych doporučit nedávno otevřený sekáč Crashily kousek od Strossmayeráku (fb:https://www.facebook.com/crashily). Je to tam vážně moc hezký, oblečení )dovoz z Anglie) naprosto skvělý a za dobrý ceny. Já si dneska odnesla oversized béžový svetr HM za 125 Kč, pánské tričko s potiskem Family Guy za 119 Kč, úplně nový "haircuff" HM za 20 Kč a nové sluneční brýle (i s látkovým obalem) za 199 Kč a k tomu mě holky nechaly jako bonus vybrat si něco z krabice "vše za 20" zadarmo k nákupu. Kdo bydlí poblíž, rozhodně tam zajděte, nebo můžete nakupovat i přes facebook.
Navrhuji, aby byl přidaný na nástěnku!:)
KYO --- 13:43:07 16.6.2014
Ahoj vsichni,

říkala jsem si, že by Vás to možná zajímalo, budeme dělat teď ve firmě výprodej skladu a bude tam opravdu všechno za babku... móda, obuv, šperky, hračky, dětské zboží, drogerie, potravinové doplňky, potřeby pro dům i zahradu, nádobí ... no prostě je toho hafo! Všechno je za nákupku a bude to hned k odběru. Pro lidi, co chtějí ušetřit, ideální.

tak Vám posílám pozvánku a třeba se tam uvidíme:)

[//i.nyx.cz/files/00/00/12/06/1206869_13660b126a0e64933bd8.jpg?name=letak+na+stranky.jpg]