Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Second handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
MOUNTBATTEN
Kde se levně oblíct a nebejt za úplnýho zevla? :))
Seznam (pravidelně aktualizovaný) secondhandů z celé ČR na nástěnce!
[mapa secondhandů v ČR]


Skutečně věnujte pozornost nástěnce! Je zbytečné dávat dotazy a-la "dejte mi tip na sekace v Brne", když tipy jsou na nástěnce. Až když vám nastěnka neodpoví, tak položte dotaz!
Informace k lokaci sekáči-hrabárně Na Knížecí též najdete na nastěnce. Ba co víc, taktéž o Textilehouse - odkaz na jejich facebook stránu, kde uvádí, jaké mají slevy.
Máte-li aktualizační připomínku, též jí napište - tedy berem všecky tipy na sekáče všude možně, informace o zrušení sekáče,co je na nastěnce apod. Prosím, každý nový sekáč (=tj.ten, co není na nastěnce), informujete-li o něm, uveďte ten post termínem NASTENKA.
A chlubte se, co jste si kde koupily/i!!!

TOHLE NENÍ BAZAR! PRODÁVEJTE SI V TRZISTI, NEBO V KLUBU [ Výměna hadříků ] (o vstup zadejte Senin)

Spřízněný klub: [ Blešáky - chodíte nakupovat/prodávat? ] (můžete tam zjistit info o blešácích a zajít ta nakoupit, nebo prodat)

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CERNY_KOCOUR --- 22:34:01 30.9.2013
GHOSTDOG: to chápu. Když jsem tam byla předtím já, tak nápisy žádné a ceny tak do stovky. A třeba těch nových luxusních tam dali jen pár... každopádně já to sem házela hlavně jako upozornění na ty kroje, protože to jsem nikde jinde neviděla :)
GHOSTDOG --- 21:03:05 30.9.2013
CERNY_KOCOUR: v pátek jsem váhala jestli vejít, ale měli tam napsáno, že nové věci od 200 Kč, což mě odradilo
PINK_CICINKA --- 19:45:48 30.9.2013
Sekáč na rohu Radlické a Křížové, zelená cedule, jmenuje se to tuším Levná móda. Měli slevy na plus size velikosti (46 a více), celkově moc pěkné kousky v celém krámě. A moc krásný červený kabátek Dorothy Perkins, vel. 10, bez známek použití asi za 450 Kč. Nemíš na kapuci kožešinu, tak ho beru hned. Kam byste mi doporučili zajít pro podzimní trenčkot/zimní kabátek? Ještě jsem byla v Jane Bond, ale ceny mi přijdou poněkud přemrštěné, v sekáči nedám 800 Kč za kabát.
MOUNTBATTEN --- 19:10:16 30.9.2013
Dovolim si tady reklamu na tematicky zamereny jednorazovy sekac - bazar. Snad to pro nektere bude plus to info:-))
Zvu vas na - jiz sedmy- FETISHBAZAR.
Bude v sobotu 12. rijna v BDSM klubu Atelier. O adresu mi piste do posty;-)

Na webu (klik na banner) najdete fotky z minulych bazaru, fotky toho, co bude tentokrat na prodej (kdyz prodejci poslete:-)Pomalu se to teda plni;-) ) a hlavne - PRAVIDLA!:-)
Z tech jen pripominam, aby prodavajici se regli na webu BDSM klubu a poslali nam aspon jednu fotku prodavaneho obleceni (kdo neposle fotku, bude smet nabidnout pouze jednu vec)
[http://www.bdsmklub.cz/images/banery/7_fetish_bazar.jpg]
PINK_CICINKA --- 21:48:34 29.9.2013
ELIE:
MOUNTBATTEN: Já zase tuhle viděla v TH Na Knížeci, že měly prodavačky papírek, kde měly jasně napsané časy, kdy to mají vyhlásit. A ještě se tam o tom pak dohadovaly a ta jedna to šla někam zkontrolovat dokonce.
VENIKA --- 21:41:25 29.9.2013
???:
???:
diky obema, nakonec jsme prijeli az pozde v noci a vstavali az pozde v sobotu, takze Kolbenku jsme nestihli. Namatkove jsme zkusili megasekac v Holesovicich a tam ulovili, co slo. Takze nakonec dobry :)
MOUNTBATTEN --- 21:20:51 29.9.2013
Elie: presne tak.
Jak na tento dotaz odpovedela nedavno prodavacka na knizeci: Privedte si kamaradky. :-)))
PINK_CICINKA --- 20:15:55 29.9.2013
ELIE: Mají šťastné půlhodinky každý den.
LADY_OLIVIE --- 16:43:35 29.9.2013
ELIE: nějak si nemůžu pomoct,ale já to mám jak s kabelkama - pokaždý mě jeden přestane na chvíli bavit :-))Ráda jsem jezdila na kohinorku,v pátek jsem tam byla tři minuty...už jim chybělo dokonce pět štendrů,všechno prodaný.Neměla jsem ráda moc Národku,ale zas jsem tam minulý týden našla nové šaty HaM...Všeobecně určitě doporučuju Michelskou,tý se teď podle mě dost daří.
JESTERKA_AIENE --- 20:03:36 28.9.2013
CERNY_KOCOUR: jj, pod Milou Tchýní, všimla jsem si toho v pátek večer, ale už měli zavřeno.