Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Second handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
MOUNTBATTEN
Kde se levně oblíct a nebejt za úplnýho zevla? :))
Seznam (pravidelně aktualizovaný) secondhandů z celé ČR na nástěnce!
[mapa secondhandů v ČR]


Skutečně věnujte pozornost nástěnce! Je zbytečné dávat dotazy a-la "dejte mi tip na sekace v Brne", když tipy jsou na nástěnce. Až když vám nastěnka neodpoví, tak položte dotaz!
Informace k lokaci sekáči-hrabárně Na Knížecí též najdete na nastěnce. Ba co víc, taktéž o Textilehouse - odkaz na jejich facebook stránu, kde uvádí, jaké mají slevy.
Máte-li aktualizační připomínku, též jí napište - tedy berem všecky tipy na sekáče všude možně, informace o zrušení sekáče,co je na nastěnce apod. Prosím, každý nový sekáč (=tj.ten, co není na nastěnce), informujete-li o něm, uveďte ten post termínem NASTENKA.
A chlubte se, co jste si kde koupily/i!!!

TOHLE NENÍ BAZAR! PRODÁVEJTE SI V TRZISTI, NEBO V KLUBU [ Výměna hadříků ] (o vstup zadejte Senin)

Spřízněný klub: [ Blešáky - chodíte nakupovat/prodávat? ] (můžete tam zjistit info o blešácích a zajít ta nakoupit, nebo prodat)

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
COURT --- 10:46:26 17.12.2017
SOLEI: nojo, ale Land´s End tedy bunda řekněme z 4 tis, Zara za 2 tis. Tam už je cena asi uměrná době nošení (tisícovka na rok) a už je to spíš o popřemýšlení, zda chci mít běhe 4 let dva kabáty a nebo nosit celé ty 4 roky jen jeden... jako kdyby se mi extra líbil, tak asi jo, ale když podle mě snad neexistuje teplá zimní bunda(kabát), která by byla fakt hřejivá a byla by pěkná. (ne, ani parky se mi nelíbí. ne, kabáty fakt nehřejou tak jako péřovka. péřovka..michelin, pardon). No nemám ráda nakupování zimních svršků, to vážně ne..
ADD --- 19:07:53 16.12.2017
SOLEI: Pod Jackpot pred dvaceti lety za pet a pul tacu by se dalo nosit jen spodni pradlo a clovek by nezmrzl. :-) Akorat uz se nevlezu. :-)
SOLEI --- 19:04:27 16.12.2017
ADD: to máš pravdu - Lacina versus dražší je fakt rozdíl. Diadora z Tesco jsem po dvou letech vyhodila , nehledě na to že mi v ní byla zima. Land's End ( výprodej za 60 liber) miluji už několik let a věřím že mi ještě dlouho bude sloužit.
( Zara i mango jsou šmejd, tam se s delším nošením nepočítá)
COURT --- 13:15:26 16.12.2017
necistia jsem ji nikdy a nicim. jen byla tedy ze seku..
ADD --- 13:09:21 16.12.2017
COURT: Obavam se, ze jo. Rozhodne, pokud bundu casto cistis a jde ti o dobrou izolaci. Pokud bys ji mela spis na prochazky nez do mesta, tj. se tak nespinila, vydrzi samozrejme vyrazne dele. Taky zalezi na kvalite peri, vrchni latky, podsivky, prositi... je to individualni.
COURT --- 12:50:18 16.12.2017
no, spíš jsem myslela zda je normální kupovat po dvou letech intenzivního sezonního nošení novou. tak asi jo. beztak tahle byla ze sekáče, že jo.
SOLEI --- 12:40:51 16.12.2017
COURT: kup si práci prací gel na peří a vypere ji, peří se Chadem promasti a slehne, nacechrej jo a bude to zase dobrý.
ADD --- 12:04:36 16.12.2017
COURT: Samozrejme, ze ztraceji vyhrevnost. Jak pouzivanim (kazdym oprenim se o sedadlo...), tak predevsim kazdou navstevou cistirny. A perove bundy, narozdil od perin, nejde dost dobre dosypat. :-)
COURT --- 10:11:33 16.12.2017
prosím vás, je možné, že kabáty péřáky (Mango, Zara, apod) časem ztrácejí jaksi svou výhřevnost? Na kolik sezon tak cca vydrží? Já mám Mango ze sekáče, stál tehdy snad pětikilo, byl to jeden z nejlepších kaufů co jsem udělala. První rok skvělý, druhý rok taky, ale teď, třetí rok už se mi zdá, že nehřeje tak mocně, jak by měl. Současně ale nevím, zda je to jen můj pocit. Zda jsem si na to příliš nezvykla. Dodnes nezapomenu na okamžik, kdy jsem po dlouhých létech chození a trpění v kabátě, pod který foukalo, vzala tedy na milost tu péřovku, když tam byla za levno, a poprvé v životě se ráda procházela sněhem.. njn:)
??? --- 16:54:00 7.12.2017
SULTANKR: Pařížská :)