Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Domácí zprávy a komentáře - co se stalo, co se děje a co bude dál
HAWLIS
Sledujete také spřízněné kluby Zahraničněpolitické události, Evropská unie a Ruská Federace - události a vývoj dnes a zítra...?
---
Ústava České republiky
---
Zajímejte se, kdo je a jak hlasoval váš poslanec (vyhledávání podle krajů) a váš senátor (podle volebních obvodů)


Nejvíce ze všech se mi líbili dva hoši, kteří nesli na tyčích prázdný průhledný igelit bez jakéhokoli znaku. Opravdu, to mi připadalo jako naprosto nejvýstižnější politické heslo dneška.

Závazná pravidla: Toto je odborný klub. Pokud přímo z URL nebo automaticky doplněného titulku není jasný obsah linkovaného článku, uveďte shrnutí sami. OT a posty s nízkým poměrem signál/šum se mažou, vaše názory patří do Debaty k news. Vystříhejte se vlastních komentářů, které jsou zjevně zbytečné a provokující. A názory bloggerů taky mívají do přínosných komentářů taky hodně daleko...

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 10:52:32 28.12.2007
nazory v debatach, dik
??? --- 9:19:10 28.12.2007
Myslivec, který zastřelil svého kolegu, byl opilý

http://www.novinky.cz/clanek/129568-myslivec-ktery-zastrelil-sveho-kolegu-byl-opily.html

Prekvapuje to tu nekoho? Dyt to je skoro ocekavatelne ze takovy myslivec si prihne pred tim nez leze do mrazu.

Prijde mi to stejne sokujici jako pripadny titulek "SOK: 90% zedniku pri praci pije pivo" :) Toto muze pobourit jen urednicke pepiky kteri vi hovno o tom jak co chodi v praxi...

NAZORY?
??? --- 9:11:44 28.12.2007
Proč jsou české dálnice drahé? Kvůli kartelovým dohodám

http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=516331&tro5222_1_0

Taky stoji za to uz jen titulky v sekci "ctete vice o dalnicich"...

Vsude kde je vice penez si nekdo dela vlastni hromadku bokem :( Je to ocividne ale nikdo se toho nechyta dokud to "hovno" nekdo nerozkopne...
??? --- 19:58:44 27.12.2007
Zrušte Ústav pro studium totality, žádají poslanci
http://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy-a-pravo/clanek.phtml?id=517362
Obrátili se na ně poslanci z ČSSD a KSČM, kteří usilují o zrušení zákona, na jehož základě "výzkumák na minulost" vznikl
JESSIEATREIDES --- 11:40:23 27.12.2007
KOSZLIK: co se obrany týče, domnívám se, že platí to, co napsal Kuras... Němci se s Rusy rádi dohodnou, u Francouzů se dá spolehnout akorát na to, že se na ně nedá spolehnout a tak dál a tak vůbec... Fakticky jsou hybnou silou Severoatlantické aliance USA.
??? --- 23:44:06 23.12.2007
docela aktualni vec imho

Tisíce Čechů jsou na Vánoce samy. A bude jich přibývat
http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=516903


Životní styl zvýší počty lidí bez příbuzných

Brno - Vánoce v kruhu rodinném jsou pouhým snem pro desetitisíce lidí v Česku. Žádnou rodinu totiž nemají. A další desítky tisíc lidí žijí tak, že je v budoucnu podobně smutné Vánoce nutně čekají.
FIN --- 1:58:00 23.12.2007
Zaprvé - spadl z měsíce, kdo se ještě domnívá, že by se evropské státy dokázaly shodnout na tom, co je pro ně společným nebezpečím a společným zájmem.

Zadruhé - i kdyby se na tom shodly, nedohodnou se na postupu.

Zatřetí - kdyby se dohodly i na něm, hádaly by se, kdo to bude řídit.

(A i kdyby se shodly ve všech třech bodech, nemají dostatečné prostředky, aby cokoli účinného vykonaly na vlastní obranu, a vůbec už ne na nějaké "mírotvorné" kampaně v zahraničí. Nemají je proto, že se půl století krčí pod ochranným deštníkem Ameriky a jednostranně odzbrojují...)


B. Kuras, Jako psa ke kandelábru
KOSZLIK --- 1:37:11 23.12.2007
JESSIEATREIDES: nene..nic takoveho nerikam, jen me zrovna tahle slova v clanku upoutala...myslim ze jde predevsim o odhaleni dezinformace obcanu nez nejakych tajnych planu Ruska

melo by nasi vlade dojit, ze mame jeste 3moznost a to EU, vytvoreni jednotné evropské obchodní politiky vuci rusku..(ideal :D)
JESSIEATREIDES --- 14:32:19 22.12.2007
KOSZLIK: Bez ohledu na to, že je náš premiér tak trochu debil, máš nějakou pochybnost o tom, že když Rusové říkají Američanům, co má a nemá stát na našem území (které je navíc součástí NATO), že skutečně jde o to, jestli zde Rusko obnoví někdejší geopolitický vliv v této zemi nebo ne?