Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Banky, bankovnictví, bankovní operace
HARALD
Vaše zkušenosti s českými bankami. V čem jste spokojeni, v čem ne. Zajímá vás, jak funguje banka uvnitř?

[ mBank ] - klub spravovaný ADAMMem, kde lze získat odpovědi na dění uvnitř této banky
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KOFIS --- 15:14:22 30.12.2007
ADAMM: Ahoj, tak mi přišla karta z mBank a je na ní čeština, to je prima, ale dopis - ve kterém mi přišla - tak tam byla čeština opravu velmi špatná. Možná že by nemuselo být moc na škodu kdyby vytištěné obálky kontroloval nějaký čech, možná to polákům přijde OK. Bydlet ve vetším městě tak bych asi kartu nedostal. To už by bylo jednodušší diakritiku vypustit, když není korektní.
ALESH --- 14:46:25 28.12.2007
Tak hototvo, mam ucet u mBanky, dekuji Adammovi za pomoc, bez nej by to trvalo jeste o nece dele :)
ROMANET --- 14:38:01 27.12.2007
ADAMM: udivuje mne, že diakritika je v prostředu ok a na začátku a konci rozsypaná. je mi to celkem jedno. stalo se mi to u mironetu, ale jen jeden den.
ADAMM --- 14:30:14 27.12.2007
hele, vsechno to predam do mediaservisu... (a nasemu sefovi).

alesh: kuryr dostane zprdana a vrati se.
romanet: ta rozsypana diakritika - je to v tvem mailboxu vyjimecna situace? mne ted taky prisel tenhle mail a vse zcela v poradku. ten mail ti prisel kdy? karta prijde na kontaktni adresu. pokud jsi posilal v patek penize, tak pak byly vsechno nepracovni dny, cili by se mely pripsat (je-li ucet aktivni) dnes kolem 17:00.

nospam: vice viz posta ;)
ALESH --- 13:07:26 27.12.2007
Ted tu byl kuryr od mbanky.

Ale k podepsani smluvy nedoslo. Z nejakejho duvodu, nebylo ve smlouve uvedeno rodne cislo. Misto toho, tam bylo cislo pasu. Takze mi to kuryr odmitla predat. Takze to budou muset vygenerovat znovu. Grrrr.
ROMANET --- 12:33:37 27.12.2007
NOSPAM: orientační body jsou veselé. také mi chvilku trvalo vysvětlit, že je to ulice, kde jsou všechny baráky stejné a jsou normálně číslované.


jinak mi přišel mail.

Dobrý den,

Rádi bychom Vás informovali, že Váš �_et/__ty, z__zen_ na z_klad_ __dosti __slo GMP081005500, jsou plně aktivní.

(...)

Rádi bychom Vám ještě připomněli, že pokud jste si ke svému účtu objednali také platební kartu, doručíme Vám ji v druhé polovině prosince 2007.

(...)
Děkujeme V�m za vyu__v_n_ na_ich slu_eb.


S pozdravem,
Tým mBankkarta mi přijde kam? dnes, zítra, v pondělí? také mne zajímá ta aktivace. když jsem si na mbank účet poslal v pátek peníze, tak nedošli?
NOSPAM --- 11:39:47 27.12.2007
Hehe.. zase legrace s mBank a spol. Mediaservis.. Tentokrat po 20 prac. dnech, tentokrát zavolali mojí drahé manželce a opět začali dělat problémy :-D
Neboť je žena cizinka a má "jen" trvalý pobyt tak po ní chtěli rodné číslo, které nemá a ani nemůže mít neboť (dle cizinecké policie) to obvykle trvá cca rok než se k jeho vydání naše úřady dokopou ;-)
Takže asi 10 minut ověřovala jestli stačí trvalý pobyt a blábolila cosi tom že se podmínky neustále mění (skvělá vizitka) nakonec že by to SNAD mělo stačit a jala se zjišťovat kam že to má toho kurýra poslat. Nu na odpověď I.P. Pavlova (ještě zjišťovala směr. číslo atd.. ono ulic IP Pavlova je v Preze mnoho asi..)se snažila zjistit další orient. bod, na odpověď že to je i stanice metra se ptala jestli to je nějaký rod. domek či činzak (málem sem se rozesmál). No vysvětlil jsem paní že to je centrum prahy a že tam jsou prakticky JEN vícepatrové domy. Opět přišel dotaz na nějaký orientační bod což jsem už nevydržel a poradil jí ať pošle kurýra metrem. :-D

Jako Mediaservis je skutečně maximalně profesionální firma. Já mam doma navigaci kam zadám ulici a je to, kurýr když teda nebude mít tak moderní zařízení může použít www.mapy.cz
T_Y_L --- 23:14:17 19.12.2007
ENEMYS: Chtěl upozornit na fakt, že u nás jsou co se týče bankovních služeb (na zprostředkování investičních produktů používají především externí zprostředkovatele) jsou spíše "na ochutnání".
O výhodách pro klienty cestující po světě (řekl bych že možná více než v Evropě bude využití zajímavé třeba v Asii kde je HSBC také silná a kde se asi anglicky mluvící osobní bankéř může docela hodit) nepochybuji.
ENEMYS --- 22:49:04 19.12.2007
HARALD: ZBYNEK: Vklad je milion a mel by to bejt i samozrejme i prubezny zustatek, ale to vsechno zalezi na domluve s osobnim bankerem.

T_Y_L: Hlavne je to nejvetsi Evropska banka :) V lednu prijdou.... ale pouze pro HSBC Premier... pak behem roku se rozsiri o klientelu s min. mesicnim vkladem, ale to podle uspechu s HSBC Premier.
T_Y_L --- 22:44:02 19.12.2007
ENEMYS: Tady je výhodou ten mezinárodní rozměr, protože mít to u všech jedné pobočky v Praze (nenalezl jsem informaci, že by v ČR měla HSBC ještě nějakou jinou pobočku) to není žádná výhra.