Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Banky, bankovnictví, bankovní operace
HARALD
Vaše zkušenosti s českými bankami. V čem jste spokojeni, v čem ne. Zajímá vás, jak funguje banka uvnitř?

[ mBank ] - klub spravovaný ADAMMem, kde lze získat odpovědi na dění uvnitř této banky
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LIBENAK --- 15:41:25 24.12.2006
BIGZ: díky moc
BIGZ --- 11:05:14 24.12.2006
LIBENAK: rok od zacatku cerpani kontokorentu, presne datum mas v servis24
LIBENAK --- 10:59:17 24.12.2006
Teď jsem se trochu vyděsil, chci se zeptat jaká je doba splatnosti kontokorentu u spořky s programem student+? Je to dáno individuálně smlouvou, nebo je to pro všechny fixní? Já jen jestli bych se neměl před novým rokem srovnat do kladných čísel (ta sankce 25% mi přijde ošklivá). Díky
YNZA --- 12:52:20 20.12.2006
ten servis24 se ser*isuje jenom me nebo i ostatnim?
ZBYNEK --- 21:40:00 4.12.2006
DAIIKA: A v cem je konkretne rozdil? Zustanme treba u toho pujcovani auta v zahranici...
HARALD --- 19:29:24 4.12.2006
DAIIKA: Díky. :-)))
DAIIKA --- 19:06:47 4.12.2006
HARALD: zkoušela jsem se na ty služby kolem zlatých karet dívat,a možná by se to vyplatilo, kdyby sis častěji půjčoval v zahraničí loď, nebo auto, potřeboval právní ochranu osob, byly tam i nějaké letištní salonky pro VIP a podobné služby. Troufám si říct, že normální smrtelník, který necestuje dvakrát týdně napříč zeměkoulí zlatou kartu moc nevyužije.
ale jako snobárna to možná funguje...:-))

jinak myslím, že služby běžné u emobovaných karet jsou dostačující.Jen nevím, jak by to potom bylo s líbáním těch bot :-)))
??? --- 8:00:30 4.12.2006
Nejlepší internetové bankovnictví v České republice má Raiffeisenbank

Raiffeisenbank získala titul „Nejlepší internetová banka v České republice“. Skupina Raiffeisen uspěla i v dalších zemích střední a východní Evropy.

Podle časopisu Global Finance má Raiffeisenbank nejlepší internetové bankovnictví v České republice. Skupina Raiffeisen (RZB) přitom získala v různých zemích třináct ocenění, čímž se stala nejúspěšnější bankou. Rozhodujícími kritérii při volbě byla internetová strategie jednotlivých bank, růst počtu uživatelů, produktová šíře a vzhled a funkčnost stránek.

Raiffeisenbank i v letošním roce v této oblasti zavedla celou řadu novinek, mj. online platby s největším českým internetovým obchodem mall.cz či expresní platby. Se spuštěním dalších služeb se počítá i v příštím roce, banka mj. umožní nákup podílových fondů přes internet.

Skupina RZB byla vyhlášena nejlepší internetovou bankou ve střední a východní Evropě. Jednotlivé dceřiné banky dále získaly ocenění pro nejlepší internetovou banku v Rakousku, Bulharsku, Maďarsku, Rusku a na Slovensku. Ve čtyřech zemích (Rakousko, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko a Srbsko) byly banky ze skupiny Raiffeisen oceněny jako „Banka s nejlepším internetovým bankovnictvím pro firemní klienty“.

Prestižní cena od Global Finance je dalším z řady úspěchů Raiffeisenbank v internetovém bankovnictví. Naposledy banka v říjnu 2006 obsadila 2. místo v testu finančního serveru fincentrum.cz. Raiffeisenbank rovněž byla vyhlášena „Nejdynamičtější bankou roku“.

Časopis Global Finance má více než čtvrt milionu čtenářů ve 160 zemích světa zahrnujících vedoucí představitele firem a finanční úředníky odpovědné za investice a strategická obchodní rozhodnutí ve velkých celosvětových společnostech a finančních institucích.

zdroj: Novinky na bankovním trhu
HARALD --- 22:41:17 28.11.2006
YNZA: ano, přesně to si pod "nárůstem prestiže" představuju. :-)) Nevím ale, proč bych za to měl vypláznout tři tácy. Snažím se proto na to najít bussiness model a nejak ho tam nevidím.

YNZA: U SHA poplatků jsou všechny poplatky kromě poplatku cílové banky na vrub odesílatele. Takže z částky 59 EUR si strhne jen banka příjemce, což by měl dotyčný pochopit, že patří na jeho vrub. Tebou (vynuceně) zvolená varianta je imho zcela v pořádku.