Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
KRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
JARKA1M
Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

!!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
(Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


www.vinohrady.cz
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TEKKANNE --- 12:07:01 24.5.2005
DAGGA: mno jako myslim, ze to bude to samy - super atmosferickej olckul prostor a jidlo moooc dobry, ale treba pritlacit (ja teda nejim maso, tagze me se to netyka:))
??? --- 11:50:32 23.5.2005
=)) - konec OT =)
FIN --- 11:26:40 23.5.2005
???: mno, to asi budeš mít hodně tolerantní hospodu - naneštěstí to ale není pravidlem. věř mi, ubytovat partu scifařů, larpařů a podobné svoloči není žádný med :-)
??? --- 11:20:07 23.5.2005
jo s tim (ohledne stamgastu) souhlasim, jen rikam ze je jedno jak zakaznik vypada =))
FIN --- 8:36:13 23.5.2005
výhoda štamgastova projevuje se zejména v období nasycení poptávky - tj. když jsou vinohrady podnikama nacpány hojně
FIN --- 8:35:38 23.5.2005
???: ano a zde přesně máme dva typy zákazníků: náhodný a štamgast (stálý) - štamgasti v ideálním případě přináší jistou stálou hladinu zisku a šťastné hospody s nimi navazují vztahy. protože jsou (ti štamgasti) jistotou, s níž můžeš kalkulovat a která tě spoluživí.
??? --- 0:45:56 23.5.2005
FIN: ve strucnosti, myslel jsem to tak, ze nezalezi na tom jak zakaznik vypada, co dela, co hraje... dokud prinasi zisk (zahrneme-li pripadne ze nejake dalsi zakazniky muze treba svym zjevem odradit =) tak je to proste dobry zakaznik...

takze zakaznik jako zakaznik ve smyslu cernej jako bilej (snad nebude tato metafora vykladana jako rasismus =)

sorry za OT...
ZAK --- 23:42:49 22.5.2005
pridavam se k přání, esik by nebylo mozny uvadet (resp. doplnit i na home) otviracky jak podniků tak hlavne kuchyní, bo pro me jako pzdniho vstavace a tudiz i pozdniho stravnika docela dulezity info... jednu informaci, cerstvou z dneska, mam - obycejny svet vari az do 23:00, a to tak megaluxusne, ze to radim na vinohradech po Louis Armstrongovi na 2. misto v osobni zradloparade.... :)
DAGGA --- 20:31:45 22.5.2005
tekkanne.. jj tam se ale teprve chystam okostovat.)
FIN --- 14:48:33 22.5.2005
???: a tohle je onen zajímavý jev, na který občas narážím - "vykládáme si to každý jinak". asi bych s tím měl něco udělat, protože do té doby si s okolním světem neporozumí, a proto tě prosím, abys mi ozřejmil svůj výklad úsloví "jinak zakaznik jako zakaznik, ze? =)"

z češtiny, kterou mluvím celý svůj život, jakož ze všeho, co jsem kdy četl, bych laicky usoudil, že věta "zakaznik jako zakaznik, ze? =)" víceméně znamená "všichni zákazníci jsou nakonec stejní, takže tolik (v důsledku) nesejde na tom, jaký zákazník přede mnou vlastně stojí". něco (významově) obdobného jako poznámky "auto jako auto (hlavně, že má čtyři kola a na dovolenou nás doveze)", "flaška jako flaška (hlavně že obsahuje alkohol; poznámka v pozdních nočních/ranních denních hodinách)".

ale vidím, neznamená, mýlil jsem se. proto v naprostém klibu prosím o výklad toho, jak jsi to myslel ty, protože se jedině mohu naučit, jaký další význam (který jsem nějak minul) to může mít.