Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Alikvótní zpěv, znáte? umíte? zpívate?
LUNGPA
klub pro zpěváky ale i ty co by chtěli zpívat, nebo se jenom chtěli dozvědět o co vlastně jde (i když tohle bude asi těžký napsat, pokud jste nikdy nezkusili/neslyšeli)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
STUART_HAMPLE --- 18:40:18 26.11.2009
Naposledy jsem je kupoval v Ryběnaruby a stěžovat si opravdu nemůžu
JEZINKA --- 23:06:02 24.11.2009
všiml jsem si že se tady před nějakou dobou řešily brumle. nevíte někdo kde se dá v praze koupit doopravdy kvalitní brumle?
něco jako na téhle stránce?
http://www.countryhome.cz/brumle.htm

nemám teď čas to objednávat přes net a čekat než to přijde. díky za každou radu...
ELZA --- 0:16:35 9.11.2009
Milí přátelé, pokud byste neměli v sychravých listopadových dnech co dělat, tak posílám pozvánku na akci :
[http://www.alikvotnispektrum.cz/seminar_listopad.jpg]
PETRF --- 21:20:12 14.10.2009
Re post:
moji mili,
dalsi dilna alikvotniho zpevu KHOOMIJ, kterou povede na drune PETR MATUSZEK, bude jednodenni a je na drune pripravena na svatecni STREDU 28.RIJNA.
petr na svych dilnach pracuje nejen na ruznych druzich techniky alikvotniho zpevu. behem dilny se dostanete skrze dech a praci s mysli hluboko do tela a mate moznosnost zmenit nektere sve stereotypy fyzicke i psychicke. mate prilezitost prohloubit citeni sveho tela, jemne odstiny, ktere se projevuji ve vasem hlase vubec, v tom jak vas hlas a vase vystupovani pusobi, jak ovlivnuje vas zivot.

Petr je jeden z lidi, v jejihz pritomnosti citite klid ktery se kolem nich rozprostira a jemnou pozornost, kterou svemu okoli venuje. je sam dukazem toho, k cemu prace s hlasem vede.

kdo tedy budete chtit venovat tenhle svatecni den objevovani moci sveho hlasu, budete ocekavani.
liiibam zi

POZVANKA JE V PRILOZE a na strankach tady
www.druna.cz/khoomij
DENI --- 22:04:28 18.9.2009
nikoho jsem nenahravala..
PAKOK --- 19:43:05 18.9.2009
Na letošní festival jsem se nedostal. Nemáte někdo nahrané semináře? Zajímal by mě hlavně Jan Heinke a Lothar Berger.
RED_KOMUSO --- 14:36:27 16.9.2009
K PrZnění: byl jsem na odpoledním koncertu soudobé komorní hudby v neděli a těžko bych si dokázal představit o mnoho víc hudební sterility a kýče...
??? --- 19:17:22 15.9.2009
prosim, nema nekdo k dispozici neco od Chirgilchin jineho nez The Wolf and the Kid?
LORIMUS --- 11:13:32 15.9.2009
Letosni prazske zneni-byl jsem na dvou workshopech(Jan Hainke a Wolfgang Saus) byly skveli, hlavne Jan Hainke a alikvotní polyfonie. Z koncertu: Transmongolia tradicne velmi prijemny zazitek ale urcite NEJHORSI ZAZITEK za vsechny alikvotni festivaly byla KIVA (a to jsem byl na vsech prazskych a kromne jednoho na vsech letnich kde se deli obcas vselijake veci). Kiva nejenom ze byla hrozna ale kazila to i ostatnim kdyz se k nim pridavala. A jetse k tomu hrala mnohem delsi dobu nez wolfgang(ktereho bych si radsi poslechl delsi dobu nez ji). Doufam ze na dalsim festivalu nebude.
DENI --- 11:00:13 15.9.2009
no, k al.festu: 1.seminare- hoosoo uzasny, jan heinke uzasny.. wolfgang prednaska uzasny..
Koncerty: hoosoo super, ALE! spolecny vecer yellow sisters, wolfganga a kivi byl velke zklamani..kiva je priserna, zkazilo mi to cely koncert YS, na ktery jsem moc tesila, i na wolfganga, kivini ulety nezachranil ani wolfgang...
Organizace:docela des, kdyz mi na kase u listku reknou at si jdu naproti do cukrarny na zmrzlinu, kde si mam rozmenit 1000 kc, kdyz platim vic jak 500kc, me vydesilo...Ano, o organizaci nemam dobre mineni,ale na 2. stranu jsem rada, ze to nekdo dela..