Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Cyber.Punk: Is Stubborn Bast(A)rt
SPECTRE
[https://i.nyx.cz/files/00/00/20/53/2053532_9918019034ce2c00d255.jpg?name=project-2501-4443+%281%29.jpg]
Kick, ban, ignore, offtopic
Jak se po 20 000 prispevku ukazalo, tak v tomhle klubu jsou vsichni uznavani odbornici na tema co je a co neni cyberpunk. Nedoporucuji proto psat sem ani slovo punk ani slovo cyber /kyber, cp..../, protoze jinak se najde vzdycky nekdo, kdo vam rekne, ze to neni dost cyber nebo dost punk.
S pozdravem vas milujici Overdrive

LUKASHIVA --- --- 8.07:22 24.8.2004
NIC JAKO CYBERPUNKER neexistuje! Podte mi to odsouhlasit at uz je klid.. :)) Kdo byl kdy cyberpunker? Case ( myslim ze spis zkrachovaly programator), Kovboj ( ten byl snad pilotem ve vysluzbe, chlastajici troska touzici se vratit na oblohu), Silencio (prtavy dite s pravdepodobne poskozenym mozkem?), Ransom Stark (bloodnet), Rick z Dreamwebu?


Navrhuji temata pro audit:
[Augmented Personality - paradigm change && "Kazdy den je prochazkou v databazi"] -- [Hack of reality, hack of virtuality] -- [Smart City & House] -- [CyberPunk is the state of Art - projekty, ktere nejakym zpusobem umelecky zpracovavaji nebo reaguji na CP, jsou CP] -- [Cyberpunk Geography - od SIlicon Valley az po hardwarove plaze na Tchaiwanu, middle east and Africa sillicon valley boom?] -- [Augmented Body & Brain - od LSD po benza a hydergine] -- [Completely Virtual - virtual paranoia, Internet 3.0 - matrix...] -- [Future military] -- [???]


Navrhujte dalsi temata s tim, ze cilem je shromazdit nejen linky, ale treba i predstavy budoucnosti, touhy a predstavy, ktere se ve vas s danym tematem objevuji. Samozrejme ale davejte linky a informace o cemkoliv, co se sem hodi. Idealne muzete prispevky otagovat pomoci #keyword, v RSS se to pak lepe filtruje. [BloodNet - cyberpunková hra, imho jedna z nejlepsich] -- [DreamWeb - cyberpunkvá hra s motivy magie] -- [Cyberpunk RPG] -- [Cyberpunk, industrial a novoromantika v textech a hlavne obrazech...].... atd, atd.
Google.com
Neural.it
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LAIRELOSSE --- 0:19:08 23.12.2009
Vím, že nic nevím^^ Třeba o warp-pohonu:)

http://en.wikipedia.org/wiki/Warp_drive#Real_world
ZUBATA --- 19:23:36 20.12.2009
SYNAESTHESIA: skvele to je
len nechapem tym zaberom na futbal a pokec o pareckoch a prijebane otazky redaktorky [och, a bolelo to?, a co sex?]
o co jim slo? priblizit se "beznymu cloveku" ?? dost trapne
chtela bych videt nezostrihanou verzi, urcite rekl kopec skvelych veci jenom to asi produkcnim prislo moc narocny pro divaky... wtf

tady je jedno interview s nim
http://www.darkart.cz/?page_id=416
LUNGPA --- 9:58:24 9.12.2009
Real Time Search Event http://www.youtube.com/watch?v=oXHHkROejik&feature=sub ma to hodinu a pul, ale pokud jeste nevite jak slape google real time search tak jste jeste neprisli na to ze z celeho internetu se prave stava real time diskuzni server ;) ala tviter facebook+ vsechny ostatni weby a aplikace v realnem case updejtovane na hledani k danym tematum, vyhledavani skrze rec a obraz apod... mrknete na video 4 more info a zacnete pouzivat a vyhledavat Nodalni body v nasi existenci /.!!! 'DDD
SYNAESTHESIA --- 21:39:40 8.12.2009
na poslední chvíli, ale stejně ... za půl hodiny na ČT2

22:00 Jak se stát kyborgem

Protagonista dokumentu Jak se stát kyborgem Kevin Warwick je profesorem kybernetiky na univerzitě v Readingu ve Velké Británii. Zajímá se o umělou inteligenci, propojení lidského nervového systému s počítači a o robotiku.
Režisér Vít Olmer se štábem natočil profesora Warwicka mj. při jeho přednášce na pražské ČVUT pro mladé doktorandy, budoucí vědecké pracovníky v oboru kybernetiky, s nimiž pak vedl zajímavou a chvílemi kontroverzní debatu o tom, do jaké míry pozmění technologická vylepšení naše vnímání lidské identity. Nakolik je možné být kyborgem, aby byl člověk ještě pro druhé sexuálním a citovým objektem? Jak bude vypadat rodina a jaké budou vztahy v budoucnosti?
Dokument mimo jiné nabízí divákům možnost být svědky unikátního pokusu, při němž si profesor Warwick nechal do paže implantovat čip, jenž dokáže vysílat i přijímat nervové signály, čímž mohl realizovat jeden z dalších kroků k propojení člověka s počítačem. V horizontu několika let uvažuje vědec o dalším čipu, který by měl být umístěn tentokrát přímo v mozku.

http://tv.sms.cz/televize/CT2/20091208/1190098886_Jak_se_stat_kyborgem
LUNGPA --- 9:39:30 8.12.2009
LUNGPA --- 0:09:47 8.12.2009
ZUBATA: to skoro pusobi jako fake !!! ;D ale vim ze podobny veci se dejou ;)

jinak mi ted nekdo stahnul Nirvanu a to je fak dobrej film, ted jsem se na nej dodival poprve, ale nepodarilo se mi o dva dny vychytat tu verzi na stancich coz me mrzi kvuli lidem co tak dobre neumi anglicky a by se na to podivali v orginale... nemate to nekdo 2x? :D ze bych si to koupil od vas ? ;)
LUNGPA --- 9:31:34 2.12.2009
???: jdu ji lovit ! ;)