Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
H:E:N:N:A
IKA
povodny klub bol venovany nebezpecnej tzv. ciernej henne,

ale teraz si tu zvacsa vymiename skusenosti s pravou, bezpecnou a pozitivne posobiacou hennou (lawsonia inermis). :)

(recepty na nastenke.:)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LLEENNTTIILLKKA --- 10:46:07 2.7.2017
Můžu poprosit o radu? posledních 8 let v kuse se barvím jenom hennou, různé druhý - Lush, Khádí, Hennecolor, DM henna. Vždycky chytala krásně, házela neuvěřitelně zrzavý odlesky, vypadala svěže, ale řekla bych, že poslední cca rok se obarvím a prakticky to není poznat, jen zmizí odrosty. Čím to může být? Můžou být vlasy jakože přesycený hennou? Nikdy jsem to neměla. Zpětně si uvědomuju, že se mi to děje od doby, kdy jsem přestala kojit. Mrzí mě to, protože jsem si barvení vždycky užívala, přidávala různé ingredience, těšila se na výsledek. Naposledy jsem zkusila dát do henny jenom olivový olej a nic víc a stejně to prostě chytlo tak nějak vyblitě.
MORGYSZ --- 17:35:00 7.6.2017
PIKKMA: Hm, dimethicone, xanthanová guma, benzylalkohol? To bych asi na vlasy nechtěla. Krémová henna nikdy nebude čistá henna, jako když vezmeš prášek a zaleješ ho prostě vodou. Vždycky v tom bude nějaký sajrajt. Ale za vyzkoušení nic nedáš...
ADELHAIDA --- 17:15:02 7.6.2017
Bála bych se, že do toho nacpou něco, co na obalu nepřiznaj, ale snad to bude dobrý.
PIKKMA --- 13:29:34 7.6.2017
???: ja mam prave s ruskou kosmetikou celkove dobry zkusenosti tak to asi v brzke dobe risknu :) pak poreferuju..
??? --- 13:28:30 7.6.2017
PIKKMA: Týjo! Nemám a budu s tebou nedočkavě vyhlížet, co k tomu kdo ví.
Kdysi hluboko v osmdesátkách, kdy tady nebyla henna vůbec žádná, jsme měli od ruských dizoušů mj. jako dárek иранская хна. Což byly pytlíky z ohavného papíru s ohavným potiskem, nicméně obsah držel neuvěřitelně dobře a chytal neuvěřitelně rychle.
PIKKMA --- 9:49:38 7.6.2017
má někdo zkušenost s touhle ruskou? http://www.organic-beauty.cz/....kremova-henna-v-hotovem-stavu-s-lopuchovym-olejem-horka-cokolada-1/

hledám něco už předmíchaného, vrátila jsem se asi po dvou letech k henne a už mě ta alchymie a složitý nanášení uplně nebaví :)
??? --- 10:07:29 22.5.2017
ADELHAIDA: Jenomže khádí, hnědé odstíny a zakrytí šedin, jak se tu na to ptala PISISKVOR jsou imho neslučitelné.
ADELHAIDA --- 9:30:50 20.5.2017
PISISKVOR: Khádí myslím jakoukoliv Khádí:-) Přijde mi to jako zatím nejlepší značka, co jsem ozkoušela, včetně henn dovezených z Egypta, koupených v arabských krámcích a pod.
PISISKVOR --- 8:36:06 20.5.2017
ADELHAIDA: jj, ten trik s kremem jasna vec, mne jde spis o tu kuzi primo pod porostem:) kdyz mi tmavy barvy nechaji nejakej zbytek, tak to taky nepotesi, ale nevadi, v tmavych vlasech se to schova, ale ta mrkvova hlava, to nejak nemuzu prezit:) ale jak psala identity, kdyz to nahazu po sobe, tak se to prebije.
Khadi myslis jako rovnou hnedou, bez te ciste nejdriv?
ADELHAIDA --- 23:03:13 19.5.2017
PISISKVOR: Mně teda Khádí chytá už po dvou hodinách, když dodržím takový ty zásady typu nedávat si na vlasy aspoň tři umytí před barvením kondicionér, umejt si vlasy dvakrát po sobě a tak.

Na pěšinku nevím, co by zabralo, ale kdysi jsem se tady dozvěděla trik na čelo, uši atd. - namazat danou část kůže mastným krémem, třeba Niveou. Barva pak tolik nedrží.