Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
průvodce domácností APATIKŮ aneb praktický návod jak přežít bez uklízení a dalších buržoázních přežitků
ROMANET
[http://bopmyspace.com/funny/images/bpic1006.jpg]
HOME!!!!
na home budou vitany i elaboraty, abychom mohli udelat pruvodce domacnosti stareho nyxmladence aneb prakticky navod jak serfovat a zit jako prase
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SELECTOR_IX --- 23:03:31 20.12.2017
DIVER: a co španělská chřipka? Tu vymýtil kdo?
DIVER --- 22:18:04 20.12.2017
SELECTOR_IX: ""Mikroby nemohou způsobit infekci, bez toho aniž by měli důvod. Záleží na buněčném prostředí, zda a v jakém množství jimi bude napadeno.""

pokud to dobře chápu: nejpozději v roce 1978 buněčné prostředí několika miliard lidí, jediných nositelů viru pravých neštovic, dospělo k rozhodnutí nebýt už nikdy napadeno variolou.

jen shodou okolností/spiknutím k tomu došlo současně s rozsáhlým celosvětovým očkováním. organizovala ho WHO za velmi velmi výrazné pomoci Čechů.

další shodou okolností zrovna minulý měsíc uplynulo 30 let od výročí smrti (fiktivního českýho iluminátskýho agenta), který pomohl tomu, abys dneska nebyl poďobanej a vůbec žil:

Čech, který porazil neštovice. Komunisté ale epidemiologa Rašku o zásluhy připravili — ČT24 — Česká televize
http://www.ceskatelevize.cz/...razil-nestovice-komuniste-ale-epidemiologa-rasku-o-zasluhy-pripravili
DIVER --- 21:40:17 20.12.2017
ale jinak dík za exkurzi po tvých zdrojích "očkování nefunguje". bizar za bizarem :)
DIVER --- 21:39:47 20.12.2017
takže vymýcení pravých neštovic očkováním je zároveň důkazem, že očkování nefunguje. protože u varioly to bylo naprosto účinný a u chřipky ne.

tímto je tedy podobně zcela zneplatněna fyzika, protože desítku klíč na třináctku šroub nenasadíš. šroubování nefunguje.

ke chřipce a očkování buď GUMBA: nebo:

Pozor, chřipka opravdu zabíjí! Jedinou ochranou je očkování - Naše zdravotnictví
http://www.nasezdravotnictvi.cz/aktualita/pozor-chripka-opravdu-zabiji-jedinou-ochranou-je-ockovani
SELECTOR_IX --- 21:20:07 20.12.2017
GUMBA: má to hlavu a patu, jen to nedokazuje účinnost vakcín, ani nevysvětluje, proč některý závažný nemoci vymizely přestože na ně očkování neexistuje, a jiný řáděj vesele dál, očkování navzdory.
GUMBA --- 20:55:07 20.12.2017
SELECTOR_IX: To ma mnoho duvodu: influenza je mnohem rychleji mutujici virus (nez polio), ma tak i daleko vice forem a bylo by treba mnoho ruznych vakcin. V drtive vetsine jsou chripkova onemocneni (oproti obrne) banalni, takze pro to neni ani duvod. Dale, u chripky prenasecem neni jen clovek (narozdil od obrny), takze je prakticky nemozne ji vymytit (nejde proockovat vsechny ptaky a savce), opet narozdil od obrny, kde k vymyceni doufejme dojde (v nekterych zemich, vcetne nasi, uz tomu tak je).
Nakazit se obrnou je sice obtiznejsi nez u nekterych druhu chripky(neni to kapenkova infekce), nicmene v historii zaznamenane epidemie si co do rozsahu (miliony nakazenych) v nicem nezadaji s chripkovymi.
Ale pochopim, ze kdyz neveris na vztah mikrob - onemocneni, tak neuveris ani temto argumentum.
SELECTOR_IX --- 18:24:46 20.12.2017
BRAMBOROVY_KRAL: btw: ty tedy věříš, že očkování proti obrně funguje? A můžeš mě, a dalším slaboduchým individuím vysvětlit, proč nefunguje očkování proti chřipce? Že by obrna byla banálnější nemoc než chřipka?
Nebo prostě jen dostat obrnu je mnohem složitější než se nakazit chřipkou?
SELECTOR_IX --- 18:08:45 20.12.2017
DIVER: Teorie, že mikroby způsobují onemocnění byla poprvé představena Louisem Pasteurem v 19.století. Dodnes na ní celá medicína stojí. Před svou smrtí sám přiznal, že se zmýlil. Mikroby nemohou způsobit infekci, bez toho aniž by měli důvod. Záleží na buněčném prostředí, zda a v jakém množství jimi bude napadeno. Bohužel už bylo pozdě. Celý svět mezitím jeho teorii přijal a doslova se na ní upnul. Mikroby se vymknou kontrole pouze v případě, že je úroveň toxicity extrémně vysoká
DIVER --- 11:51:48 20.12.2017
SELECTOR_IX: SELECTOR_IX: svatá prostoto!

ale tak abychom aspoň nějak argumentovali: "To, že očkování nefunguje, se zjistilo už za Pasteura."

nějaký příčetný zdroj?
SELECTOR_IX --- 21:03:37 17.12.2017
BRAMBOROVY_KRAL: jasně, očkování chrání... A léky léčí. A politici pracují pro občany... Je to dost ironický abys to ocenil?