Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Antikomunisticky klub - Antikomunisticky a antitotalitni klub
PREVIT

Tento klub slouží k boji proti komunismu (a zejména bolševické totalitě) mírovými prostředky. Je třeba stále připomínat fakta těm, co zapomněli a předávat zkušenosti těm, co v tom svinstvu nežili.

[https://i.nyx.cz/files/00/00/13/06/1306255_1d8cd33dc8d4b75c7765.jpg?name=KHB_K.jpg]

Hodní a nevinní komunisté aneb jak se nám pod nimi žilo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SHEALA --- --- 22:25:13 7.12.2011 ---
me ten socik prisel jako takovej ustav socialni pece. Proste, klienti sou lehce nakrmeny, lehce pripocurany, a ven se vylezt neodvazi, protoze by je vrchnost servala, a ignorujou ty, co sou zavreny v klecovejch luzkach.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DOCKINEZ --- 20:53:05 30.9.2014
Estébácká romance holky z malého města | Externí hlasy - RESPEKT.CZ
http://respekt.ihned.cz/...aleho-mesta?fb_action_ids=10203755542306671&fb_action_types=og.recommends
PREVIT --- 15:40:30 30.9.2014
Pokud by jeho slinty nekoho zvlast iritovaly, mohu smazat vsechny. Nelpim na tom.
PREVIT --- 15:39:14 30.9.2014
KEMAL: OK, smazal jsem i jeho zavadejici vyjadreni a mou reakci nej, aby to bylo konzistentni. Ostatni jsem nechal jako ukazku.
KEMAL --- 14:37:13 30.9.2014
PREVIT: on neslíbil že "ukončí debatu pouze s KEMAL" ani nic podobného. Jehp vyjádření zde (PHONETIX_ROB) je, slušně řečeno, hrubě zavádějící, stejně jako jeho ostatní myšlenkové veletoče typu "Kemal řekl že američané nejsou debilové = Kemal mi nadává do debilů" nebo "čínská vládnoucí strana má v názvu že je komunistická = v Číně je komunismus".

On doslova slíbil, že když odpovím "ano nebo ne" tak že doslova "nadobro zmizí". Škoda žes to smazal.
Takže tu "blíže neurčenou dobu" bych prosím počítal spíš na roky než na dny.

Však on se zase objeví nějaký jiný sofista který nám to tu strašlivě nandá.
BONGI --- 14:19:30 30.9.2014
Jinak me docela sere, jak sem vzdycky nekdo vrazi a aniz by cetl zahlavi, tak hned zpusti "Kdyz jste antikomuniste, tak..... a vypadne z nej nejaka picovina.
BONGI --- 13:15:12 30.9.2014
PHONETIX_ROB: Odpovim rychle a jednoduse"
1. V Cine neni komunismus, ale v podstate kapitlistismu vedeny totalitne komunistickou stranou. To je hybrid, se kterym zatim zadny ze zapadnich politologu a politiku nema zkusenost a nedovede predvidat vyvoj. Zatim ovsem tes ten vyvoj evolucne od extremni leve pozice ( Mao ) ke stavajicimu stavu, tedy spis doprava. Chybny zasah muze udelat vic skody nez uzitku.
2. Stavajici forma podpory demokratickych priznivcu ( disentu) v Cine, je maximun toho, co se da delat, bez hrozby poruseni stability ve specifickem uzemi Asie. Mimochodem, jen velmi malokdy je porusovani demokracie a lidskych prav duvodem k razantnim zasahum ze strany zapadu.
3. To, ze vede Cinu Komunisticka strana, neznamena, ze se tam buduje komunismus, zvlast v Asii jmena matou, koneckoncu i narodni socialiste v Nemecku nem,eli se socialismem nic spolecneho.
4. Politika je nastroj mozneho, nikoli byt slonem v porcelanu. Boj proti komunismu jeste neznamena boj proti komunistum, ale prevazne boj proti jeho ideologii - a proti te se nevitezi sankcemi.
5. neco jineho je v pripade, ze vlada zacen "vyvoz sve ideologie a agresivni politicko-vojenskou expanzi".
KEMAL --- 12:27:51 30.9.2014
nelze diskutovat s někým kdo chce jen řvát a žádnou diskuzi de facto nevede
KEMAL --- 10:49:43 30.9.2014
PHONETIX_ROB: ano, Amerika je ten největší satan. Vyhráls.
Tak už si zapni poklopec a vypadni, protože tady seš fakt mimo téma.
KEMAL --- 10:48:48 30.9.2014
btw Čína toho má s komunismem společného asi tolik co Amerika s klasickou řeckou demokracií.
PHONETIX_ROB --- 10:48:19 30.9.2014
PREVIT: Takže víceméně toleruješ vraždění čínských prodemokratických demonstrantů a opozice protože sám víš, že slovní odsouzení a deklarace téměř vůbec ale vůbec nepomáhají. Zatímco v Rusku demonstranty tanky nepřejíždějí, ale i to je třeba důrazně potrestat. ;-)

Na rozdíl od Tebe jsem přibližně 11 let žil v USA a pochopil jsem tu zrůdnou logiku. V USA mě doslova dostalo na kolena to, kolik výrobků je tam vyrobených v Číně. Dokonce i "americké" suvenýry jsou tam vyrobené - představ si Číňany jaký mají pocit, když si tam koupí těžítko s nápisem USA a vespod je napsáno Made in China. ;-) Když jsem se ptal jednoho manažera proč s krutými rudými vrahy spolupracují, řekl mě na to, víš Roberte my uděláme byznys s kýmkoliv a třeba i s ďáblem, hlavně když to hodí nějaký ten dolar. ;-) A když jsem se ho zeptal, proč tedy také nespolupracujete s komoušema v KLDR a na Kubě tak jen naprázdno polkl a mlčel... ;-)

Víš proč USA neudělají žádné sankce proti Číně - protože by je to ekonomicky srazilo úplně na kolena. Oni Číně dluží spoustu peněz. Čína je velká a ekonomicky silnější než USA - takže je jasné kdo by koho převálcoval. ;-)