Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Antikomunisticky klub - Antikomunisticky a antitotalitni klub
PREVIT

Tento klub slouží k boji proti komunismu (a zejména bolševické totalitě) mírovými prostředky. Je třeba stále připomínat fakta těm, co zapomněli a předávat zkušenosti těm, co v tom svinstvu nežili.

[https://i.nyx.cz/files/00/00/13/06/1306255_1d8cd33dc8d4b75c7765.jpg?name=KHB_K.jpg]

Hodní a nevinní komunisté aneb jak se nám pod nimi žilo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SHEALA --- --- 22:25:13 7.12.2011 ---
me ten socik prisel jako takovej ustav socialni pece. Proste, klienti sou lehce nakrmeny, lehce pripocurany, a ven se vylezt neodvazi, protoze by je vrchnost servala, a ignorujou ty, co sou zavreny v klecovejch luzkach.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PANDA_JE_MRTVA --- 11:16:21 13.6.2018
NJAL: vždyť to je jasný, například knížky o sexualitě pro děcka píšou taky lidi, co si myslí, že mimina nosí čápi:) ale vážně, aniž bych se něčeho chtěl zastávat (ne, nejsem na žádný "straně"), komunismus pro děcka je imo výsměch, dyť ani někteří dospělí pořádně nevědí, co ta myšlenka obnáší, když dávají rovnítko mezi komunistickou myšlenkou projektu pro rovnou a svobodnou společnost a realitu historickejch komunistickejch režimů.
FIN --- 11:04:35 13.6.2018
(zato třeba papá Stalin to za ně chápal dokonale...)
FIN --- 11:03:40 13.6.2018
NJAL: ono není divu, že to lidé špatně zrealizovali, když jsou to vlastně pro tu základní dobrou ideu nevhodní lidé... já znám recept už dávno: stačí vyhubit současné lidstvo, nahradit ho novým s lepšími a ideálnějšími vlastnostmi a bude fungovat. je to hrozně jednoduché. jen všichni propagátoři jsou, bůh ví proč, pitomci, kteří nechápou, že i oni sami jsou to špatné nehodící se lidstvo z části I celé operace...
NJAL --- 9:57:59 13.6.2018
Tak uz to tady mame zase, takove klasicke "zakladni idea je dobra, jen to lidi spatne realizovali!" :-D Knizka je pro deti, takze to je asi nejzazsi uroven, kam asi autorka "teoreticka" se svym marxismem dospela.

Jojo, pristi pokus o komunismus dopadne zajiste lepe.

[ BELZEBUB1936 @ ANTInyxafa - R.I.P. Jakub Polák ]
IRAVEN --- 18:31:52 10.4.2018
FIN: muj nazor: lid neni pouze skupina lidi, je to zidealizovana skupina lidi
ADAMIRA --- 8:27:02 29.3.2018
???: smutnej případ...
113KW --- 10:07:42 28.3.2018
Proces S - nález filmových materiálů 15. března 2018 a jejich předání NFA 20.3.
http://www.youtube.com/watch?v=LsENMnOGtoc


TEĎ v březnu našli záznamy politických procesů z 50.let .

Nález několika desítek kilometrů audiovizuálních materiálů z tzv. PROCESu s vedením protistátního spikleneckého centra v čele s Rudolfem Slánským z roku 1952.

Filmové materiály od negativů obrazu, duplikační kopie (tzv. modráky), magnetofonové pásy, negativy zvuku až po filmové kombinované (obrazově-zvukové) kopie a přefocené kopie archivních dokumentů z provenience ÚV KSČ, po jejichž existenci se doposud celá desetiletí pátralo, zaznamenávaly proces s Rudolfem Slánským a dalšími vysokými funkcionáři KSČ ve velkém rozsahu.

Uveřejnění mimořádného nálezu nových archiválií se zúčastnil i ministr kultury Ilja Šmíd, který přislíbil získání prostředků na archivní zpracování a zajištění materiálů.

26. března byly nalezeny v zástuvce opuštěného psacího stolu zkrachovalého podniku další dvě filmové krabice s duplikačními kopiemi. Zástupce insolvenční správkyně pan Miloš Lenger nález předal Michalovi Bregantovi, generálnímu řediteli NFA.
ADAMIRA --- 18:41:39 20.3.2018
TAJSO: ne že bych chtěl rozporovat spojitost týhle švédský partaje a termínu "v jednom ze svých vlastních označení" vztahující se k NSDAP, ale podle týhle logiky by jsi se měl vyhnout spoooooosutě termínům... Vlastně i termínu strana. Vlastně úplně všemu ;)
TAJSO --- 6:56:55 8.3.2018
a ještě - On je chudák Ondráček pod tlakem, má dcery, jednu před maturitou, to si neumíte představit co zažívají. - Ty dobytku komunistickej a ty si umíš představit co jste udělali mýmu pradědovi a dědovi a všem co jste nacpali do lágrů a těm co jste zavraždili a jak jste se rádi mstili přes rodiny!!!! Fujtajbl, tak mi hnul žlučí, že bych mu snad dal ochutnat vlastní medicínu, jo maturita jo? Chachá, na výslech půjdeš místo maturity, bití dostaneš, otce zavřít, matinku z práce vyhodit, vysídlit a majetek zabavit.