Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Táborové hry pro děti a vše kolem nich
PYRO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 16:18:25 27.3.2014
BUNDA:
BUNDA:
Popravde z toho moc chytry nejsem...

To uz jsem chytrejsi z clanku http://digiarena.e15.cz/fotografovani-z-pohledu-prava ale tam se konkretne neresi prave tabora atd. Dal jsem to pravnikum aby dali stanovisko...
ZUKRA --- 14:47:32 27.3.2014
podklady k tomu nemam. Jen jsem byla na kurzu, a lektorka to tam zmiňovala i s tím, že tam byly holky z NZDM... a tak ony řešily, jak to budou dělat. Teď nevim, jestli jsem si někde napsala znění zákona
GENEVIEVE --- 14:18:00 26.3.2014
My to máme v takovém to prohlášení rodičů už několik let, já si to pamatuju ještě jako účastník. Rodiče podepisovali, že souhlasí s tím, že fotky a video mohou být použity k propagačním účelům :-)
??? --- 6:39:32 26.3.2014
ZUKRA:
Zrovna vcera jsem cetl clanek ohledne prava a fotek. A premyslel jsem presne nad timto...

Mas (nebo kdokoliv) k tomuto nejake podklady? Fungujeme s oddilem celorocne, na webu mame fotoalbum a tak se nabizi otazka jestli musime neco resit a nebo doufat ve zdravy lidsky rozum... :)
RADDINO --- 14:51:47 25.3.2014
ja jsem k skautskym vudcovskym zkouskam dostal jeste 2 papiry od msmt ze muzu vest pres rok deti a byt hlavni vedouci tabora.ale nedavno jsem cetl, ze se vydavani papiru na hlavu od msmt pozastavilo. o jinym oficialnim papiru nevim.
ZUKRA --- 14:25:59 25.3.2014
Díky za typy.. je to kvůli papíru. na tábory jezdím od mala ale kdyby to někdo chtěl kontrolovat.. tak smůla.. jinak jak se tu zmiňovaly papíry... Zjistila jsem že nový papír, který mi rodiče budou muset podepsat je povolení ke zveřejňování fotografií jejich ratolestí :D.. Další papírek do sbírky.
SPUNT --- 12:58:40 25.3.2014
Souhlas - mám sama kurz ZZA a několik doškolováků a jezdím na tábory od mala, nyní v práci i na sportovní kurzy a lyžáky se školou. A musím říct, že člověk řeší opravdu vesměs to samé.
Nicméně nejhorší varianta je (a osobně jsem tu čest několikrát měla), že se najdou tací, kteří mají po 40 hodinách ZZA pocit, že jsou minimálně chirurgové z Chicago Hope a z fleku by si minimálně na operaci slepáku a podobně... Prostě ZZA z tebe nedělá doktora a je fajn mít ten respekt, že raději voláš doktora a konzultuješ, než si hrát na panáboha...

Koneckonců - je to šílená odpovědnost a navíc to NENÍ TVOJE dítě!
DRACE --- 9:36:36 25.3.2014
???: Chtela jsem tim spis rict, ze dle meho je dost nevhodna momentalni podoba toho, jak tenhle papir ziskat.
Dite bez paralenu neumre, nebo to bude vic tezko, nez kdyby ho cpala hlava nehlava...
Ale alespon moje zkusenost je, ze zdravotnici diky kurzu alespon poznaji svoje hranice a tak se do toho nezenou jako "vedouci na inzerat".
A pokud si delam papiry s tim, ze jako zdravotnik budu na zotavovaci akce jezdit, imho je jedno, jestli pak jedu na skolu v priŕode nebo "skautsky" tabor.... Aspon dle me osobni zkusenosti se to co resis vpodstate nelisi ;)