Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Táborové hry pro děti a vše kolem nich
PYRO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RBIKER --- 17:49:42 18.9.2012
DRACE: my tomu říkáme maskovačka. ještě jsme měli pravidlo, že děti musí být při vyřknutí čísla mezi vedoucími (ve předu i vzadu) jinak ztrácí možnost získat bod
BOHDALKA --- 8:03:28 17.9.2012
JANITA:
Rychlé šípy: „A kdo, chlapci, uvidí z vlaku první koně, získává bod.“ Paní v kupé k sousedovi: „Jak si ti hoši hezky a tiše hrají, že?“ :-))
DRACE --- 18:30:21 16.9.2012
JANITA: do vlaku mě teď nenapadá, ale na chodící výlet je super pohádka-tj jeden človek vypráví a jakmile zmíní číslo větší než 10 (např král měl dceru a ta měla 30 párů bot), tak se děcka musí rozutéct a schovat dřív, než vypravěč napočítá do 10. Ten se nesmí pohnout z místa, ale koho vidí, ten má trestný bod.
Dá se zkombinovat s klasickou bombou (když se zařve, lehnout k zemi), případně doplněnou o medvědy (obejmout strom tak aby se nedotýkali země a chvíli držet).

Ještě mě napadlo předávání kolíčku, který symbolizuje bombu, která občas vybuchne (tzn nikdo na sobě nechce kolíček mít).
JANITA --- 10:27:54 14.9.2012
ahoooj! nemáte tip na nějakou hru do vlaku, když jedeme s dětma na výlet? Na vystupování se mi hrát nechce :)) A pak taky, zda vás napadá něco výživného, čím by se dal ozvláštnit klasický chodící výlet.. a děti by to bavilo.. kujuuuu :)
RADDINO --- 19:43:45 27.5.2012
Ahoj,
na tábor scháním vystřelené náboje/patrony, nejlépe za odnos. Dále pokud máte doma cokoliv s army tématikou (2 světová válka) a chcete se toho zbavit, rád vám pomůžu. Pujde to na scénky na tábor a případně jako ceny pro kluky. Přijedu si po Praze, díky.
GENEVIEVE --- 21:50:35 26.5.2012
Vážení hobití přátelé, rodiče, děti, táborníci, máme pro vás dvě zprávy

První:
Tábory První muž království I. a Návrat do Bradavic jsou již plně obsazeny. Léto se blíží a my pro vás právě teď připravujeme dopisy s podrobnými informacemi, které dostanete v průběhu června.

Druhá:
Protože se nám stále hlásí další zájemci, rozhodli jsme se otevřít ještě jeden tábor. Bude to opět První muž království. Nepůjde o pokračování. Nabízíme vám stejný program v dalším termínu, abychom vyhověli vašemu zájmu. Jsme připraveni tento tábor uskutečnit už pro 16 zájemců. Hlaste se co nejdříve. Pokud nebude do 28. června alespoň 16 účastníků, tábor nebudeme moci otevřít. Aktuální počet přihlášených najdete na zde na stránkách.


Proč První muž podruhé?
Protože nám záleží na kvalitě našich akcí. Tábory připravujeme již od ledna. Nový námět nechceme šít horkou jehlou a navíc nás letošní téma opravdu baví .

Těšíme se na Vás
Ivan Bauer
www.agenturahobit.cz
??? --- 7:41:21 4.5.2012
???:
ale vsak i do 1/4 meli spravne pozadovat ten podpis na lejstru (jen mel byt jen jeden nyni maji byt dva...). takze ani tenkrate nedodrzovali zakon...
??? --- 7:31:48 4.5.2012
???: ted lekarum nebude stacit zadny tel. hovor, ani jeden, ani dva.
Heger keca a spoleha na zdravy rozum lekaru, jenze zdravy rozum napovida nedodrzovat zakon.
??? --- 6:42:42 4.5.2012
???:
ja jen psal ze do 1/4 byl potreba souhlas JEDNOHO rodice. Od 1/4 je potreba souhlasu OBOU rodicu. jestli do tedka praxe byla takova ze se volalo misto podepisovalo (coz mohu potvrdit), tak treba i nyni bude doktor co misto dvou podpisu bude vyzadovat dva hovory a nebo proste bude mit rozum a bude mu stacit jeden (viz Hegerovo srdnate vyjadreni). Ale treba taky ne no...
??? --- 22:24:14 3.5.2012
???: no asi takhle: ja mam tu zkusenost, ze stacil k operaci jeden tel. rozhovor, kde jsem to odsouhlasila. Od 1.4 nevim do kdy toto rozhodne u nekterych lekaru stacit nebude, lekar proste operovat dite, ktere prijede s urazem ruky, nebude. Ten lekar si to nevezme na triko a ja to chapu, sleduju to uz od toho listopadu.