Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Táborové hry pro děti a vše kolem nich
PYRO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RADDINO --- 19:43:45 27.5.2012
Ahoj,
na tábor scháním vystřelené náboje/patrony, nejlépe za odnos. Dále pokud máte doma cokoliv s army tématikou (2 světová válka) a chcete se toho zbavit, rád vám pomůžu. Pujde to na scénky na tábor a případně jako ceny pro kluky. Přijedu si po Praze, díky.
GENEVIEVE --- 21:50:35 26.5.2012
Vážení hobití přátelé, rodiče, děti, táborníci, máme pro vás dvě zprávy

První:
Tábory První muž království I. a Návrat do Bradavic jsou již plně obsazeny. Léto se blíží a my pro vás právě teď připravujeme dopisy s podrobnými informacemi, které dostanete v průběhu června.

Druhá:
Protože se nám stále hlásí další zájemci, rozhodli jsme se otevřít ještě jeden tábor. Bude to opět První muž království. Nepůjde o pokračování. Nabízíme vám stejný program v dalším termínu, abychom vyhověli vašemu zájmu. Jsme připraveni tento tábor uskutečnit už pro 16 zájemců. Hlaste se co nejdříve. Pokud nebude do 28. června alespoň 16 účastníků, tábor nebudeme moci otevřít. Aktuální počet přihlášených najdete na zde na stránkách.


Proč První muž podruhé?
Protože nám záleží na kvalitě našich akcí. Tábory připravujeme již od ledna. Nový námět nechceme šít horkou jehlou a navíc nás letošní téma opravdu baví .

Těšíme se na Vás
Ivan Bauer
www.agenturahobit.cz
??? --- 7:41:21 4.5.2012
???:
ale vsak i do 1/4 meli spravne pozadovat ten podpis na lejstru (jen mel byt jen jeden nyni maji byt dva...). takze ani tenkrate nedodrzovali zakon...
??? --- 7:31:48 4.5.2012
???: ted lekarum nebude stacit zadny tel. hovor, ani jeden, ani dva.
Heger keca a spoleha na zdravy rozum lekaru, jenze zdravy rozum napovida nedodrzovat zakon.
??? --- 6:42:42 4.5.2012
???:
ja jen psal ze do 1/4 byl potreba souhlas JEDNOHO rodice. Od 1/4 je potreba souhlasu OBOU rodicu. jestli do tedka praxe byla takova ze se volalo misto podepisovalo (coz mohu potvrdit), tak treba i nyni bude doktor co misto dvou podpisu bude vyzadovat dva hovory a nebo proste bude mit rozum a bude mu stacit jeden (viz Hegerovo srdnate vyjadreni). Ale treba taky ne no...
??? --- 22:24:14 3.5.2012
???: no asi takhle: ja mam tu zkusenost, ze stacil k operaci jeden tel. rozhovor, kde jsem to odsouhlasila. Od 1.4 nevim do kdy toto rozhodne u nekterych lekaru stacit nebude, lekar proste operovat dite, ktere prijede s urazem ruky, nebude. Ten lekar si to nevezme na triko a ja to chapu, sleduju to uz od toho listopadu.
??? --- 22:01:58 3.5.2012
???:
se nechapeme. asi sis to nejak spatne precetla/vylozila... ale je to jedno :)
??? --- 21:58:09 3.5.2012
???: jenze dneska musis mit papir a podepsany od obou rodicu. Jak pisu, u nas stacil souhlas po telefonu.
Pokud by se cekalo na to, nez manzel prijede domu, podepisu papir a on ho odveze do nemocnice (v nasem pripade z Prahy do KV), tak by to trvalo pres 3 hodiny... navic tehdy byla snehova kalamita...
??? --- 19:34:08 3.5.2012
???:
" tak už dříve platilo, že se musel shánět souhlas rodičů "

mysleno "...jednoho rodice"
??? --- 18:23:02 3.5.2012
???:

nečetla jsem toto auditko, četla jsem to vedlejší, reaguji na tu citaci:

" tak už dříve platilo, že se musel shánět souhlas rodičů "

Můj syn (tehdy 14 let) si na školním výcviku zlomil ruku a musel být ihned operován. Souhlas jsem dávala pouze já (matka dítěte), otce lékař vůbec nesháněl. Je samozřejmě pravdou, že syn má oba rodiče a žijeme společně, čili se nejedná o rozvedené rodiče apod., ale jak píšu, souhlas jsem dávala pouze po telefonu a jen já.

Když jsme se o úrazu dozvěděli, manžel jel do té nemocnice (cesta asi na 3 hodiny) a pak vše podepsal, ale to byl syn už po operaci. Ostatně synovi bylo 14, byl už na dospělém oddělení a např. jaké má alergie (např. v tomto případě dost důležitá alergie na ajatin - desinfekci) řekl lékaři sám, lékař se mne na to pouze v telefonu zeptal a já to potvrdila.


???: ad zbytečná bublina - tak o tom zákonu se ví od listopadu 2011. Ministerstvo celou dobu odpor veřejnosti /jak laické, tak lékařské/ bagatelizovalo. Zákon platí od 1.4.2012. Ještě 11. dubna jsem slyšela Hegera v rádiu mluvit o tom, že zákon je v platnosti 11 dní a že se teprve ukáže, jak to bude v praxi a pak možná teda bude novela. Ať jde ministr do háje i s celý svým týmem, vždyť to všichni víme od listopadu, co to je za paskvil!!! a on nám bude tvrdit, že je v platnosti 11 dní a teď o minulém víkendu /zákon není v platnosti ani měsíc!!/ teda řekne, že navrhnu změnu!!! Kde to jako jsme? V Kocourkově? Dělat zákon proto, abychom ho mohli novelizovat? Žádná zbytečná bublina to není, každej zákrok může mít vedlejší účinky a to třeba i podání antibiotik na angínu..to by ovšem musel někdo při vytváření zákonů myslet!! :-(