Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
ŠaManYsMuS
RYBOSH

[http://sweb.cz/RAADES/rozstrel.jpg] Témata ke sdílení: extáze, trans, smrt, zrození, rituály, tanec, zpěv, bubnování, šamanská tvorba, meditace, šamanská cesta, léčení, "drogy", duchové, jiné světy, příroda, přírodní síly, energie, harmonie, šamanská moudrost, jiné entity, šamanské cestování, provázení, osobní svoboda, channeling, nové podoby šamanismu, úloha šamanů ve společnosti, moderní člověk a šaman ....

Každý má možnost vytvořit anketu, takže když vás něco napadne ...
Káždý má možnost měnit nástěnku, takže pokud chcete přidat knížku, link nebo moudro ...

Snažte se uvědomit si svou cestu, než začnete polemizovat se zástupci jiných cest. Posuzujte věci vždy z většího měřítka. Mějte na paměti konečný stav. Buďte vděční a slušní, ale nesmlouvaví.

Když je kmen v koncích, rozhoduje náčelník. Když je v koncích náčelník, šaman de na houby.

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 12:23:41 25.12.2015
Kam nechodí lékař, tam chodí šaman (Togo) | Lidé a Země
http://www.lideazeme.cz/clanek/kam-nechodi-lekar-tam-chodi-saman
Najít tržiště fetišů v Lomé není žádný problém. Každý z místních tento podivuhodný market v hlavním městě afrického státu Togo zná, patří totiž k tomu nejzajímavějšímu, co zde lze kromě pláží vidět. Pro vyznavače šamanů a kultu vúdú je to jednoznačně to hlavní místo, kde lze sehnat všechny důležité talismany pro svá kouzla. Jezdí sem kouzelníci z celé Afriky, protože výběr zboží je opravdu nevídaný. A tak zde potkáte zvědavé turisty, obchodní cestující, ale i ty, kteří přesně vědí, co hledat.
??? --- 16:30:07 9.11.2015
Atapana potřebuje vaši pomoc, aby mohla vyjít opravdu výpravná kniha o jeho neuvěřitelných cestách mezi Indiány, je třeba úspěšně vybrat dostatek peněz:

Mnislav Zelený Atapana: Veselé tropy Amazonie - katalyzator.cz
https://www.youtube.com/watch?v=pSlZRTuqbXoMnislav Zelený Atapana: Veselé tropy Amazonie - Katalyzator.cz
http://www.katalyzator.cz/projekt/60-mnislav-zeleny-atapana-vesele-tropy-amazonie
??? --- 9:44:13 8.10.2015
včera na brněnském povídání Augustina Allpa Grefy o ekvádorské Amazonii zmiňoval M. Horák svou (a kol.) publikaci A Reader in Ethnobotany and Phytotherapy. obsah zde

+ ke stazeni zdarma tu:

A Reader in Ethnobotany and Phytotherapy | Jacques Tournon, Ellie R Amirova, Miroslav Horák, Amparo Rosero, Ludmila Skrabakova, leiter granda cruz, Jean-Francois Sobiecki, Jose Sánchez-Choy, Veronika Kavenská, and Luis Eduardo Forero Pinto - Academia.edu
https://www.academia.edu/10303997/A_Reader_in_Ethnobotany_and_Phytotherapy

nebo

http://www.researchgate.net/publication/280154598_A_Reader_in_Ethnobotany_and_Phytotherapy
OGMIOS --- 10:05:57 29.9.2015
HONZAL: tak jsem si to precetl a to s tou zahradkou to je dosti vseobecne protoze to plati v podstate vsude. bud jsi spjat se zemi a citis se doma a nebo se citis vykorenen.
jinak ke starym kulturam mi kdysi prislo to ze je jedno kterou cestou se vydam protoze to kam smeruji je starsi nez tyto kulturni/nabozenske smery. dneska to vnimam tak ze se smeruje prave k tomu spojeni se zemi, na navrat k sobe samemu.
HONZAL --- 14:10:01 24.9.2015
OGMIOS: v jedný experimentální konstelaci se taky tak jevilo, viz zápis
Grafologie a Psychologie: Prastaré kultury na českém území (konstelace)
http://ografologii.blogspot.cz/2013/04/prastare-kutury-na-ceskem-uzemi.html
DRAGEL --- 12:04:28 10.9.2015
Něco z mého emailu od Arnieho

Oki Nikso-ko-wa,

posílám pozvání na blížící půst a potní chýše ve východních Čechách:

PŮST v údolí "Zátoka" u Mískolez 30.9. - 4.10.

Podzimní půst 2015 pro Tanečníky Slunce a spřízněné bytosti proběhne na stejném místě jako předloni (foto "wellness" teamu 2013 přikládám :). Půst povedou Lars, Arnie, Flora(?), Slu(?). Kvůli organizaci všichni, kdo se chystáte zúčastnit, nahlaste se co nejdříve. Zároveň zašlete na účet 8233610287/0100 částku 1.400 Kč (VS = datum narození nebo uveďte jméno do odesílatele). Tento poplatek (= 50 EUR) slouží k pokrytí nákladů za dřevo, dopravu kamenů, na jídlo a nápoje pro hostiny před a po půstu a zabezpečení vedoucích půstu. Poplatek dávají všichni zúčastnění. Případný přebytek bude použit na podporu Morris Crow Sundance 2016.

Před půstem, který začne o půlnoci ze středy na čtvrtek, proběhne ve středu 30.9. tzv. sweat-in, která je otevřená dalším účastníkům. Příspěvek na tuto sweat je jako obvykle dobrovolný, k podpoře půstu a Sundance. Další sweats, každý den půstu v odpoledních hodinách, budou přístupné už jen pomocníkům na půstu. Půst zakončí ranní sweat v neděli 4.10., které se také mohou zúčastnit další "zvenku". Případní zájemci o sweat-in a nedělní sweat nahlaste se a obdržíte bližší info.

Účastníci půstu budou spát ve vlastních stanech. Nezapomeňte si vzít teplé oblečení, čelovku, smudge, ... Na místě bude dále teepee pro ženy a teepee pro muže, sloužící k poradám, kouření dýmek, zpívání a dalším společným aktivitám. Na místo je možné dojet autem dle přiložených map. Souřadnice pro navigaci: 50 24 19.308 N, 16 0 13.881 E. Kdo by jel vlakem / busem, dojeďte do České Skalice a dál vás dopravíme. Kdo budete mít místo v autě, nabídněte spolujízdu.

Další informace k půstu rád poskytnu, zájemci kontaktujte mě nejlépe telefonicky na 602 496 222 nebo mailem.


POTNÍ CHÝŠE v říjnu

Další sweats "na prérii" u Zlíče povedu 10.10. a 24.10. Pro účastníky půstu je víc než vhodné se některé z těchto sweat-out zúčastnit. Oba obřady jsou veřejné. Jsme otevřené společenství, máme rádi nové tváře (fresh meat :) a každý je vítán. Jen prosím nezveřujte pozvánky na facebooku aj. sociálních sítích, vždy prosím jen osobním kontaktem. Novým účastníkům zasílám vstupní info a mapku. Je možné, že některá z říjnových sweat znovu proběhne ve večerním / nočním čase, ještě upřesním.

Všechny Tanečníky Slunce prosím, aby potvrdili účast a zaslali donation co nejdříje. V garáži už mám pro vás připraveno 50l coca-coly a 50l džusů, další dobroty budou následovat :) Kdo se chce připojit na rock run pro dědečky-kameny z Orlických hor, dejte vědět. Rock run proběhne někdy kolem 24.10.

Mějte fajn indian summer a těším se see ya soon.

Hugs
Arnie

PS Středeční dýmkový obřad proběhne zítra 9.9. u Martina na Žernově, další týden u mě v Náchodě.


[//i.nyx.cz/files/00/00/14/30/1430519_afd5f7b00eeb651870d1.jpg?name=CzechTribe3.jpg]
MRHOU --- 22:32:29 9.9.2015
Zdravím, mám zájem projít obřadem s ayahuascou někde v ČR. Prosím o jakýkoli kontakt či informaci. Předem děkuji!
DRAGEL --- 16:42:39 6.9.2015
DRAGEL + OGMIOS:
zatím se na programu pracuje
předběžně za účast 200 za celý výkend, ubytování se musí rezervovat předem, kdy je záýloha 500,-

https://www.facebook.com/events/456278304542311/