Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Piráti.cz (unofficial) (mostly trolling, též skládka promazaných příspěvků)
XCHAOS
Obecně plkací, otevřená a nemoderovaná alternativa k diskuzi "Česká Pirátská Strana". Stávající klub [ Česká Pirátská Strana ] slouží spíše k prezentaci aktuálního dění ve straně a oficiálních názorů strany a jejích členů, případně k debatám s příznívci... a samozřejmě přitahuje pozornost během předvolebních kampaní. No a rozmohli se nám tam odpůrci a trollové, kteří samozřejmě s napětím očekávají moment, kdy začnou být jejich příspěvky mazány, případně kdy dostanou ban. A právě v tenhle moment vzniká potřeba obecného kecacího prostoru, pro různé Pirate-related flamewars, které by v oficiálním moderovaném klubu mátly příznívce a potenciální voliče a vůbec obecně zabíraly prostor.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MEMNON666 --- 11:01:57 19.2.2020
JPLABS: https://www.seznamzpravy.cz/...ati-bojuji-za-legalizaci-prostituce-vlada-jim-ale-nejde-naproti-85798
---
Piráti už na začátku roku 2019 představili základní rámec, jak by měl vypadat první krok směřující k regulaci prostituce v Česku, která by podle jejich návrhu mohla ročně přinést do státní pokladny jednu miliardu korun.

??? --- 11:01:29 19.2.2020
JPLABS: by me zajimalo, jestli se uz doresila ta hribova bordel-pastouska v Kyjich... :D
Primátor Hřib čelí žalobě kvůli domu v Kyjích. Bývalý majitel požaduje vrácení nemovitosti | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
https://www.irozhlas.cz/...-hrib-zaloba-kupni-smlouva-dum-kyje-obvodni-soud-pro-prahu_1909231704_gak
JPLABS --- 10:59:07 19.2.2020
???: já myslím, že nejprve se Česko musí vyrovnat s vlastní minulostí, tak jako to udělalo Německo a teprve potom až se Česko vyrovná s vlastní minulostí, teprve potom může udělat čáru za minulostí a hledět do budoucnosti.
Chápu, že bolševici by nejraději tuto kapitolu, vyrovnání se s minulostí přeskočili. Bohužel to není možné. Bez minulosti totiž není ani stabilní přítomnost, tím spíše ne budoucnost.
JPLABS --- 10:55:09 19.2.2020
???: jj, naprostý souhlas. Jen dodávám, že by xchaos měl myslet též na padlé děvy (zestárlé a opotřebené prostitutky) a těm zajistit též slušné dožití.

Teda, kdy se piráti a Hřib zabýval pražskou prostitucí, bordelama a privátama, zařídil, aby platili daně, pak by měl dostatek prachů na pomoc těm sociálně potřebným. Tato činnost by byla užitečnější než nějaká virtuální pražská družice pro sledování tramvají za 20 mega...
??? --- 9:26:48 19.2.2020
XCHAOS: v podstate doufam xchaosi, ze v tom vasem baraku na brevnove myslis na bezdomovce a chudinu treba z nyxu, mas pro ne pripraveny aspon dva nouzovy byty a doufam, ze temto lidem poskytujes v ramci moznosti nzp, aby meli aspon na pivo.

ja fakt doufam, ze zijes presne podle toho, co hlasas a diky zazemi AKTIVNE pomahas potrebnym. mit byty v praze je hodne dobrej zacatek.
??? --- 9:25:04 19.2.2020
???: hele, tak zadny prekvapeni. ze sou pirati komunisti pisu na nyxech dlouho a tedka je to uz jen diskuse pro ty mene bystre a jiny kokoty z nyxu, ktery maji potrebu po xchaosovku diskutovat o hovnech.

o nacismu, fasismu a komunismu se nediskutuje, nybrz se zcela bez diskuse odsoudi.
??? --- 8:55:15 19.2.2020
Predpokladam, ze lustracni zakon je podle Tozicky taky zbytecnost :D Fakt dobra bunka KSCM inside Piratu, jenom se prasknul moc brzo :-)
[https://imgur.com/KzT1mJol.png]
JPLABS --- 22:42:52 18.2.2020
???: mě se nezdají ty náklady. Jenom 20 milionů? Možná Šimral má na mysli virtuální družici, papírovou maketu zavěšenou na lustru na magistrátu. Vzhledem k tomu, že viruální elektrárna stála 12 milionů, tak virtuální paspírová družice by u pirátů vyšla na 20 mega.
??? --- 21:39:11 18.2.2020
Zbytne picovinky a hracky... na to Piraty uzije... rozhodne nas v Praze netrapi vetsi problemy :D
Praha by chtěla mít vlastní družici, náklady odhaduje na 20 milionů - Lupa.cz
https://www.lupa.cz/aktuality/praha-by-chtela-mit-vlastni-druzici-naklady-odhaduje-na-20-milionu/
??? --- 21:10:38 18.2.2020
Jo, Tozicka... ten kadr mnohe potesi :D
[https://imgur.com/6dMD1oFl.png]