Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Rodina bez tatínka nebo bez maminky, prostě sólorodičovství
PIDALA
Taky vás tak trochu štvou dokonalé rodinné obrázky, které vídáte kolem sebe na ulicích či u svých kamarádů? Máte doma dítě nebo dokonce děti, ale vychávávte je bez tatínka? Dokážete si takto mateřství užít nebo je to jen a pouze řehole? S jakými problémy se potýkáte a jak je řešíte? Jste na to sami nebo pomáhá rodina? Vyhlížíte náhradního tatínka? Některé problémy pochopí prostě jen a pouze další matka ve stejné životní roli. A nezáleží na tom, jak jste se do této nelehké situace dostaly. Ve výsledku jde stejně jen o to, aby děti byly šťastné, zabezpečené a vy si udržely zdravý rozum. Tak se z toho pojďte vykecat!
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KOPRETKA --- 9:44:11 7.10.2016
EUCHENIE: jsem psala včera, a teda ještě jsem se taky opožděně přihlásila.) dík za tip
EUCHENIE --- 13:26:12 29.9.2016
EUCHENIE: Poslední 3 volná místa.
Termíny setkání: 3., 10., 17., 24. a 31. října 2016, vždy od 16:30 do 18:00
Místo: APERIO – Společnost pro zdravé rodičovství, V Luhu 6, Praha 4 - Nusle

Reg. formulář po rozkliknutí toho odkazu v příspěvku o jedno níž, dolejš
EUCHENIE --- 13:24:12 29.9.2016
SPRÁVNÁ KOMUNIKACE VÁM OTEVŘE NOVÉ MOŽNOSTI
Srdečně zveme na bezplatný kurz pro sólo rodiče o výchově a komunikaci.
Být rodičem je krásný, ale náročný úkol, obvzlašť, když jste na to sami. Ale děti také čelí obtížným situacím každý den a je na nás, abychom je naučili se s nimi vypořádat.
Komunikace ovlivňuje v našem životě víc, než si uvědomujeme.
Někdy nevědomky toho, s kým mluvíme srovnáváme, ponižujeme nebo jednoduše mu nedáváme najevo, že ho bereme vážně. Jindy zase máme pocit, že jsme všechno sdělili jasně a nechápeme, proč tomu ten druhý nerozumí.
Nový kurz Aperia - CO DOKÁŽU SÁM vám pomůže se podobných "zlozvyků" zbavit.
Uvidíte, jak moc dokáže způsob vaší komunikace ovlivnit.
Přijďte se podívat.
Během 5 tematických setkání se dozvíte, jak posilovat schopnost dětí zvládat těžké či komplikované situace. Cílem je poskytnout rodičům konkrétní praktické dovednosti a strategie, které mohou využít nejen při výchově dětí.

co dokážu sám
LITROP --- 6:35:44 20.9.2016
a proto maminky nechce se vám zajít někam s detma a poznat nové zname
LITROP --- 6:32:55 20.9.2016
PIDALA: jj stačí zabydlet dodávku s detma 3 a 5 jsme v ní strávili skoro celé prázdniny
NYA --- 23:15:12 19.9.2016
PIDALA: jojo, to si v brzké době plánuju pořídit :) protože hodně různě jezdíme za lidma, tak aby měl malej vždycky stejnou postýlku. a pro mě to bude taky pohodlný.
PIDALA --- 13:35:15 19.9.2016
Nutně potřebuji obytné auto! To je prostě geniální řešení na jakékoliv akce a výlety s dětmi, když nemáte hlídání. Měla jsme teď na víkend půjčené obytné auto (v podobném stylu https://www.sauto.cz/obytne/detail/ford/ostatni/16936364?goFrom=list) a vyrazila jsem s dcerou na svatbu přátel. No prostě pohádka. Hlídání jsem neměla, ale nemusela jsem utíkat dřív, protože v patřičnou hodinu jsem ji uložila do postele v autě, každou hodinku na ni nakoukla, když na mě padla únava, prostě jsem zalezla k ní.
KOPRETKA --- 12:43:28 29.8.2016
Hele než to budu nabízet jinde, neměl by někdo zájem za odvoz:

patrovou postel se skluzavkou? Je kapánek vytuněná, klouzačka není z té strany jak je žebřík, ale do prostoru za postelí (kdyby byl zájem pošlu foto). Je potřeba, protože to už bylo několikrát rozebírané, při dalším sestavení to alespon ze dvou stran pořádně sešroubovat. Přeci jen jak se na tom pár let skákalo, tak je už kapánek rozvrzaná.
žádná ikea, je to toto. http://www.rothwell.cz/Detska-patrova-postel-Gabi-se-skluzavkou
za odvoz a popřípadě ovoce, nebo pastelky pro dítě potěší.
prahy 10. bez madrace.
ADAMIRA --- 10:39:49 28.8.2016
PIDALA: Takhle skončila moje bejvalá přítelkyně, její matka jí, její sestru a jejího otce opustila když bylli malý - našla si jinýho a totální utnutí - tahle rodina pro ní přestala existovat.

Asi láska :)

Já teda jak se tu už píše, to nechápu ani u chlapů, ale tady bych očekával větší, jak to říct, "chemickou reakci"

PIDALA --- 8:50:24 18.8.2016
NOFNAK: :D Ona by ji zvládala docela v pohodě. Líbí se jí tam, jsou tam děti, spousta hraček, zajímavých věcí... ale učitelky to nezvládají s ní. Špatně se zapojuje do společných aktivit, spíš vůbec než špatně. Těžko přijímá režim... za ten první rok co ve školce byla, se v podstatě celá školka přizpůsobila postupně jí... ze začátku to vypadalo, že ji rovnou vyloučí, ale ví že jsem s ní sama a prostě musím chodit do práce a tak se hecli, já začala rovnou řešit specialisty a od září má dcerka přiděleného asistenta, tak to snad bude lepší. Ten první rok byl pro učitelky asi dost náročný, no... denně jsem tam chodila s hrůzou, co si zase vyslechnu, občas jsem odcházela s pláčem.