Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Dotace a dotační programy
RENDALF
Přehled aktuálních dotačních programů z EU a jiných fondů, vlastní zkušenosti s žádáním a získáním samotné dotace a pod.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RENDALF --- 21:16:45 22.3.2017
MŽP spouští druhou vlnu kotlíkových dotací. Do krajů pošle další 3,4 miliardy korun na výměnu starých kotlů - Ministerstvo životního prostředí
http://www.mzp.cz/cz/news_kotl%C3%ADkove_dotace_2.%20vlna
ETERNITY --- 23:57:32 21.3.2017
CASTROL: jj, jsem v kontaktu. Kazdopadne mnohokrat dekuju za nazor.
CASTROL --- 22:14:00 21.3.2017
ETERNITY: hele já nevim, vždycky jsem řešila NNO, s.r.o. neznám. Podle nového občanského zákoníku není důležitá právní forma, ale status veřejné prospěšnosti. Ovšem k vyhlašovatelům dotací se to často ještě nedoneslo :( tohle je na konzultaci, až bude nějaký dotační titul na rekonstrukci školících subjektů fakticky vyhlášený. Ovšem IROP, který ty investice řeší je poněkud nepředvídatelný. Asi před měsícem např. zrušili dlouho plánované výzvy na rekonstrukce škol a školek a nikdo s nima nehne.
Každopádně v tomhle období je důležitý, aby Váš záměr byl v první řadě součástí různých rozvojových strategií. Ostrava spolupracuje s Agenturou pro sociální začleňování - musí mít nějaký strategický dokument pro sociální začleňování: http://www.socialni-zaclenovani.cz/ostrava. Víš o tom něco?
ETERNITY --- 21:15:03 21.3.2017
CASTROL: cimz padem bych musela kolem a kolem zalozit NNO:) Podle toho, co rikas, me sro diskvalifikuje. Ne ze by zalozeni dalsiho subjektu nebylo to nejmensi, ale uz tak je kolem plevele dost.
CASTROL --- 20:53:00 21.3.2017
ETERNITY: pokud vím tak dřív bylo možné, aby NNO rekonstruovala budovu jiného subjektu, pokud k tomu doloží dlouhodobou nájemní smlouvu. jestli to tak je i tentokrát, to se neodvažuju hádat
KETHAMINA --- 14:59:09 21.3.2017
ETERNITY: co znám sociální podniky v okolí, opravují z vlastního zisku.
ETERNITY --- 11:30:09 21.3.2017
MORPHLER: diky, do tehle akce uz zapojena jsem:) Ono je ale blby, kdyz ti da nekdo nevyuzivanou ruinu co nesplnuje vlastne vubec nic. Ne ze bych to neocenila, vstricny krok to urcite je, ale ty naklady na opravu si vetsina sdruzeni z prstu nevycuca.
MORPHLER --- 8:18:57 21.3.2017
ETERNITY: na tvuj dotaz odpoved neznam, ale zrovna Ostrava ted vytvari nejakou podobu programu na vyuziti nevyuzivanych objektu v centru. zatim je to ve stadiu domlouvani jak s firmami/neziskovkami, tak s majiteli a neni jasne jak se to vyvine. jestli te to zajima, muzu vecer od partnerky zjistit nejake odkazy k tomu...
ETERNITY --- 7:33:05 21.3.2017
Sice uz to tu dlouho nezilo, ale dovolim si dotaz:
s.r.o., socialni podnikani, Ostrava. Pokud budou davat vyzvu, mame sanci se kvalifikovat.
Jenze:
Stakeholder nam poskytl budovu s najmem (prakticky nulovym) na neurcito a my bychom tuto budovu potrebovali promenit ve skolici stredisko.
Je sance zaplatit rekonstrukci (strop 2mil) pronajateho objektu dotaci? Nejedna se evidentne o zhodnoceni DHM, ale vznikla hodnota by slouzila firme.
KETHAMINA --- 22:02:38 15.12.2015
???: opět směřuji k původnímu postu, kde se ptám zda máte zajištěnou spolupráci. Dá se žádat prostřednictvím nno, se kterou byste měli partnerství nebo spolupráci. Ale těžko dát konkrétní rady, když nesdílíš zásadní info k možné "konzultaci".