Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Apple Watch
CROSS
Diskuse věnovaná hodinkám Apple, tipy, triky, zkušenosti. Potenciál pro rozšíření na téma "chytrých hodinek" obecně, bez hádek a pěkně v klidu.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
INSOMNIA --- 1:33:06 26.2.2017
Me ty nylony vubec neberou. Asi nejvic v pracovni dny pouzivam ten ocelovy link bracelet a zacinaji na nem byt videt skrabance. Jinak taky hodne pouzivam klasicky hnedy kozeny + mam i cerny, ale ten nenosim tak casto. Pak celkem taky cerny a modry leather loop. O vikendu pak stridam ruzny silikony.
??? --- 22:35:11 24.2.2017
Objednal jsem si impulsivně nějaký řemínky z clockworksynergy.com, konkétně 2–piece classic NATO a 2–piece heavy NATO. Vybalil jsem zatim jenom ten heavy. První dojem — $20 rozdílu v ceně je vidět na první pohled. Trošku jsem taky válčil s nasazením jedný kovový části do hodinek. Říkal jsem si, hmm, no tak dám tomu den. Už ho nosim týden a asi u něj zůstanu, dokud vydrží, nějak jsem si zvyknul, asi hlavní rozdíl je v uchycení do klasických osiček (jako že na řemínku je smyčka přes kovovou hrazdu, pardon my french), tzn. celej komplet hodinek s řemínkem se chová trochu jinak na ruce a přijde mi, že snad i líp sedí, přesněji sedí tam, kde chci a tvar řemínku na to nemá negativní vliv. Taky na to má určitě vliv robustnost toho řemínku, což ale k masivním hodinkám je výhoda.

K tomu zpracování, jsou to detaily pochopitelně, ale hlavně okraje prostě nejsou jemný, ale tak trochu jako když opaluju konec paracordu zapalovačem :-] nicméně v důsledku to nehraje roli.

Takže jako levnější (i když ne extra levná) varianta nylonového řemínku podle mě OK, zpracování adekvátní, ne jako Apple, ale přijatelné. Doručení ze Států asi za 5 dní, fofr, a daj se vygooglit slevové kupóny — např. na 15 %, což odpovídá slevě, kterou člověk dostane po prvním nákupu (třeba pro mě to znamenalo dopravu zdarma). Po týdnu palec nahoru, uvidíme, jak dál.
DIABLO_LL --- 12:25:33 2.2.2017
CROSS: hele resi to sice automaticke zapinani pri nakloneni zapesti, ale i tak si obcas v noci do displeje bouchnu a on se zapne.
??? --- 12:39:16 25.1.2017
CITRONAK: tak to vypadá na řešení otázky s vypínáním probouzení displeje...
CITRONAK --- 8:41:08 25.1.2017
Upcoming watchOS 3.2 Includes New Theater Mode and Siri Improvements – MacStories
https://www.macstories.net/...s/upcoming-watchos-32-includes-new-theater-mode-and-siri-improvements/
MYJKA --- 16:26:51 15.1.2017
Diky za tipy na appky. :)
??? --- 15:26:32 15.1.2017
CITRONAK: ano, tento. Zkoušim ještě jejich další aplikaci HeartWatch, je dobře udělaná, mraky zajímavejch grafíků a tak, ale asi si vystačim s Activity++, která mi počítá, kolik dní v řadě jsem zavřel kolečka a to je tak asi všechno, co potřebuju. :-]
CITRONAK --- 14:51:02 15.1.2017
???: tento AutoSleep? https://itunes.apple.com/cz/app/autosleep.-track-sleep-from/id1164801111?mt=8 Používám nyní Sleep++ a mám stejný "problém". Zatím nevím o jiném řešení.
??? --- 14:18:11 15.1.2017
Jelikož s hodinkama spim, vypínám na noc probouzení displeje (Wake Screen on Wrist Raise) a ráno zase zapínám. Je to samo taková kravina, ale přemýšlím, jak to dělat co nejefektivněji. Ať už na hodinkách (ideálně) nebo i na telefonu ve Watch app. Neznáte na to nějakej trik, napadlo mě třeba kouknout na Workflow appku, jestli by to neuměla na jedno tapnutí nebo tak něco (nicméně Workflow jsem nikdy na nic nepoužíval a na první pohled mi přijde, že něco takovýho neumí)... nebo na hodinky aplikaci, která by měla tenhle switch jako komplikaci. Nevim, jestli jsem to napsal srozumitelně.

Jinak poslední týden jsem přešel ze Sleep++ na AutoSleep (panu Bartolomějovi děkuji za tip) a zatim spokojenost.