Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
ŠÁTKY, NOSÍTKA(ergonomická)
KLEVKA
[https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/7c/10/88/7c1088fe3ee1e768ce9649b9f35a0073.jpg]
Diskuze se týká kontaktního rodičovství, ovšem šátky a nosítka jsou velké téma hodné svého vlastního klubu. Společně si poradíme jak na to zdravě a hravě a taky se ujistíme že v tom nejsme sami. Budu ráda za nosící fotky, podporující příspěvky, tipy kde sehnat kvalitní šátky a nosítka ale i doplňky k nošení. (bundy, mikiny, příruční tašky, slintáčky na popruhy, návleky na nohy, kukličky no co vás vše kolem a kolem napadne) Další věc, za kterou budu moc ráda, jsou recenze a názory na různé šátky a nosítka aby se mohl zorientovat opravdu každý kdo má chuť nosit.... Ergonomickému nošení zdrar...!
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SANCHA --- 20:17:21 1.3.2016
MONELLE: No, jasně.
MONELLE: To ale nic nemění na tom, že to není moc přirozené (jako ostatně další řada věcí které děláme). Jinak, já nekritizuji nikoho kdo vozí děti autem, sama to dělám, protože prostě žijeme v tomhle století ve střední evropě a nějak fungovat musíme. Já jen prostě hrozně ráda chodím pěšky :)
KLEVKA --- 18:55:43 1.3.2016
Ženy z Prahy, kdo mate ve ctvrtek cas a chut, tak od cca 13-14 hod bude nosici sraz v OC Hostivar, 1.patro, v kavarne u Bannyho...Tak kdo si chcete osahat satky, skonzultovat uvaz, nahodit na zada, tak jste srdecne vitany...Budem tam ja, Multicat a dalsi mile zeny. Tesime se na vas...!
MONELLE --- 17:56:14 1.3.2016
SANCHA: rozumím, ale 17 km denně do školky mi děti neujdou :) zas mi v autě hezky usnou - tedy i ve věku, kdy už samy by nechtěly, ale aspon nebyly v pozdním odpoledni tak protivné - unavené. V autě pouštím audio-pohádky (frčíme Krakonoše) nebo nějaké ty Hurvínkovy písničky zpíváme, máme v autě moc příjemný společný čas.
MONELLE --- 17:51:55 1.3.2016
SANCHA: ale vždyt to mimino se snad nenosí nonstop ne? musí se někdy taky naučit přetáčet a lézt, posazovat se, snad si někdy taky hraje na dece, nějaké to zrcátko nebo blikadlo, které ho zaujme a kam by se rád dostal.. já teda nosila transportně a abych měla volné ruce na nákup - vozík a práce v domácnosti, na zem ale taky jsem je dávala, at prozkoumají svět a svá tělíčka (jak je bavilo si okusovat nohy v půlroce, sunadavaĺy si pusou ponožky furt :D )
SANCHA --- 14:52:51 1.3.2016
SANCHA: Ale třeba taky mi přijde nepřirozené (ale dělám to) například vozit mimina a děti v autech, vlacích, letadlech.. ono to vlastně je nepřirozené pro člověka, tak rychlý pohyb.
SANCHA --- 14:51:18 1.3.2016
???: Jo, tu myslím. Četla jsem jen v jedné její knížce, takovou krátkou pozmnámku, ale bylo to dost striktní. Možná bych chápala, když mluvíme o batoleti a výš, ale novorozenec? To mi nedává smysl. No zařídila jsem se podle sebe - tělesný kontakt mi přišel důležitější než prostor pro vývojové procesy. A ona to navíc jasně dávala najevo, že nechce být sama a i teď když už je větší, tak prostě po určité době sama chce prostě za mnou:)
??? --- 14:38:38 1.3.2016
SANCHA: myslis tu Rebecu? vid, takova super pani a noseni neuznava... ale ty knihy jsou starsi, treba s novymi vyzkumy a zkusenostmi zmenila nazor...
??? --- 14:36:36 1.3.2016
???: jo, ted jsem si to znovu precetla - se zavinovanim to fakt nema nic spolecneho :) hm, tak to teda nevim, jak to MM myslela. pac, aby se mi ten krehky tvor hroutil, protoze by nebyl pevne privazan, nevim nevim.
ja se ridila tim, ze mu mam byt schopna dat na tu hlavu pusu, jak se doporucuje, no chudak, dostaval je furt ;)
SANCHA --- 14:32:43 1.3.2016
KLEVKA: Dík. FB nemám, ale v podstatě to není tak důležité, jen jsem se ptala jestli to bylo něco zásadního. Asi to nechám plavat a uvidím sama, jak na mně bude působit.