Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
INTERNETOVÉ SEZNAMKY – tipy a triky
COLDHERE
Hledání způsobů jak uspět na netové seznamce, pozitivní i negativní příklady, jak velké jsou šance, kolik dostáváte/odesíláte zpráv, co vás v inzerátu odradí, podle jakých kritérií hledáte, co o sobě zveřejnit, jaké seznamky jsou dobré/špatné. Seriózní diskuze.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VOZKA --- 21:46:09 22.11.2016
a ještě k příspěvku pode mnou a "nepusobej na mne jako rezignovani jedinci, co to brali jako svoji posledni sanci na jakz takz slusnej vztah :)"

tenhle pocit jsem na Tinderu neměl vůbec z nikoho, myslím že se to přinejmenším u lidí kterejm je čerstvě přes dvacet dost normalizuje (je mi jasný že byla řeč asi o vyšší věkový kategorii). Některý z těch holek říkaly že se trochu zoufale cejtěj, ale ani tak nepůsobily, ani nepůsobily jako že by k tomu měly důvod.
VOZKA --- 21:42:12 22.11.2016
Já jsem měl překvapivě dobrou zkušenost s Tinderem. Možná je to tím, že jsem v Brně a je tu strašně moc studentek, ale po zkušenosti s absurdním panoptikem jménem Badoo jsem nečekal, že tam většina holek bude celkem normálních, co do vzhledu často dokonce spíš nadprůměrných. Pro mě je ale vždycky větší problém osobnost než vzhled, takže jsem se snažil zařídit si profil jako filtr - to je ale u minimalistického formátu tinder profilů samozřejmě trochu problém, na psaní píčovin není místo, takže bylo třeba vyjádřit debilní smysl pro humor a nerdství prostřednictvím fotek a asi dvou zkratkovitých vět (protože když takovým filtrem neprojdou, stejně bychom si nerozuměli). Dal jsem lajk maximálně 10% holek a za pár měsíců jsem měl odhadem něco přes 30 shod, většině jsem napsal s jen mírně upravenou vtipnou otvírací hláškou (vycházející z mýho profilu, nic generickýho) a podle schopnosti udržet konverzaci po pár dnech případně zval na rande.


Filtr to byl zřejmě funkční, těch rande bylo za asi čtyři měsíce šest, ale všechny holky byly zajímavý a byl to vždycky výborně strávenej čas bez nějakejch bizárů. Odinstaloval jsem ho protože jsem s tou poslední začal chodit, ale když na to přijde, klidně ho budu v budoucnu používat dál. Když člověk nepoužívá shotgun metodu, kdy se snaží omrdat cokoliv se hejbe, a zkouší lajkovat úplně všechno a psát si úplně se všim, tak mi to přijde jako funkční služba, která stojí velmi málo úsilí (čtyři měsíce na šest rande může znít jako velký úsilí, ale 90% toho úsilí bylo obden chvíli swipovat v sedě na hajzlu). Jen teda ta aplikace na je na Androidu zabugovaná sračka, ale používat se to dá - často drobně blbne UI, nenačítají se něčí fotky a ukazatel vzdálenosti mezi vámi a cizím profilem někdy ukazuje píčoviny (Tinder neukazuje skutečnou lokaci, takže jsem si párkrát psal se sympatickou slečnou a byl nucen to zakončit "aha, tak až někdy pojedeš přes Brno, tak napiš, protože já se do Sudet v nejbližší době nechystám").
PLAYWITHFIRE --- 12:27:08 30.10.2016
Znam hned nekolik sezdanych paru, co se seznamili na seznamce, a nepusobej na mne jako rezignovani jedinci, co to brali jako svoji posledni sanci na jakz takz slusnej vztah :)
PLAYWITHFIRE --- 12:30:31 27.9.2016
Hele nedávno jsem byla na srazu Amatérů, protože to organizujou známý a na poslední chvíli jim odřekla holčina, co tam měla prodávat lístky do tomboly, tak potřebovali náhradu.
Čekala jsem totální bizár a překvapivě tam většina lidí působila celkem sympaticky, dokonce jsem na sebe několika dobrovolně dala kontakt. Reálnej kontakt.
Tak jsme po dlouhý době vlezla na ty stránky, a zase velmi rychle utekla, ty jsou pořád stejný :)
GUCA --- 18:54:45 2.9.2016
Sễznamim se -p
??? --- 17:26:34 12.7.2016
VASIK: Ten Tinder je na to. Ale chce si to pohrát s profilem.
??? --- 13:29:31 11.7.2016
???: věř víc těm chlapům :) ono je to způsobené tím, že muži na nabídky reagují víc přímočařeji, kdežto ženám to přijde pod jejich jakousi úroveň a chtějí kolem toho spoustu řečí aby co nejvíc před sebou a svým okolím zamaskovaly to, že jim jde vlastně o to samé
??? --- 20:28:39 8.7.2016
VASIK: A pak mě ještě napadl Tindr, ale a) musí bejt propojenej s FB b) pokud tam nedáš fotku, tak úspěšnost absolutní nula a za c) já jako žena mám "match" v 50% chlapů, na které dám ano. Chlap - alespoň podle toho, co mu říkali kamarádi - cca procento.
??? --- 20:23:12 8.7.2016
VASIK: Amatéři. Ale chce to dost hledání a pokud jsi chlap, tak úspěšnost... No... Promile?

Zjišťuju, že pokud chce dospělá žena sex, má většinou k dispozici dost "kamarádů" a na případně uvolněnou pozici pořadník.

A může bejt i celkem hnusná.
VASIK --- 11:04:39 8.7.2016
Existuje nějaká seznamka, která je hlavně na sex a je zcela ZDARMA a je tak potřeba jen minimální registrace?? :-)