Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
HRY » rpg » larp
Matrix: Dies Irae Reloaded
PATR1K
KONTAKT NA ORGANIZACI

Vlezné činí, jak již bylo inzerováno, 500 Kč. Pokud chcete plati přes účet, údaje jsou následující:
Číslo účtu 1099422143/0800
Jako VS uveďte 000
Do zprávy pro příjemce napište vaše herní a reálné jméno, ať platbu správně přiřadíme.


OBECNÁ PRAVIDLA
FÓRUM

Pokyny k registraci
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SHAKO --- 10:16:13 17.3.2017
PATR1K: Hmm, někde jsme určitě měli spoustu screenshotu při snaze vytvořit mapu, ale už žádný nevidím.
LORD_WANG --- 19:29:05 16.3.2017
PATR1K: uhh. good question, mrknu se
PATR1K --- 15:38:00 16.3.2017
Drazí hráči, nemáte někdo náhodou uloženy nějaké screenshoty z té hry, kde se létalo s loděmi? Díky :-)
PATR1K --- 23:31:56 21.12.2016
Sabat bude!

O co jde?
Larp z prostředí WoD Vampire: The Sabbat.
Upíři, kteří sami sebe nazývají Kainité, odmítají Tradice a jsou Mečem Kainovým, který rozdrtí Antediluviány při příchodu Gehenny!

Jak to bude vypadat?
Hra na jeden den a jednu noc (sobota + noc ze soboty na neděli). Biskup svolává členy Sabatu do války proti Kamarile a k této příležitosti pořádá párty, jak se na Sabat sluší a patří.
Hra bude indoorová pro cca 20 hráčů + mnoho CP.

Kdy a kde?
Termín bude 4. února nebo 18. února 2017. Stále ještě jednáme o prostorech, v lednu potvrdíme jak datum, tak místo.

Organizují: Patrik Krupička, Ivana "Zmyjka" Kuglerová

V průběhu ledna bude pro zájemce sedánka nad settingem a podobnými záležitostmi. Hra se odehrává v současnosti. Už teď si rozmyslete, co byste případně chtěli hrát, popřípadě s kým. Prostor bude pro bojovnější role (ačkoliv hra nebude primárně bojová), pro politiku, mystiku, filozofii a podobně.
Přihlášky otevřeme v lednu.

NYX: [ LARP - Sabat ]
Facebook: https://www.facebook.com/groups/572840162920260/
DANAKETH --- 0:49:22 25.10.2016
KACZER: to mě za vás mrzí, ale aspoň bude šanci hledat v širším publiku:-)
KACZER --- 23:21:18 24.10.2016
DANAKETH: tak odpadli na posledni chvili dva tymy. no nakonec jsme to stejne posunuli... takze se ted resi bud nejakej listopadovej termin nebo az jarni.
DANAKETH --- 17:55:59 21.10.2016
KACZER: Chlape, proč to postuješ den předem? Příště tam nech víc času a myslím, že se hráči najdou:-)
KACZER --- 16:41:30 21.10.2016
Cau, sorry za spam... organizujeme zítra městskou hru ENCounter, možná se s tim někdo někdy setkal.. V praxi jde o nekomerční orientační závod po zajímavých místech v praze (např. urbex, kanály,apod.) a okolí, běžně mezi cca 6 a 8 hodinama doby trvání. Na zítra jsme jednu takovou přichystali. Jezdí se autama v týmu aspoň 3 lidí. Nechcete se zůčastnit? http://prague.en.cx/GameDetails.aspx?gid=56439
Napište mi kdyžtak prosím do pošty.
PATR1K --- 20:38:19 8.6.2016
Další larp z našeho pera na konci září. Tentokráte budeme cestovat v čase :-)
[ PATR1K @ DIES IRAE Projekt Chronos ]
ZURG --- 16:55:11 8.3.2016
"Vítr přináší tichý hlas, šeptající ve větvích. Snad přízrak věcí příštích, žalující o utrpení, smrti a zkáze... Náš svět dnes vrávorá nad propastí. Kdo tuší, jaké činy jej mohou zachránit – a které nás uvrhnou do zapomnění? Ten hlas mluví i o tobě, poutníče. Poslouchej... a uslyšíš."

Vzpoura!
uvádí

Již po dvacet let drží Světová Říše ochrannou ruku nad zeměmi, jež byly kdysi zvány Starým světem. Nejvyšší, její původce a vládce, sestoupil na zem, aby ukončil strašlivou Válku a přinesl lidem mír a blahobyt. Již žádné vády mezi národy! Království Jednoty je zde pro každého.

Tedy, téměř...

Již po dva roky vedou České země svůj osamělý boj proti Říši. Slavné dny Povstání jsou minulostí. Ač obstáli v mnohém, náčelníci Odboje tuší, že jejich dny se krátí. Když začnou na podzim 20 rK do Prahy ze severu přicházet podivné zprávy, leckoho napadne... že ta chvíle právě nadešla.

KONEC ČASŮ JISTOTY

Strážní hrad Okoř se přestal hlásit. Severní výspa obrany hlavního města, bráněná posádkou nejlepších Bruncvíkových rytířů, se odmlčela. Je třeba vypátrat, co za tím stojí – a to co nejdříve! Narychlo svolaná knížecí rada vysílá průzkumnou skupinu.

Jedním z nich jsi možná i Ty.

Vzpoura! je příběh o prostých lidech v obtížné době. Vypráví o hrdinství z nutnosti, zradě ze zoufalství... a naději. Vydáš-li se s námi, kdo zaručí, že se vrátíš zpět? Pokud však překonáš svůj strach, můžeš rozhodnout o mnohém. Naše cesta právě začíná.

Child of Light Soundtrack - Pilgrims on a Long Journey
https://www.youtube.com/watch?v=0O71KAIF0GQKonec Časů Jistoty je outdoorový, mysticko-konspirační, post/apokalyptický fantasy LARP pro 10-15 hráčů. Dějově je zasazený do blízké alternativní budoucnosti. Důraz je kladen především na atmosféru, příběh a cestu, již musí postavy projít...

Uskuteční se o víkendu 22. až 24. dubna 2016 v Praze a okolí. Samotné hře, která proběhne v sobotu 23. 4., bude v pátek večer předcházet krátká předherní příprava. Děj následně začíná společnou večeří (již v rolích), než postavy vyrazí ráno na cestu.

V příběhu bude možné ztvárnit postavy členů Odboje, kteří odpověděli na výzvu knížete Václava a přihlásili se coby dobrovolníci na průzkumnou výpravu na sever, k nyní tíživě mlčícímu hradu Okoř. Můžete očekávat tajemno, pochybnosti i akci... Jdete do toho?

[ Vzpoura! Konec časů jistoty ]