Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
HRY » rpg
RPG LFG - Hledání spoluhráčů a skupin
FOSSY
Klub pro všechny hráče RPG, kteří shánějí spoluhráče, GM/ST/PJ/..., pravidla, prostory a podobně. Protože občas je docela zoufalé snažit se najít lidi na nějakou konkrétní hru, stálou i jednorázovou. Proč si trochu nepomoct?

Uvádějte do příspěvků hru, o kterou se vám jedná, a lokaci, o kterou se vám jedná, aby se dalo trochu snáze filtrovat.
Na nástěnce najdete nabídku i poptávku podle měst.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ASNEK --- 16:41:44 23.5.2018
postradame posledniho hrace do skupinky. pokud by ste meli zajem se pridat piste do posty.
___________________________________________
nametem su klasicke artusovske legendy a hledani svateho gralu 4ma rytiry kulateho stolu with more than little bit of WOD twist.
Classic WOD darker than dark ages kampan pro 4 predem pripravene postavy. zacatek kolem roku 520
postavy su udelany uz ze 150 XP takze su kousicek vic nabusene nez obycejny zacatecnicke postavy.
9 dobrodruzstvi kazdy na 2-3 sessions.
hrani cca jednou za 2 tydny patek/vikend ale mozna se domluvime na jinem dni nebo i castejsim hrani.
VURETUN --- 18:53:18 11.5.2018
Vojáci pozor!
Imperiální garda hledá čerstvou krev.
420th Capustan Grenadiers Regiment utrpěl ve víru Verghast crusade obrovské ztráty. Mnoho dobrých mužů a žen padlo během brutálních bojů proti podlým TAU a zbytek jen ledva drží pozice. Pokud je ti mezi 18 až 101 a udržíš zbraň, vítej mezi námi. Čeká tě krátký život ve jménu Imperia!
Slovensko/Česká skupina hledá jednoho hráče na online hraní Only war (W40K Rpg). Používáme Discord a Roll20. Hraje se 2x-4x přibližně mezi šestou a jedenáctou hodinou večerní. Nabízíme spousty zábavy a 1D5 idiotů (s dobrým vypravěčem), co nezkazí žádnou legraci.
***
OPĚT OTEVÍRÁME NÁBOR
Regiment skosila ohyzdná ruka Chaosu a proto znovu doplňujeme řady!
Počet her je nyní ustálený na 2 týdně (někdy se vecpe třetí).
Počet požadovaných duší - do naplnění stavu.
Pište sem či na Discord Gevenor#7336
FOSSY --- 15:12:48 11.5.2018
1 - 2 volná místa pro hráče (ST máme), hraní osobně jednou týdně 1800 - 2330, út nebo čt, Praha - Modřany, Elated 2nd Edition, nově začínající hra ideálně s výhledem na dlouhou kampaň. Důraz na RP a příběh. Zájemci PM.
DIVOCAK --- 14:08:02 30.4.2018
Píše se rok 2076 a v pražském korporátním slumu se to hemží augmentovanými orkskými samuraji, hackerskými anarchisty a zdrogovanými mágy. Každý z nich je ochoten nasadit vlastní krk a chrom za mrzkou ilegální výplatu a vidinu hnusného sojového burgeru. Svět Shadowrunu se s nikým nemazlí, přežijí jen nejsilnější.

Hledá se skupina aspirujících Shadowrunerů, kteří by byli ochotni sdílet nebezpečí a zábavu v pravidelném osobním hraní v Praze (pravděpodobně u Palmovky). GameMasteři zajištěni, nováčci vítáni, nadšení vyžadováno. Pokud si troufáte a chcete se přidat, ozvěte se na e-mail hausner89@gmail.com, ideálně s pár informacemi o vás a vašich časových možnostech. :-)
??? --- 7:43:31 22.4.2018
LFG - Hledám hráče pro hraní přes Fantasy Grounds
Naskočil jsem teď po letech hraní moderních (a military sci-fi) settingů do fantasy a mám třebu se vyblbnout ve fantasy. A protože pracovní vytížení mi komplikuje scházení se někde po hospodách nebo cizích bytech, je pro mě optimální hraní přes VTT, který mi navíc automatizuje spoustu nudných věcí.

Kdy:
Ideálně čtvrtky (pozdě odpoledne/večer) - kvůli mé práci je potřeba, aby se buď začínalo rozumně brzy, nebo se vždy čtyři týdny hrálo a čtyři ne (když dělám noční, v 10 potřebuji vyrážet)
Můžeme se ale dohodnout i na jiném kalendáři - třeba hraní jednou za 14 dní...

Co:
D&D 5e (tenhle systém mi vyhovuje tím, jak je jednoduchý na naučení... drtit se nová pravidla zatím nechci, i když časem chci otestovat Starfinder)
Pokud neumíte/neznáte, neměl by to být extrémní problém - v rámci Session Zero tohle zkusíme nějak vyřešit.

S kým:
Preferuji hráče, kteří si opravdu chtějí zahrát postavu a její růst/proměny. A chtějí se podílet na příběhu.
Optimální počet je 4 až 5 hráčů.

Setting:
Závisí hlavně na všeobecné dohodě. Mám chuť si časem zkusit vlastní variaci na Dark Sun, ale ani klasické high-fantasy mi nevadí (třeba i Lost Mine of Phandelver a Storm King's Thunder, které mám koupené jako moduly do FG).

Fantasy Grounds:
Tohle může být věc, která někoho bude asi odrazovat... ale není to tak velký problém. Na straně hráče je potřeba vlastně jen headset a demoverze Fantasy Grounds (mám Ultimate licenci, takže můžu neomezeně hostovat hry). FG může být na začátku komplexní na naučení, ale z mé zkušenosti, na konci prvního sezení už se lidi poměrně dobře orientují a hra odsýpá - snad i o kousek rychleji, než když se hraje s kostkami naživo.
ZRII --- 11:19:24 18.4.2018
Ahoj všem, nesháníte náhodou hráčku? Praha. Dračák jsem hrála jen párkrát a to defacto až zde v Praze, takže nejsem nijak zdatná, ale hrála bych až bych brečela :-D konkrétní hru - asi cokoliv, kromě Pathfindera - na mne je to docela těžké :-( předem díky! (jinak klidně si zahraju i CP :-) )
SWIST --- 9:10:59 12.3.2018
...neshání nějaká družinka z Prahy nového hráče? Je jedno jestli již zaběhnutá nebo začínající. Je jedno jaký systém, rád se naučím něco nového. V posledních letech jsem hrál hlavně DrD2 a Fate, co jsem zkoušel hrát nebo alespoň četl pravidla - GURPS, D&D 5e, DrD+ (ano i to bych si chtěl alespoň zkusit), okrajově Apocalypse World a Shadowrun (3e). Rád bych třeba zkusil WoD.

Preferuju pravidelné hraní (ideálně alespoň jedou za 2 týdnu a to spíše v týdnu po práci) a spolehlivé lidi - sice mám 2 skupinky, ale dlouhodobě se nejsme shcopni sejít ani 1x měsíčne. Setting je mi více méně jedno, hlavně když si sednu s hráči.

Sám sebe považuju za poměrně dost nekonfliktního a spolehlivého. Obecně jsem málomluvný, což se přenáší i do postav, a mám radši akčnější hry než nějaké diplomatické tažení se spoustou dialogů a RP. (Nejlepší je samozřejmně vyvážená hra) Nikdy jsem nebyl dobrý face družiny nebo její vedoucí, ale myslím si při plánování a řešení problémů umím výrazně pomoci.
FJERTIL --- 22:20:03 30.12.2017
Přišlo od orgů, tak přeposílám:
Momentálně nám na Krvavé Časy chybí pár hráčů. A to konkrétně 2 ženy a 10 mužů. Přihlášky jsou ještě otevřené, budeme vděčni za sdílení.
Zde je odkaz na přihlášku pro vaše kamarády: http://cestycasem.cz/destinace/krvave-casy-1313/
Hra začíná v pátek 16.3. ráno (8:00 snídaně, 9:00 v kostýmech herní aktivity) a končí v sobotu 17.3. večer. Příjezd je možný kdykoliv během čtvrtka 15.3. až do půlnoci a odjezd kdykoli během neděle 18.3.
WRIGLEY --- 9:48:48 2.8.2017
Pokud by si někdo z Vás chtěl na podzim (5.-8.10.2017) zahrát LARP Changelings (na motivy nWoD), jste tímto vřele zváni ke vstupu do Trní [ LARP - Changeling: The Lost - Praha snící / Trní barvy krve ]
Detaily v klubu nebo do pošty.
SWIST --- 13:48:45 26.6.2017
ID ALTAR_OF_FILTH můžu jako spoluhráče jedině doporučit. Nějakou dobu jsme spolu hráli a všechno bylo v pohodě - jak z herního hlediska, tak i mimo. Co ale, vzhledem ke zkušenostem s jinými skupinami, oceňuji nejvíce je spolehlivost co se týče účasti.