Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
O čem se vám naposledy zdálo?
VIDLICKA
Klub o vašich snech

Co se vám zdálo naposledy?
O čem se vám zdá nejčastěji?
Jaký byl váš nejhorší nebo nejlepší sen?
...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MANICCA --- 8:58:45 25.10.2016
Zdalo se mi, ze jsem v UFC, ale zaroven s tim fightem jsme museli zahrat i nejakou scenku. Pridelili mi k tomu partu nejakejch lidi, ktery kdyz jsme to promejsleli, jak to zahrajem, tak rovnou sedeli kolem me na jednotce intenzivni pece:D
PETGRIDUS --- 7:17:54 25.10.2016
byl jsem nekde na pobytu. v mistnosti lezel lustr tak jsem ho dal nejakemu diteti na hrani. Dite lustr vzalo a flaklo s nim o zem a lustr se rozbil. pote prisel vlastnik lustru a rekl ze se nic nestalo.
DANII_DP --- 4:11:36 22.10.2016
DANII_DP: *raj
DANII_DP --- 4:11:17 22.10.2016
s bratrem jsme jeli na nejakej pochybnej koupak, skrinky na kartu, ktery jsme museli rozebrat abysme se do nich dostali...

bezedny bazen, bar s drinkama, mno podvedome peklo, nebo rsj.. jak se to vezme

probral jsem se na hajzlu v patek v crossu :))
RAHUF --- 13:08:35 21.10.2016
Tátova kamarádka, praktická lékařka, potřebovala na týden záskok, aby mohla jet na dovolenou, tak do toho uvrtali mě. Prý to bude jednoduché: tvářit se důležitě, vypadat jako doktor, simulantům předepisovat B-komolex, rýmičkářům aspirin a kdyby se objevil někdo, kdo je doopravdy nemocný, mám se vymluvit na konsilium a zavolat jí.
Na to, abych opravdu začal ordinovat, naštěstí ve snu nedošlo.
KLX --- 15:47:23 12.10.2016
jel jsem (asi mhd) něčím jako metro/vlak..asi metro ale na povrchu a pohádal jsem se s kámošem, dal mu dělo a vyhodil ho z toho vlaku..nevim, jak to udělal, ale najednou v průběhu jízdy zase nastoupil, páč z jedné strany toho metra nebylo najednou nic, jen prostor bez stěny a měl v ruce sekeru..a v tom jsem se se slovy "to si děláš prdel" probudil
MRDOOM --- 8:56:40 17.9.2016
Nepříliš strmý svah s mýtinkou u úpatí hor (nebo možná kráteru), který znamenal pro většinu přátel krásné místo kam se všichni chodily dívat do zbytku údolí a debatovat o lásce, počasí, trápeních ale i mnoha jiných tématech, se stal přistávací plošinou pro vetřelce. Nikdy bychom netvrdily že se to nemůže stát, ale když přiletěli, a později postavily ocelový plot abychom se tam nedostaly, vítali jsme je jako přátele. Po generace udržované a předávané klobouky z vlny a slámy s širokou krempou mávali, ale nikdo neodpovídal. Později vetřelci přilétali pravidelně, vždy když vysáli nahromaděné plodiny a vše to co jsme byli ochotni jim nechat u brány vysokého ocelového plotu, se pár mladíků rozhodlo podívat jak to vlastně za tím plotem vypadá. (nevím jak se to povedlo) byly jsme uvnitř malé vesničky s několika domy a velkou budovou která z venku vypadala jako sklad.
Pomalu každý roh byl hlídaný kamerami a reflektory, ale vlezli jsme dovnitř. Strhla se honička, nebo to spíše tak vypadalo protože jsme pořád utíkali a schovávali se za regály a zase utíkali. Jeden z party se ztratil, myslím že se jmenoval Odo nebo Oda protože tak na něj křičel druhý mladík (pravděpodobně mladší bratr). Ten naštván tím že neví kde jeho bratr je, v návalu vzteku shodil jeden regál s bednami, ten se opřel do dalšího a jako domino se celý sklad sesypal. Vyběhli jsme ven, ale už nás bylo jen pár, a pokračovali pobořenou branou zpátky k nám do města, avšak zničením skladu, který (nevím proč) začal hořet a to bylo vidět daleko do údolí, jsme si vysloužili pochvaly ale i truchlení nad ztrátou přátel.
PETGRIDUS --- 4:12:59 14.9.2016
Na nějakè chatě jsem měl konflikt s Babišem
KLX --- 15:45:35 18.8.2016
Seděl jsem v nějaké temné místnosti, kde byla pouze velká plazmová televize a na ní běžel můj život asi tak před 15 lety..teda ne nic konkrétního, jen tam byli kamarádi a kamarádky a všichni mladý, někde, nevim kde a já na to tak koukal a povídám "Mně se tak stýská" a pak jsem se probudil
RAHUF --- 10:47:14 16.8.2016
V práci jsem nemohl najít sesternu, a jak jsem ji hledal, zabloudil jsem mimo budovu. Potkal jsem dvě holky se psem, tak jsem se s nimi zakecal a šel s nimi až na autobusovou zastávku.
Když jsem se vracel zpátky, potkal jsem docela pohlednou asiatku a dal jsem se s ní do řeči. Vyprávěla mi, že její přítel je hudebník, který na ni kvůli své kariéře nemá vůbec čas, a chtěla vědět co nejvíc o mně. Říkal jsem si, že je to poměrně laciná zápletka, ale pokračoval jsem.
Chvíli se vykrucovala, že má přítele a že si chtěla jen povídat, ale nakonec jsme se políbili. V ten moment tam vtrhl ozbrojený agent spolu se sniperem v plné zbroji a prohlásil, že teď už Subjekt 83b likvidaci neunikne. Holka se jim vysmála, že nemají šanci, že má s sebou živý štít (mě). Ještě chvíli si vyhrožovali, pak se začalo střílet, já jsem se dostal k pistoli, zastřelil odstřelovače, holka zabila agenta a já střelil ji. Ji to sice nevyřídilo, protože měla nadpřirozené schopnosti, ale zpomalilo ji to na dost dlouho, abych ní stihl proběhnout a tím ji zrušit.

Když jsem se vracel do práce, říkal jsem si, že budu mít vážně průšvih, protože jsem byl pryč fakt dlouho.