Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
O čem se vám naposledy zdálo?
VIDLICKA
Klub o vašich snech

Co se vám zdálo naposledy?
O čem se vám zdá nejčastěji?
Jaký byl váš nejhorší nebo nejlepší sen?
...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VESPER_INDIGO --- 7:27:12 19.1.2017
1. sen Zdálo se mi o tom, že mi navrhnuli interview se zvláštním umělcem, ale musel jsem ho najít a musel jsem ze dne na den odcestovat do UK, kde bydlel, ačkoliv jsem šel za tři dny do práce. Výlohy štědře dopředu placeny a letenka taky.

asi na hodinu jsem se probudil a pak zase usnul

2. sen Jdu pozdě do práce, uplně jiná doba a čas a svět a potkám nějakého právníka, cizího člověka kouřícího před domem, a ten se mě ptá, jak dopadlo to interview a že budem muset s právníky připravit dohru. Pak mě ještě přepadli tři 15 letý kluci s nožem, za bílýho dne u eskalátorů. Jednoho jsem napůl zneškodnil a dva mi ujeli na mojí kytaře, ze který se stal samopojízdný skate.
RAHUF --- 19:08:17 18.1.2017
S známými jsem se byl podívat na našem starém tábořišti, kde teď byl jakýsi permanentní tábor pro mládež. Když jsem tam byl, uvolnil se mi obvaz z obličeje a s ním šel dolů velký kus kůže. Začal jsem hledat ošetřovnu, řekli mi, že je v opuštěném vojenském komplexu, který je pod tábořištěm. Zbytek snu jsem strávil tím, že jsem prolézal úzké chodby na staré podzemní vojenské základně a hledal nějaký obvaz, abych tou ránou na obličeji neděsil lidi.
RAHUF --- 18:51:29 15.1.2017
Na poslední chvíli jsme si s tátou uvědomili, že má máma svátek, tak jsem rychle jel něco koupit. Když jsem dorazil do cukrárny, kde jsem jí chtěl koupit bonboniéru, už tam s tátou seděla a pozvali mě na kafe a dortík, "když už tedy jdu náhodou okolo". Nakonec jsem poděkoval a jel jsem s kamarádkou do kina.
Když kino skončilo, doprovodil jsem ji domů (bylo to někde na malém městě). Pak jsem zjistil, že nemám batoh. Začal jsem horlivě přemýšlet, kde by mohl být, až jsem si uvědomil, že jsem si ho ani nebral.
Bylo pozdě, tak jsem zamířil do hospody. Skupina důchodkyň tam slavila narozeniny, obsluha se tvářila, že bych měl odejít, ale oslavenkyně trvala na tom, abych zůstal. Několik z nich mě dokonce požádalo o tanec, než se mi povedlo utéct do jiné části hospody, kde zdejší omladina zrovna šla do lesa a z lesa. Dostal jsem chuť na zelenou. Barman potřeboval dvacetikorunu na vrácení, tak ji vytáhl z mého piva. Chvíli jsem ještě poslouchal útrapy ze života v Sudetech, rozloučil se a zaplatil.
VESPER_INDIGO --- 14:48:49 11.1.2017
Dneska: Byl jsem dvanáctiletý, takový ten předčasně vyspělý hoch. Fungoval jsem v takové dost fašistické organizaci v jiném světě, jako mladý nadějný kadet. Ale já byl za "dobro" a později ve snu jsem "zjistil" že jsem vlastně asi nějaký agent. Můj mentor, hodně schopný voják, původně taky dobrý začal vykazovat zvláštní změny v chování i maskovanou odtažitost. Řešil jsem zrovna přípravu na nějakou akci, ve které se měli jít střílet spojenci. Věděl jsem, že tu akci budu muset nějak zhatit a tušil jsem, že můj mentor už mě nepodrží, že už ho zmanipulovali a moji 12 letí kamarádi - díval jsem se při přípravách na akci taky a říkal jsem si, že teď už nemůžu nikomu věřit. Ani mojemu nejlepšímu kamarádovi, možná už ho taky dostali. Šel jsem hledat svojí zvláštní flétnu, dárek od mentora, která se nechala složit do střelné zbraně. Zvláštní, protože žila svým vlastním životam, občas se prostě zničehonic nacházela nebo nechala nacházet jinde, než původně byla ponechaná. A byla kolem ní zvláštní atmosféra, jakoby byla klíčovým prvkem událostí, které mají nadcházet. A nejenom těhle událostí, byl to prostě Artefakt s A.

Flétnu-zbraň jsem našel po verandou polorozpadlé chatrčky, která neměla vlastní vstup. Vplížil jsem se pod ní a pak i do chatrčky - a našel tam maličkaté opuštěné, ošklivě zmutované koťátko, které ta jeho dvakrát delší zadní končetina musela bolet a přitom sedělo a koukalo na mě světle oranžovýma očkama bez duhovek, sedělo a vypadalo mile a snažilo se vypadat hezky, jakoby chtělo dávat najevo, že i přes tu mutaci je to pořád hodné koťátko... Říkal jsem si, že mu po akci musím jít pomoct a odnést ho k doktorovi, ale že teď už to nepůjde... a probudil jsem se.
RAHUF --- 14:56:52 9.1.2017
Byl jsem na zkoušce z biochemie. Z nějakého důvodu se nezkoušelo na fakultě, ale na autobusovém nádraží. Vytáhnul jsem si otázku a kouknul na nadpis: "NADP". Říkám si, že to bude v pohodě, vypsal jsem si, kde že vzniká a k čemu se používá (dokonce jsem i ve snu dal dohromady jeho celý název: nikotinamidadenindinukleotidfosfát). Jdu poslední na řadu, zkoušející se usmívá, že už půjde brzy domů a povídá: "Kolego, tak mi přečtěte, co máte za otázku." A jak tak čtu, tak zjišťuju, že to není NADP+, ale je tam navíc kyslík a je to NADPO-, což jsem nikdy v životě neviděl, a tak mu tam začnu blekotat, k čemu že si myslím že by tam ten kyslík navíc měl být. Blekotal jsem tak dlouho, než se usmívat přestal a vyhodil mě.

(Je znát, že se blíží zkouškové.)
ILIEN --- 12:19:54 3.1.2017
VESPER_INDIGO: Já už párktát jo... :)
VESPER_INDIGO --- 12:12:58 3.1.2017
ILIEN: no i když by to bylo už dost psycho, tak furt může být sen, že píšeš na NYX. Rozhodopádně je zajímavý, že tě činnost ve snu unavila do světa probouzení se. To jsem ještě neslyšel.
ILIEN --- 11:47:14 3.1.2017
VESPER_INDIGO: Pokud jsem to správně dekodovala tak ano, vzbudila jsem se unavená
VESPER_INDIGO --- 8:42:45 3.1.2017
ILIEN: tj. že jsi normálně spala v tom světě, kde píšeš za obrazovkou text na NYX a jenom dělala tyhle náročné věci ve světě snů a ráno pak byla unavená?
ILIEN --- 18:45:29 2.1.2017
Byla to nějaká městská hra.. s kamarády a nějakýma cizíma vrstevníkama, běhali jsme po městě, něco řešili, vyšetřovali, někoho chytali, už nevím, ale byla to sranda.. a nakonec jsme se shromáždili na takovým náměstíčku a tam mi oznámili, že tuhle hru zorganizovali speciálně pro mě.. a já se rozbrečela dojetím... Pak jsme šli někam na louku, kde byl nějaký fesťák? A já se od nich odpojila, abych mohla jít s jednou z těch neznámých holčin k ní domů a na něco se jí zeptat.. a pak už jsem je nemohla najít a štvalo mě to, protože jsme se měli fotit (?)...

Pak to přešlo v sen, kde jsem chodila s někým koho neznám.. a chtěli jsme řešit naši partnerskou krizi, něčím co v tom snu byla nazváno "vrátíme se zpět po svých stopách".... což v překladu znamenalo, že pojedem na koních asi na nějaký místo kde jsme se poznali nebo co...(tam někdy se ten můj kluk změnil na mýho kamaráda koňáka), měli jsme dojet až někam k pyramidám a já jsem hrozně nechtěla, protože jsem věděla, jak moc mě bude bolet prdel.. ale on mi tvrdil, jak je to důležitý a že to bude v pohodě, protože koně jezí 14x rychleji než chodí člověk, takže tam budem za chvilku....

A pak se mnou ještě táta chtěl jet kamsi na takovejch děsivejch plastovejch vorech.. jen my dva na dva dny...

Byla to náročná noc :) byla jsem ráno dost utahaná