Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
O čem se vám naposledy zdálo?
VIDLICKA
Klub o vašich snech

Co se vám zdálo naposledy?
O čem se vám zdá nejčastěji?
Jaký byl váš nejhorší nebo nejlepší sen?
...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RAHUF --- 0:32:07 12.6.2017
Zavolala si mě kamarádka, že má důkazy o tom, že pan profesor R. má silné vazby na Babiše. Rozhodli jsme se to zveřejnit tak, že jsme to napsali na papír a ten připíchli na plyšáka. Přišel R. a talčil na nás, abychom to sundali.
Druhý den mi přišlo oznámení ze školy, že se bude konat třetí kolo přijímacích zkoušek a každý, kdo neprojde pohovorem u komise, bude muset odejít. Přišel jsem ke komisi, a i když tam byla jedna slečna, která na mě byla milá, co chvíli na mě vyjela, že vůbec nesmím říkat, že něco nevím nebo si nejsem jistý.
Pan děkan se na poslední chvíli rozhodl vyměnit komisi a se škodolibým úsměvem přivedl R. Chvíli mě dusili a pak mě poslali do spodních pater, že mi dají vědět, jak se rozhodli.
Tam ke mně přišel R. (nápadně podobný Snapeovi) a ještě jeden student a začali mě mlátit. Nemohl jsem si vzpomenout na jiné kouzlo, než Expecto Patronum, které mi bylo k ničemu, a tak jsem dostal na budku.

/z nějakého důvodu se mi skoro pokaždé, když spím přes den, zdají noční můry/
PETGRIDUS --- 7:18:48 10.6.2017
Zdál se mi sen, že jsem byl nějaké televizní soutěži, kde se soutěžilo v řízení auta. Postupovalo se za 90 bodů a já jich získal 89.
??? --- 23:30:23 30.5.2017
Sen o rozpadu Phy. Na cast, kde se chodi v exa-skeletech. A zije v rozsirene realite. Kde korporace dokresluji prvky ze zatipeneho NYC. A cast, ktera se snazi zit ve atarych poradkach.
NATCHEZ --- 7:47:30 26.5.2017
Zdálo se mi o tom, že jsem se vrátila do roku 2010 a ač jsem si to vždycky ve svém životě přála, abych napravila své minulé chyby. Tak místo toho jsem se chtěla vrátit do roku 2017 a získat zpět své kamarády, takže jsem přesvědčovala lidi, že je znám a snažila jsem se jim to dokázat (ale velkou znalost o jejich životě jsem moc neprojevila, asi je budu muset lépe poslouchat, nebo být víc zvídavá). Samosebou jsem si ani nepamatovala nějaká čísla do sportky, abych z té cesty do minulosti něco vytřískala... A ještě se mi zdálo o nějaké vzácné včele, na které jsem mohla zbohatnout, ale někdo mi ji ukradl. Na to, že jsem se tam chtěla vrátit kvůli lásce, tak podvědomě řeším spíš prachy :(
RAHUF --- 6:42:57 5.4.2017
Do prezidentských voleb se přidal nový kandidát, a aby dohnal náskok, začal používat animalismus, voodoo a na strom u svého domu si rozvěsil lidské oběti. Policie začala jeho dům obléhat pomocí katapultů a mnichů. Prezidentský kandidát nasadil vlastní mnichy, kteři ty policejní začali konvertovat. Po půl hodině šéf zásahu frustrovaně prohlásil: "Ten šmejd nám už sebral čtyři mnichy! Pošlete tam těžkou pěchotu!"
Volební boj je peklo.
PANDA_JE_MRTVA --- 15:05:41 12.2.2017
že mám plnovous:D
KLX --- 10:49:27 7.2.2017
dnes se mi zdálo o tom, že se naše rodina (nutno podotknout leta nefungující) sešla a konečně po letech si vše vyříkala z očí do očí..byla to celkem slušná, místy vulgární, slovní přestřelka výčitků a nesouhlasu s osobou druhou a skončilo to tak, že jedinej plnej talíř na stole vzal do rukou můj otec a vší silou mi ho chrstnul do obličeje a v tom jsem se probudil
VESPER_INDIGO --- 20:44:42 31.1.2017
Byl jsem v alternativním světě, který se podobal blíže nespecifikované italské oblasti. Bylo mi asi patnáct, otec nedávno zemřel a matka zdědilat povinnost platit peníze někomu v "kostele". Nevěděl jsem proč se to tak děje, bylo to prostě součástí mého života a byl v tom nějaký vyšší smysl a všichni na sebe byli slušní kvůli tomu. Jednou jsem dostal za povinnost odnést ty peníze sám. Ten den jsem měl na práci všechno možné, jen ne doručit peníze a tak jsem s nimi dost meškal. Tak nějak jsem se dotrajdal skrz křivolaké uličky na náměstíčko a vidím, že kousek ode mě vyšli tři muži v saku z Casina, v rukou nápadně veliké, zlato-zeleno-béžové UZI. Vypadaly spíš jako špatné hračky. Dělal jsem, že je nevidím a klopil zrak a napůl se falešně uklidňoval, že to přece *jsou* hračky. Něco ale tak či tak nesedělo. Nenápadně to viselo ve vzduchu a bylo to ostré.

Muži šli k veliké drahé a dlouhé limuzíně. Dva nasedli dovnitř a třetí, ten s doutníkem a úsměv gangstera co si hraje na gentlemena, položil loket na střechu auta. V pěsti držel pistoli. Tentokrát už zjevně opravdovou. Podíval jsem se ke Casinu, svítilo se tam a znělo z něho ticho. Takové ticho co je víc prázdné než obvykle. O to "něco" ve vzduchu se šlo už skoro pořezat. Muž s doutníkem a pistolí řekl nahlas a pomalu: "Nikdo nebude křičet." a podíval se významně mým směrem. Něco ve mně se hrozně moc dralo ven navzdory instinktu blikajícímu všemi varovnými světly. Zakřičel jsem: "Pozoooor!" rychleji než jsem si uvědomil, co se děje a dal se na útěk. Muž s pistolí vystřelil a zařval: "Chyťte toho hajzla!" Tak jsem začal házet parakotouly a hned z nich zase vyskakovat a měnit směr běhu a říkal jsem si, že mi to snad pomůže. Vzhledem k tomu, že mě dobrých pár sekund nikdo netrefil, tak asi ano. "Zastřelte toho atleta, už někdo!" křičel napůl pobaveně napůl naštvaně gangster.

Jedna ze střel mě nakonec dostala. Nejspíš někde kolem ramene nebo boku, ale nebyl jsem si jistý. Vůbec to nebolelo, jenom jsem viděl krev a snažil se metelit, co mi nohy dovolily. Bral jsem to nejdřív ulicí dolů a pak, když jsem slyšel auto, tak přes plot a přes pozemek a kolem nějakých keřů či co a tam jak ve filmu jsem málem narazil do zděšeného kolemjdoucího co jenom koukal, co se děje.

Honička skončila na jakémsi hřišti, kde na mě vyskočil tamní hlídač s brokovnicí a donutil mě zastavit.

Sen se nějak divně střihnul nebo si nepamatuji, každopádně dál to pokračovalo v jakémsi sirotčinci / kostele, kam jsem měl přinést ty peníze právě. A kde jsem měl být v bezpečí. Strýček se o mě vždycky postaral a dal mi najíst. Ani nevím proč jsem odpočítal 900 a dal mu je a on si je vzal a říká dobrý, 900 jako vždycky. A já na to: "Ale vždycky to bylo 800." Divně se na mě podíval a po chvilce z balíčku bankovek odlepil zkušeným grifem stovku a dal mi ji zpátky a říká: "Jo máš pravdu, vždycky to bylo 800, přiznávám." A dál se tím divným pohledem díval na bankovky a začal se usmívat ošklivě vědoucím způsobem. V tu chvíli mi došlo, jak to vlastně v městě funguje a že jsou všichni jedna prohnilá pakáž a matka platí "strýčkovi" nějakou formu výpalného.

V tu chvíli dorazil Donovan. Místní crime lord. A kousek za ním muž s doutníkem. Ačkoliv v sirotčinci jsem měl být v bezpečí a ukrytý, šli hned za mnou. Bylo mi jasné, kdo mě udal.

Pak už si to pamatuju jenom matně, ale Donovan říkal něco ve smyslu, že schopným tělem by se nemělo mrhat. A že mě otestujou.

Dali mě do obrovité klece, kde na druhém konci byla nějaká velká kočka (leopard či puma či něco) a nahoře v rohu velká opice cca velikosti většího šimpanze. Sen končil, když jsem vylezl nahoru v kleci a dal pěstí šimpanzovi, který mě chtěl chytit a kopnul ho mezi nohy. Spadnul samozřejmě na zem a víc už si nepamatuji.
VESPER_INDIGO --- 7:27:12 19.1.2017
1. sen Zdálo se mi o tom, že mi navrhnuli interview se zvláštním umělcem, ale musel jsem ho najít a musel jsem ze dne na den odcestovat do UK, kde bydlel, ačkoliv jsem šel za tři dny do práce. Výlohy štědře dopředu placeny a letenka taky.

asi na hodinu jsem se probudil a pak zase usnul

2. sen Jdu pozdě do práce, uplně jiná doba a čas a svět a potkám nějakého právníka, cizího člověka kouřícího před domem, a ten se mě ptá, jak dopadlo to interview a že budem muset s právníky připravit dohru. Pak mě ještě přepadli tři 15 letý kluci s nožem, za bílýho dne u eskalátorů. Jednoho jsem napůl zneškodnil a dva mi ujeli na mojí kytaře, ze který se stal samopojízdný skate.
RAHUF --- 19:08:17 18.1.2017
S známými jsem se byl podívat na našem starém tábořišti, kde teď byl jakýsi permanentní tábor pro mládež. Když jsem tam byl, uvolnil se mi obvaz z obličeje a s ním šel dolů velký kus kůže. Začal jsem hledat ošetřovnu, řekli mi, že je v opuštěném vojenském komplexu, který je pod tábořištěm. Zbytek snu jsem strávil tím, že jsem prolézal úzké chodby na staré podzemní vojenské základně a hledal nějaký obvaz, abych tou ránou na obličeji neděsil lidi.