Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
O čem se vám naposledy zdálo?
VIDLICKA
Klub o vašich snech

Co se vám zdálo naposledy?
O čem se vám zdá nejčastěji?
Jaký byl váš nejhorší nebo nejlepší sen?
...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RAHUF --- 13:07:57 30.3.2018
Bylo to něco mezi Pánem much, stalkerem a Dark Souls. Ve snu mi mohlo být tak čtrnáct.

Byli jsme v nějakém přístavním městečku na pláži. To místo bylo něčím zvláštní nebo významné, hodně lidí tam cestovalo, ale všechno zatím vypadalo normálně.
Pak, když jsem jednou byl na svahu nad pláží, se všechno změnilo. Někdo umřel, buď se utopil, nebo ho někdo utopil. Ozval se hlas, který mluvil o lidském slovu (které mělo v kontextu znamenat duši), setmělo se a návštěvníci začali umírat, často poměrně brutálně, něco je zabíjelo Vzal jsem nohy na ramena, vyběhnul jsem nahoru na parkoviště a začal se přehraboval odloženými batohy. Našel jsem jednu slušnou krosnu, popadnul vedle ležící spacák a utekl se schovat do lesa.
Po nějakém čase schovávání jsem potkal staršího muže a Zrzka, kterému bylo taky zrhuba okolo patnácti, a nějaký čas jsme přežívali spolu - kdo si nedal pozor, toho mohla snadno rozsápat nějaká příšera, které se potulovaly po okolí, nebo mohl umřít jen tak, na nějakou anomálii. Muž měl u sebe svitky, které byly označeny jako Proroctví, a když to Zrzek zjistil, počkal na vhodnou příležitost a ubodal ho nožem, protože nechtěl, aby muž vyzradil, co ví. Když se Zrzek nedíval, opatrně jsem sebral svitky a vydal se za ním. Nakonec jsme došli zpátky na parkoviště, kde jsme potkali další skupinu mladistvých, a rozhodli jsme se založit komunitu vedenou Zrzkem.
Nějaký čas jsme přežívali, víceméně lovením menších zvířat a okrádání kolemjdoucích. Celá oblast - pláž, svahy a několik bloků domů - byla najednou nepřístupná, nikdo se nedostal dovnitř ani ven. Po čase mě Zrzek začal podezřívat, že mám svitky s Proroctvím, a začal plánovat, jak mě zabít. Naštěstí jsem včas zjistil, o co mu jde, a utekl.
Chvíli jsem se schovával mezi domy, než jsem se rozhodl, že půjdu domů. Když jsem ale byl před naším domem, došlo mi, že nemůžu jen tak přijít domů, když jsem byl víc jak rok pryč po tom, co jsem řekl, že jdu jen na koncert. Rozhodl jsem se proplížit na dvorek, tam mě ale dohnal Zrzek a jeho lidé.
Chvíli mě soudili a pak rozhodli, že mám spolknout pilulku s jedem a zapít ji. Podařilo se mi ale pilulku schovat v puse a pak ji vyplivnout, aniž by si toho někdo všimnul. Předstíral jsem, že jsem mrtvý než všichni odešli, nějaký čas žil v opuštěné stodole, vyhýbal se Zrzkovým hlídkám a po tom, co jsem našel velký nůž, jsem se rozhodl pomstít a zabít Zrzka.
Přidali se ke mě ještě další dva kluci. Nějaký čas jsme pozorovali, jak si žije tábor na parkovišti - oproti původním Zrzkovým rozkazům, který si přál mít čistě loveckou-sběračskou komunitu, začali někteří lidé pěstovat zeleninu. Další zase sestrojili něco mezi autem a beranidlem, se kterým se rozjeli proti neviditelné bariéře na konci parkoviště, která nás odřezávala od zbytku světa. Vždycky je však hodila zpátky na parkoviště.
Rozhodli jsme se jít na hřiště vedle parkoviště, kde bylo velké hrací bludiště a kde se dalo najít nějaké jídlo. Po chvíli jsme ale zjistili, že tam nejsme sami - byli tam s námi dospělí chlápci známí jako Černí (protože nosili černé uniformy), o nichž se vědělo jen to, že nechat se jimi chytit znamená konec. Schovávali jsme se před nimi v bludišti a snažili se je obejít a utéct jim, ale nakonec nás pochytali a chtěli odvést.
Jak nás odváděli, došlo mi, že ten moment, kdy se na pláži poprvé někdo utopil, byla metafora pro První hřích, kdy se všechno pokazilo. Jak nás vedli mezi paneláky, kde měli svoje sídlo, docházelo mi, že mají s tím, co se tady děje, hodně společného a vědí, co se děje. Dovedli nás na plácek mezi paneláky, kde hořely velké vatry. Přehrávaly se nám vzpomínky na události od začátku, kdy jsme se octli uvěznění v pobřežní čtvrti. Černí se nám chystali vysvětlit, co tohle všechno znamenalo, jaký význam to celé mělo a jaké si z toho máme vzít ponaučení.

Bohužel, než nám to řekli, probudil jsem se. Ani jsem si nikdy nepřečetl svitky s Proroctvím, což mě fakt mrzí.
RAHUF --- 12:44:57 27.3.2018
Šli jsme s rodinou na procházku na Hrad, ale když jsme vyšli Zámecké schody, zjistili jsme, že před branou leží rakev se Zemanem zaházená květinami. Část návštěvníků začala spontánně slavit a tleskat, včetně mojí mámy, což jsme jí spěšně zarazil. Rakev pak několik malých kluků (kolem šesti let) odneslo do krypty, ale rakev po cesta nějak divně poblikávala a mizela, jako by to byl hologram, a občas se místo ní objevil relikviář s ostatky svatého Václava.
Pak jsme šli na prohlídku krypty. Cestou jsme s bráchou potkali krásnou snědou dívku, která s námi začala flirtovat. Brácha jí stihnul dát číslo, než jsem ho napsal já, byla už pryč.
Pak jsme se sešli doma u večeře. Najednou dovnitř vtrhla jedna kamarádka s tím, že je duch, protože se zabila z nešťastné lásky ke mně. Chvíli jsme se honili po domě, než jsem ji dohnal venku. Starala se tam o dvě děti, které, jak mi k určité úlevě prozradila, nebyly její. Pak mi řekla, že je samozřejmě naživu a celé to byl vtip.
O nějaký čas později přišel chlápek se svým synem, že hledá synův domácí úkol a že se mi nejspíš pomíchal s nějakými dokumenty. Vzpomněl jsem si, že jsem něco takového viděl, tak jsme prohledal svůj pracovní stůl a celou zahradu. Nic jsem nenašel, ale když jsem jim to řekl, prohlásili, že ho musí najít, nasáčkovali se mi do domu a začali ho celý postupně prohledávat. Pak mi zavolal známý, jestli nechci jít na pivo, tak jsem šel.
Cestou z hospody jsem se nachomýtl k nějakému LARPu. Šli jsme do Veletržního paláce, a když jsme vylezli ven, stáli jsme na Seifertově ulici, kde stály barikády a za něco se demonstrovalo. Někdo tam hodně řečnil o tom, jak nesmíme polevit a musíme na barikádách vydržet, ale pak se mi začalo chtít na záchod a zjistil jsem, že mám na sobě tři košile místo jedné, tak jsem šel domů.
??? --- 3:38:04 16.2.2018
Jako jiz tradicne o party na Manhattanu. A pripravach na nic. A legraci, kterou jsme si uzili. A prekvapeni nakonec.
MAMAMIA --- 9:43:34 10.2.2018
Dnes to teda bylo fakt výživný....
Byla jsem v lese s dcerou a mužem. Najedou se objevilo divoké prase, začalo nás honit. Muž s dcerou vylezli na strom, já na druhej. Muž koukal do blba a dcera mu spadla na zem, rozbila si hlavu. Tak se sebral a utíkal pro pomoc. Já jsem se nás snažila chránit, ale nebylo nakonec třeba, objevil se tam nějaký pokoj, byl toho prasete, který šlo umývat nádobí a pozvalo nás dál :D
Pak se mi zdálo, že jsem byla na nějakým parkovišti, kde byl sraz veteránů, aut. A potkala jsem tam známýho, kterej měl sbírku nazi uniforem a k tomu měl klobouky. A v těch kloboučkách měl v podšívce KPZku a bavlnky na vyšívání.
No a třetí dost nepříjemnej sen, že jsem šla plná modřin k doktorovi, zjistili mi nějakou agresivní leukémii a měsíc života před sebou. Měla jsem strach o dceru, a fakt se mi nechtělo umřít.
Chocholouška pls!
RAHUF --- 13:38:56 9.2.2018
Povídal jsem si s jednou kamarádkou, a vypadlo z ní, že přes nějakého bratrance zná Klause. Profesora Václava Klause, našeho bývalého presidenta.
Později jsem byl na oslavě nějakého státního svátku potkal Livii Klausovou. Ta za mnou přiběhla s tím, že jsem určitě ten chlapec, o kterém jí to děvče vyprávělo, a že mě seznámí se svým manželem. Doprovodil jsem tedy Klause s manželkou a vnoučaty k autům, a celou dobu jsem usilovně myslel na to, že nesmím prokecnout, že jsem sluníčkář.
Pak mě odvezli k nim domů a přesvědčili, abych zůstal na večeři - mají svíčkovou, a vnoučata to vždycky strašně zhltnou, já ji alespoň ocením. Chtěl jsem si umýt ruce, ale z dávkovače na mě místo mýdla vyjel kečup, tak jsem se omluvil a šel hledat koupelnu. Po cestě jsem ve vedlejší místnosti narazil na nějaké lidi, jak hrají Artemis, tak jsem se k nim přidal a na večeři jsem zapomněl.
Když začalo být pozdě, rozloučil jsem jsem se s Klausovými a vydal se domů. Po cestě jsem narazil na jeden bar, který byl propojen s večerkou. Tu potřebovali zbavit alkoholu, a tak vyhlásili akci, že jakýkoliv alkohol, který člověk ve večerce najde, může zadarmo vypít. Jenže když jsem tam přišel, všechno už bylo vypité, a tak jsem měl vztek na Klausovy, že mě tam drželi tak dlouho. Chvíli jsem jen tak kecal v baru, pak už začínalo svítat, tak jsem se vydal hledat auto, které jsem nechal o pár bloků dál.
RAHUF --- 13:13:35 30.1.2018
Někde jsem sehnal samonabíjecí pušku, a tak jsem se s jednou kamarádkou vydal bojovat na Ukrajinu.
Udělali jsme si kryt v rozbořeném domě a drželi jsme křižovatku. Později jsme zjistili, že o pár domů dál v ulici se zakopalo několik našich známých. Nějaký čas jsme tam nějak tak bivakovali, než přišel útok. Chvíli jsme se snažili střílet směrem, ze kterého přicházel nepřítel, ale pak jsem zpanikařil sebral kamarádku a začali jsme utíkat do lesa a dál. Nakonec jsme doběhli do nějaké jeskyně, kde jsme potkali chlápka v modré helmě, tak jsme odhodil pušku a vzdal se. Voják OSN mě odvedl na jejich velitelství, kde nás na nějakou dobu zadrželi. Pak mi dali nabídku, že mi dají nějakou drogu a budu znásilňovat zajatce jako formu mučení, aby se zjistilo, kdo je voják a kdo ne. Odmítl jsem, ale o tu nabídku se popral jeden známý s nějakým slizkým dědkem.

Nějak jsem se dostal domů a vyrazil na chatu, kde jsme s rodinou chtěli jít do divadla. Představení mělo ale velké zpoždění, a tak jsem šel navštívit jednoho souseda. Museli jsme jít hodně potichu, aby nás nezjistili a nezačali bombardovat. Došli jsme k sousedovi - z nějakého důvodu jsem na sobě měl poutnické hadry a v ruce hůl - a potkla tam svého kamaráda z dětství, které se později zabil na motorce, a vypadal tak, jak jsem si ho pamatoval, když nám bylo osm. Pak jsem si povídal s jeho otcem, pochválil jsme mu výhled z terasy - i když jsme byli ve středních Čechách, měl krásný pohled na hory a kopce - a pak jsme se hrozně dlouho fotili.
RAHUF --- 10:48:54 18.1.2018
Chtěli jsme s přítelkyní jít na Svatojakubskou pouť. Koupili jsme si uloveného jelena, abychom měli co jíst, a vydali se na letiště. Má drahá cestou sjela dvě čáry kokainu, který si koupila od kolegy Araba, a najednou vedle nás zastavil neoznačený autobus, z něj vyskákali chlapi a odvlekli ji dovnitř. Následovala honička v autech, a když jsem je nakonec dohnal, zjistil jsem, že to jsou policajti v utajení, co si zapomněli zapnout maják.
Dojel jsem tedy na letiště, odletěl do Španělska a došel do hor asi 200 km od Santiaga, které shodou okolností vypadaly jako okolí Machu Picchu. Tam jsem v jedné chatě narazil na staré známé z minulé cesty, natruc jsem snědl celého jelena a asi týden jsme pili. Pak jsem dostal SMS od přítelkyně, že ji policajti nechali jít výměnou za to, že jim řekne všechno o svém dealerovi, sešli jsme se a konečně se vydali na cestu.
MUZA --- 8:15:47 16.1.2018
Obri aquapark, kde jsem byla s prateli... Dlouhatanske skluzavky, vzrostle stromy, morska voda a zelvy a delfinu a rybicky a rejnoci.... Tolik mozmosti co delat... Objimani s delfiny a vubec cela fauna byla pratelska a komunikativni... Male bazenky s barevnymi krystaly s hudbou pro relax, lehatka v zakoutich na odpocivani... Svetlo i pritmi, smich i ticho... Holky na skluzavkach s neuveritelnymi obrovskymi nafukovacimi prevleky... Holky s neskutecne dlouhyma vlasama...
Pocit naproste nadhery, byla jsem unesena jak je to vsechno nove zajimave a krasne...
RAHUF --- 19:48:34 8.1.2018
Prezidentské volby vyhrál Horáček a hned stál před nemilou situací: ruská armáda pod nějakou záminkou obsadila Polsko a někteří Češi si je pozvali i k nám. To se moc nelíbilo Němcům, protože by je Rusové mohli přímo napadnout, a tak nám zase zabrali Sudety, aby měli nějaké nárazníkové pásmo.
Pro obyvatele Čech byla situace dost bídná: velké množství projíždějící vojenské techniky mělo za následek velké zhoršení dopravní situace. Chtěl jsem se jet s kamarádkou podívat do Čimického háje, ale pro obří dopravní zácpu před Kobyliském náměstí se mi ani nepodařilo odbočit na hlavní.
MAMAMIA --- 9:38:33 6.1.2018
O asi dvoumetrovým zedníkovi, kterej si k nám jen tak přišel do bytu, sednul si vedle mě na zem, a chtěl se dívat na hokej. Úplně mě nasral, jakože ani dobrý den neřekl. A měl moje papuče!