Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
O čem se vám naposledy zdálo?
VIDLICKA
Klub o vašich snech

Co se vám zdálo naposledy?
O čem se vám zdá nejčastěji?
Jaký byl váš nejhorší nebo nejlepší sen?
...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VESPER_INDIGO --- 17:30:58 29.10.2017
Zabíjení gryfinnů a zombie krys nožem. Královna vetřelců a lítání za ní (bez pomůcek) oblohou a snaha sestřelit i ji. Na konci vyčítání bratrovi, že chce abych odstranil z vany šneky, když jsem blízké právě sám zachránil od příšer a posléze havarování kosmického modulu do našeho baráku a bytu a hemžení Nasa a vojáků pod vchodem se vší tou X Files tajemností, modrým povlakem "z vesmíru" na věcech a pomalým hýbáním lidí v hazmat suits.

Mám dost.
RAHUF --- 14:06:12 29.10.2017
Na jeden seminář jsme měli mladou doktorku, která nám to dávala dost sežrat. Napůl z hecu jsem ji pozval na ples, protože jsem zrovna neměl s kým jít, ale ukázala se být fajn, tak jsme spolu nějaký čas chodili, jak moc to jen za zády jejího žárlivého přítele šlo.
Nakonec mi ale dala kopačky, protože její přítel měl lepší obvod stehen (jestli větší, nebo menší jsem se už nedozvěděl).

Ve druhém snu jsem byl členem britských commandos za druhé světové války. Zaútočili jsme na německou základnu, ale po prvním úspěchu jsme narazili na velkou přesilu. Po tom, co mi pozabíjeli většinu kamarádů jsem začal utíkat a Němci za mnou.
Nakonec jsem dorazil k hranici, kde nějaká korporace vpouštěla za poplatek (na který jsem neměl) návštěvníky do skanzenu mimozemské civilizace. Štěstí bylo, že na vstup neměli ani moji pronásledovatelé, takže jsme tam tak trapně postávali, koukali na sebe a pokoušeli se vyšmelit části naší výstroje za kredity.
MRDOOM --- 11:00:01 7.10.2017
Nějakej týpek se prochází po neznáme letišti a sleduji ho jako kamera security. Tam mu někdo cizí volá na telefon "Hej jako je je fajn že si užíváš dovolenou a máš vypnutý telefon, ale měl bys ho občas zapnout a zvednou když ti volá tvůj ode dneška nejvěrnější kámoš. Tvůj insolvenční správce."
??? --- 15:05:33 5.10.2017
neoneiliticka doba bude spocivat v tom, ze lidstvo postavi obri prak a vystreli hafo DNA svabu na mesic
MRDOOM --- 22:47:14 13.9.2017
Jednoho dne přiletěli na planetu mimozemšťané, přistáli v americe a když je přišel přivítat president USA Karel Schwarzenberg, promluvili na něj lámanou angličtinou "vybrali jsme si Vás protože Vaše řeč je hodně primitivní a dokázali jsme na ní nastavit náš translátor" Karel pak promluvil aby je přivítal, mimozemšťané se sebrali a utíkali zpátky do hvězdné lodě a mezi tím se spolu bavili "měli jsme se raději učit maďarsky, to by šlo lépe než tohle".
RAHUF --- 16:42:20 1.9.2017
Dělal jsem zdravotníka na nějakém táboře, a jednou v noci za mnou přišla nějaká ženská, že bude rodit. Zeptal jsem se, jak často má kontrakce, posadil ji do křesla a doběla rozpálený šel hledat skutečného lékaře, nebo alespoň hlavního vedoucího, abych ho mohl seřvat za to, že mě nutí dělat věci, na které nejsem kvalifikovaný.
Nenašel jsem ani jednoho, ale když jsem se vrátil, dítě bylo na světě, tak jsem akorát odstřihl pupeční šňůru a bylo.
SABRIEL13 --- 8:33:08 22.8.2017
Že jsem Dayanara.
VESPER_INDIGO --- 7:39:18 22.8.2017
Zdálo se mi asi ještě zilion snů dneska a všechny si aspoň trochu nebo i dost pamatuju. Dneska byl divný den. Máte to taky někdo tak? Možná něco "ve vzduchu"?

Skákalo se, přes velikou zeď a na druhé straně do veliké hloubky. Co si pamatuju bylo, že "arabský způsob" (hra byla z náboženských důvodů velmi oblíbená mezi araby) byl, že skok se provedl tak, že v momentě samotného přeskoku nejvyššího bodu zdi, kdy se navíc hrozně zpomaloval čas, se jeden musel téměř dotknout, ale přitom vůbec nedotknout vrchu zdi. Čím blíž, tím víc se zpomalil čas a skok byl zábavnější / lepší / hustější. Dotek se zdí ale skok anuloval a člověk zůstal pak už nahoře a musel to zkusit znovu.

Zeď měla asi 50 - 100 metrů, nahoře byl ochoz a prohlubenina pro ty, kteří chtěli víc hardcore skok a pádem se nešlo zabít. Byl sice rychlý skoro jako normální pád, ale teleportační tj. gravitace při dopadu neexistovala a "nezabíjela".

Nejvíc tam bylo arabů vždycky. Vlastně jo, oni měli svoji zeď, trochu jinou než ostatní a byli v tom skákání nejlepší sportovci. A evropani neuměli moc často jejich typ skoku - my samozřejmě s kamarádem jo :D :D A byli normálně přátelští a normálně divní jako i ve světě probouzení se jsou.

Byl kolem toho i nějaký děj, kdy jsme tam chodili, platili si vstupné, a taky šli prozkoumávat vedlejší budovu, kam nikdo nechodil a byla divná. Ale to už si nepamatuju.
??? --- 13:58:03 9.7.2017
RAHUF: :D vyborny sen - skvela nocni mura :D Presne odrazi realitu "start-upu"
RAHUF --- 12:16:11 9.7.2017
Čekal jsem na fakultě na schůzku našeho studentského spolku, když se mi ozvalo pár kamarádů, jestli bych se nechtěl připojit k jejich start-upu. Když jsem se s nimi sešel, vypadlo z nich, že chtějí dělat profeisonální trička na míru tenistům, a už si zamluvili místo ve zdější komunitní dílně, kde jsou šicí stroje.
Když jsme dorazili na místo, vyšlo najevo, že nikdo z nich netuší, jak se dělá střih. Nakonec jsme se rozhodli udělat střih z trička, které jsem měl shodou okolností s sebou.
Vyrazil jsem k pokladnám, kde jsem koupil krejčovský metr (za pokladnou seděla slečna, která na sobě kromě rozepnuté klokanky neměla vůbec nic a měla pěkný tetování) a když jsem vyšel ven, zjistil jsem, že hlavní vchod je už zavřený (bylo po deváté hodině večer) a musel jsem se dovnitř vplížit zadem. Problém byl v tom, že zadní vchod byl dobře střežený mřížemi, trni, pastmi, nacistickými zombiemi a Václavem Klausem.
Po dlouhé a namáhavé cestě se mi podařilo VK přemoci paradoxem "Když nemáš rád neziskovky, tak proč pracuješ v neziskovce" a vrátit se ke kamarádům, abychom mohli vydělat náš první milion, i když o šití nikdo z nás neví vůbec nic.

A taky se mi zdálo, že jsem dostal podmínečný ban v diskuzi Zjištění. Úplně nevím, jak to souvisí.