Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
O čem se vám naposledy zdálo?
VIDLICKA
Klub o vašich snech

Co se vám zdálo naposledy?
O čem se vám zdá nejčastěji?
Jaký byl váš nejhorší nebo nejlepší sen?
...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 13:58:03 9.7.2017
RAHUF: :D vyborny sen - skvela nocni mura :D Presne odrazi realitu "start-upu"
RAHUF --- 12:16:11 9.7.2017
Čekal jsem na fakultě na schůzku našeho studentského spolku, když se mi ozvalo pár kamarádů, jestli bych se nechtěl připojit k jejich start-upu. Když jsem se s nimi sešel, vypadlo z nich, že chtějí dělat profeisonální trička na míru tenistům, a už si zamluvili místo ve zdější komunitní dílně, kde jsou šicí stroje.
Když jsme dorazili na místo, vyšlo najevo, že nikdo z nich netuší, jak se dělá střih. Nakonec jsme se rozhodli udělat střih z trička, které jsem měl shodou okolností s sebou.
Vyrazil jsem k pokladnám, kde jsem koupil krejčovský metr (za pokladnou seděla slečna, která na sobě kromě rozepnuté klokanky neměla vůbec nic a měla pěkný tetování) a když jsem vyšel ven, zjistil jsem, že hlavní vchod je už zavřený (bylo po deváté hodině večer) a musel jsem se dovnitř vplížit zadem. Problém byl v tom, že zadní vchod byl dobře střežený mřížemi, trni, pastmi, nacistickými zombiemi a Václavem Klausem.
Po dlouhé a namáhavé cestě se mi podařilo VK přemoci paradoxem "Když nemáš rád neziskovky, tak proč pracuješ v neziskovce" a vrátit se ke kamarádům, abychom mohli vydělat náš první milion, i když o šití nikdo z nás neví vůbec nic.

A taky se mi zdálo, že jsem dostal podmínečný ban v diskuzi Zjištění. Úplně nevím, jak to souvisí.
??? --- 15:07:02 2.7.2017
Byla jsem na pohřbu Raffaela Santiho.
KN0FL --- 14:00:31 2.7.2017
V noci na dnešek se mi zdálo, že jsme s přítelkyní a ještě nějakými neznámými lidmi jeli mikrobusem po silnici v neidentifikovatelné exotické zemi. Silnice byla jen pruh země mezi dvěma mělkými moři a z vody po obou stranách vyrůstaly, podobně jako rákosí - v takových chumlech, obří pórky velikosti menších stromů. Přítelkyně mi říkala, že chce zastavit a jít se k nim podívat, já říkal, že je to nesmysl, že nevíme, co mezi tím žije. Podívala se na mě, protočila oči v sloup a sdělila mi, že v zemi, kde jsme, jsou tyhle pórky posvátný a lidi je pravidelně čistí, takže všechnu havěť vyplaší - OMG, základní vědomost...
RAHUF --- 0:32:07 12.6.2017
Zavolala si mě kamarádka, že má důkazy o tom, že pan profesor R. má silné vazby na Babiše. Rozhodli jsme se to zveřejnit tak, že jsme to napsali na papír a ten připíchli na plyšáka. Přišel R. a talčil na nás, abychom to sundali.
Druhý den mi přišlo oznámení ze školy, že se bude konat třetí kolo přijímacích zkoušek a každý, kdo neprojde pohovorem u komise, bude muset odejít. Přišel jsem ke komisi, a i když tam byla jedna slečna, která na mě byla milá, co chvíli na mě vyjela, že vůbec nesmím říkat, že něco nevím nebo si nejsem jistý.
Pan děkan se na poslední chvíli rozhodl vyměnit komisi a se škodolibým úsměvem přivedl R. Chvíli mě dusili a pak mě poslali do spodních pater, že mi dají vědět, jak se rozhodli.
Tam ke mně přišel R. (nápadně podobný Snapeovi) a ještě jeden student a začali mě mlátit. Nemohl jsem si vzpomenout na jiné kouzlo, než Expecto Patronum, které mi bylo k ničemu, a tak jsem dostal na budku.

/z nějakého důvodu se mi skoro pokaždé, když spím přes den, zdají noční můry/
PETGRIDUS --- 7:18:48 10.6.2017
Zdál se mi sen, že jsem byl nějaké televizní soutěži, kde se soutěžilo v řízení auta. Postupovalo se za 90 bodů a já jich získal 89.
??? --- 23:30:23 30.5.2017
Sen o rozpadu Phy. Na cast, kde se chodi v exa-skeletech. A zije v rozsirene realite. Kde korporace dokresluji prvky ze zatipeneho NYC. A cast, ktera se snazi zit ve atarych poradkach.
NATCHEZ --- 7:47:30 26.5.2017
Zdálo se mi o tom, že jsem se vrátila do roku 2010 a ač jsem si to vždycky ve svém životě přála, abych napravila své minulé chyby. Tak místo toho jsem se chtěla vrátit do roku 2017 a získat zpět své kamarády, takže jsem přesvědčovala lidi, že je znám a snažila jsem se jim to dokázat (ale velkou znalost o jejich životě jsem moc neprojevila, asi je budu muset lépe poslouchat, nebo být víc zvídavá). Samosebou jsem si ani nepamatovala nějaká čísla do sportky, abych z té cesty do minulosti něco vytřískala... A ještě se mi zdálo o nějaké vzácné včele, na které jsem mohla zbohatnout, ale někdo mi ji ukradl. Na to, že jsem se tam chtěla vrátit kvůli lásce, tak podvědomě řeším spíš prachy :(
RAHUF --- 6:42:57 5.4.2017
Do prezidentských voleb se přidal nový kandidát, a aby dohnal náskok, začal používat animalismus, voodoo a na strom u svého domu si rozvěsil lidské oběti. Policie začala jeho dům obléhat pomocí katapultů a mnichů. Prezidentský kandidát nasadil vlastní mnichy, kteři ty policejní začali konvertovat. Po půl hodině šéf zásahu frustrovaně prohlásil: "Ten šmejd nám už sebral čtyři mnichy! Pošlete tam těžkou pěchotu!"
Volební boj je peklo.
PANDA_JE_MRTVA --- 15:05:41 12.2.2017
že mám plnovous:D