Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
O čem se vám naposledy zdálo?
VIDLICKA
Klub o vašich snech

Co se vám zdálo naposledy?
O čem se vám zdá nejčastěji?
Jaký byl váš nejhorší nebo nejlepší sen?
...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RAHUF --- 15:41:35 21.11.2016
Chtěli jsme zachránit Ježíše před ukřižováním, problém byl v tom, že ho hlídala divize Waffen-SS. Už jsme měli s odbojem naplánovanou dosti sebevraždou misi, ale na poslední chvíli ho přesunuli jinam. Šel jsem tedy na recepci hotelu, kde se to odehrávalo, ale tam mi oznámili, že ve městě hrozí riziko teroristických útoků, nemáme vycházet ven a máme se vrátit do pokoje. To mě docela naštvalo, protože jsem chtěl jít do hotelové restaurace na snídani.
RAHUF --- 13:37:25 20.11.2016
Nejdřív jsem byl s bráchou na chatě a hlídali, jestli nepřijde Lidová milice. Skutečně k nám zamířili dva starší pánové. Ukázali nám nějaké odznaky, já jsem si je pořádně prohlédl a zjistil, že jeden z nich je doktor. Začal cosi blekotat o nějakém výzkumu, ale my jsme se mu vysmáli, že pro milicionáře je to hodně trapný krytí. Pak jsem na Googlu zjistil, že je to skutečný vědec, a celý zbytek snu jsem myslel na to, že se mu musím omluvit.
Pak jsem šel do školy. Fakulta byla v několika pavilonech na nějaké hoře v tropickém pásmu. Chvíli jsem byl na semináři a pak jsem se omylem připojil k jinému kruhu, který použil blátivý snah jako zkratku pod horu na praktika. Nechtělo se mi lézt zpátky nahoru, a tak jsem si řekl, že si ty praktika alespoň udělám s nimi.
Nejdřív jsme měli ošetřit nějakou ženu a pak jsme chvíli pomáhali v nějaké japonské nemocnici. Nakonec za mnou přišla vyučující a řekla mi, že se na zápočet budu muset vyspat se dvěma sexy černoškami (respektive alespoň s jednou, ale který chlap by odmítl).
Moc nám to nešlo a nakonec mě ještě před koncem zastavila vyučující, že to stačí a ten zápočet mám.
Po cestě zpátky do nemocnice mě odchytl Aristoteles. Vysvětlil mi, že tohle všechno je Sókratova vina, který stvořil tuhle alternativní realitu, aby se vysmál jednomu Aristorelovu filosofickému konceptu.
Byl jsem z toho docela zmatený, protože jsem nevěděl jestli to znamená, že ten zápočet za praktika mám něco ne.
??? --- 22:11:04 17.11.2016
Dozvěděla jsem se, že bude válka a celosvětový blackout a tak jsem vyklidila spíž, nakoupila trvanlivé potraviny, léky, vytiskla jsem si návody, jak se co pěstuje a nakoupila semena, zeminu, kozu a slepici.
Zařídila zbrojního průkaz a koupila si zbraně a brnění.
Proběhlo tam později bombardování celé Prahy a tak ...
Ráno jsem se probudila a ještě v afektu ze snu sděluji příteli:
Byla válka.
Ale nevyklíčil mi tam hrášek - to přece neni možný!

KLX --- 13:34:34 15.11.2016
včera se mi zdálo, že s nějakým holohlavým týpkem (něco mezi Vinem Dieselem a tim zpěvákem ze Scooter) poletujem po světě a všechno a všechny totálně likvidujeme..hlava upálená brokovnicí, pilou uřezaný hlavy, atd...vzbudil jsem se a nai jsem nebyl spocenej..asi se mi to líbilo (divný, celý den předtím jsem koukal leda na pohádky)
Mno a dnes jsem někomu (nebylo to tušim dítě) odcizil velkýho plyšovýho medvěda a měl jsem z toho děsnou radost a pka jsem se probudil a bez medvěda
PETGRIDUS --- 15:58:10 11.11.2016
dnes se mi zdálo jak svého tátu seznamuji s režisérem Milošem Zábranským a Palo Haberou.
BLULAJTA --- 12:36:07 10.11.2016
Provozoval jsem orální sex s kamarádkou a čím víc jsem jí tam olizoval, tím větší jsem měl sušák v puse...pak jsem se začal postupně probouzet a zjistil jsem, že ten sušák je samo naprosto reálnej, skoro se mi přilepila patra k sobě...mno tfuj... :D
CY_TR0N --- 18:31:01 9.11.2016
Prave jsem mel pratelsky rozhovor se satyrem, chvastal se kolik mu vydela byznys s prevtelenymi lidi do psu. Tak se jen usklibnu a odpovidm, "no jo kdyz to je jednoduchy, my sme jen lidi a vy mate stesti".
MANICCA --- 8:58:45 25.10.2016
Zdalo se mi, ze jsem v UFC, ale zaroven s tim fightem jsme museli zahrat i nejakou scenku. Pridelili mi k tomu partu nejakejch lidi, ktery kdyz jsme to promejsleli, jak to zahrajem, tak rovnou sedeli kolem me na jednotce intenzivni pece:D
PETGRIDUS --- 7:17:54 25.10.2016
byl jsem nekde na pobytu. v mistnosti lezel lustr tak jsem ho dal nejakemu diteti na hrani. Dite lustr vzalo a flaklo s nim o zem a lustr se rozbil. pote prisel vlastnik lustru a rekl ze se nic nestalo.
DANII_DP --- 4:11:36 22.10.2016
DANII_DP: *raj