Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Aštar akbar!
GENTIANA
Diskuse věnující se mapování a výzkumu náboženských kutilů všeho druhu.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 20:53:34 31.12.2014
SHEALA: Poselství menstruačních náušnic .... WOW! To je teda notřelé jméno pro náušnice.
SHEALA --- 18:58:33 31.12.2014
nějaký ty ženský bohyně:
Šperky Terezy Dvořákové | Cyklická žena
http://www.cyklickazena.cz/sperky-terezy-dvorakove/
Ano, chápu že hafo žen má potíže ze sebepojetím, akorát nosit náušnice kterým říkám "mám krámy" si asi nějakej problém vypěstuju.
??? --- 15:07:29 28.12.2014
tohle je taky zajímavý - vymítání démonů v podání tele evangelisty Benny Hinna

https://www.youtube.com/watch?v=V9ujUx0L5Uk
SAMUELARACHNID --- 20:01:44 25.12.2014
tak nevím jestli to tady patří ale zzpívejme si mou oblíbenou koledu:

carol of the old ones
https://www.youtube.com/watch?v=1ftld7Ohojg
GUYVER --- 15:24:39 24.12.2014
GUYVER --- 15:07:28 24.12.2014
ALDARION: Slinovrt ě přce vodva aštři dˇni dříf!
ALDARION --- 11:36:55 24.12.2014
Když poezie, tak jedině ze stanice Šáre! Vesmírná poezie plejáďanů z lodí ve tvaru tatranky (sic!) nápadně připomíná vogony a je to další dobrý důvod proč být spokojenější mezi ještírky.
2313. Vánoce (682). (Přijal Ivo A. Benda.) 24.12.2004.
Místo: Česká Lípa.

VÁNOCE PŘEDSTAVUJÍ DEN
ZIMNÍHO SLUNOVRATU,
KDY SE TEMNÁ POLOVINA ROKU
(ZKRACOVÁNÍ DNE)
OBRACÍ V POLOVINU SVĚTLOU
(PRODLUŽOVÁNÍ DNE).

Představují tedy významný den příležitosti
pozitivního obratu
z Temnoty do Světla
poskytnutý nám Stvořitelem.

(Season's greetings et c....)
GUYVER --- 10:39:46 24.12.2014
ALDARION: Já v tom vidím jistý odkaz na Mistrův průser v minulém životě, který se nejspíš odehrál ve starém Egyptě (sokol = Horus). Ostatně, odkazuje tam i Mistrovo jméno: Ra-dan ("dar Slunce) Chrobok = skarabeus, posvátný hovnivál, Cheprer, symbol vycházejícího Slunce. Takový Hujer v chrámové škole v Jonevu to byl... Proto se radši vrhl na Indii.
ALDARION --- 10:08:02 24.12.2014
GUYVER: Ani ne. :) Tatrawadarsi mi přijde zajímavý až fascinující v interakci s lidmi - jak si tak dlouho drží své představy i v konfrontaci s realitou, jak se dokáže někam vetřít a pak mlžit tak, že vlastně nešlo poznat kdo mu to žral a kdo byl jen příliš slušný, než aby s ním vyrazil dveře. Jeho "duchovní texty" jsou sice skutečně obludné a možná by se daly předčítat místo vogonské poezie, ale nějak si to nemusím dělat moc často. :)
GUYVER --- 9:46:51 24.12.2014
ALDARION: Věřím, že se bude líbit tento text, převzatý z Okouna (Text, před kterým jsem se právě vyhonil/a):


Psycho Ťa zajebem v noci pazúrom!!! dA Coopy 20.leden 2011 16:54:03
Jak krahujec vyhrál Vesmírný závod a získal vedení vojska (aneb přímočarý postup)

Sepsal: duchovní Mistr “Pán Osvobození” (alias Mistr Krahujec !)


Před dávnými a dávným časy, končila doba kdy zvířata byla jako lidé - nebo lidé byli jako zvířata… Jednoduše TEHDY[1] žil jeden dobrý dravec jenž uměl ukořistit i poletující ptáky!
Proto poletoval přímočaře prostorem a pomíjel pozemní potravu. Byl i zvířatům znám jako krahujec, krahulík a jinak jestřábrabec (sparrowhawk).

Kamarádem krahujce byl soutěživý sokol, takže Ti dva mnohokrát měřili své síly. Hedvábně hladký a vznosně větší sokol snadno vítězil v rychlosti a díky ní nahromadil značné zisky z doručování, dostihů či činností ve kterých hraje hladkost hlavní roli. Avšak krahulík křížil složitější snahy sokola přínosnější přímočarostí, silnějším soustředěním a dravější důsledností. Také toužil vyhrát velkou soutěž stanovenou od okamžiku samotného Stvoření. Zjistil zákonitosti soutěže spočívající ve vlétnutí až na hranici všehomíra a návratu nazpátek. Úžasný úkol zněl zanést z pohraničí prostoru střípek svítivě horoucí hvězdy!

Krahujec každodenně cíleně cvičil, nicméně nenapadalo ho, jak by byl schopný sokola poctivě porazit. Drobný dravec měl přínosného přítele, a to pestrého papouška. Příslušného ptáčka proslulého pamětí poctila Mocná Mistria zaměstnáním zapisovatele! Dokonalá duchovní Důvěrnice dohlížela na nastavení všehomíra včetně zmíněného Závodu.

Klepaje křídly přímočarý pták prosil pestrého přítele o opakování nejlépe nápomocného návodu - i z Božského bohatství Milostivé Mistrii... Přátelský papoušek proto opatrně opakoval postup použití tajemství trvání včetně vyjmutí umožňujícího určení prostorového přemístění! Získal záruku od ochotného krahulíka, že žádný pestrobarevný pták nadále nebude krahujčí kořistí...

Vzdušný válečník konal kterak znělo zadání přičemž přesáhl i omezení okolím.
Hlavní hrdina hned po průletu přes první planetu opustil oblast ohromujícím okamžitým objevením se u hledané hvězdy. Podobně přímočaře postupoval při přeletu zase zpátky. Vítězně vnesl odklovnutý odštěpek svítící stálice do dlaní duchovní Mistrii sledující Soutěž!

Sokol si sice stěžoval, že krahujec krutě překonal prostor bez běžně probíhajícího pohybu, nicméně nastavení nezamezovala ani tak troufale přímočarému postupu. Ptačí páni přispěli cílovou cenou jíž bylo vyvolení vítěze ve vedení vojska. Příslušnou poctu tedy dostal drobný dravec, který tak stal přijatým pánem Krahujcem! Milostivá Mistria radostně rozkázala oslavující opěvování i potomků pana Krahujce krášleného paprsky hraniční hvězdy. Krahujčí křídla od oné doby jsou poněkud pruhovaná...

Velitel vzdušného vojska (vojvoda) Krahujec každopádně vnímal výskyt nebezpečí nad svou schopností možná moc přímočaře přeskakující prostor. Odůvodněné obavy o narušení nějaké zásadní záležitosti pronásledovaly poučeného ptačího pána. Odvážně odletěl pro pomoc za známou Duchovní důvěrnicí...

Spravedlivá správkyně Soutěže dle dohody se slibem náležité náhrady odebrala ohrožující schopnost. Vesmírné Váhy Spravedlnosti svěřila krahujci ke klovnutí cíleně cejchujícímu! Od oné dávné doby všechny váhy hmotného hodnocení poměřují pomocí známého zobáčku.
Sepsal Satguru Tatrawadarsi (duchovní Mistr “Pán Osvobození” ) - alias Mistr Krahujec
z duchovní univerzity Domov mysli - www.duchovni.kvalitne.cz.


GUYVER: ...abych to nějak ilustroval: připadají mi podobní např. Luděk Munzar a Petr Haničinec, takže si je pletu.