Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Aštar akbar!
GENTIANA
Diskuse věnující se mapování a výzkumu náboženských kutilů všeho druhu.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SHEALA --- 20:00:58 18.12.2017
GENTIANA: hele, kamošce se povedlo prodat nějakou bižu a creepy šperky jedný takový asi knežce, a napsala k tomu děsně sappy poděkovaní, a kamoška předtím byla vyhořela, že ji nejde byznis s normalníma šperkama, pak že jí nejde s těme creepy, a tedka se to chyta... tyjo, beze srandy, chapeš, ono se da těhle lidem i něco prodat, a nepřipadat si, že zaprodala svoji duši :D

GENTIANA --- 19:58:22 18.12.2017
???: Tohle je taky geniální obchodní model.
??? --- 16:56:18 18.12.2017
Práce s Bohyněmi Staré Evropy a Slovanským Kolem roku
KNĚŽKY STARÉ EVROPY
Roční trénink - pět víkendů
začínající na jaře 2018

Láká tě stát se kněžkou Libuše - Bohyně této země?
Jsi připravena obnovit archetypálních roli Kněžky jako ženy, která přináší spojení s naším duchovním dědictvím?

Připoj se k již šestému ročníku výcviku, který přinášejí kněžky s hlubokým porozuměním a spojením s posvátnou zemí v Čechách, na Moravě, Slovensku a v Avalonu, ženy s mnoha lety zkušeností jak ve službách Bohyni, tak ve vedení Kněžek a skupin.
Lilia Khousnoutdinova, Katka Kramolišová a Petra Cihlářová


Kurzovné:
Budeš-li přijata do výcviku, je třeba složit nevratnou zálohu 3600 Kč.
Platba za všech pět víkendů najednou před začátkem výcviku činí 16 500 Kč (tedy doplatek 12 900 Kč po uhrazení zálohy). Platbu v plné výši je třeba uhradit před začátkem výcviku.
??? --- 12:42:51 11.12.2017
GENTIANA: Kurdské ženy, které se účastní bojů, tohle dělají už docela dlouho. Muslimští nepřátelé z toho mají strašnou hrůzu, protože po zastřelení takovou zbraní se podle jejich víry nedostanou do nebe.
GENTIANA --- 10:07:40 10.12.2017
Klára Samková opět zasahuje:
Mažte samopaly menstruační krví, radí právnička Samková Kurdům | Reflex.cz
http://www.reflex.cz/...avy/59745/mazte-samopaly-menstruacni-krvi-radi-pravnicka-samkova-kurdum.html

Mažte samopaly menstruační krví, radí právnička Samková Kurdům
Jiří X. Doležal
Klára Samková je známá jako právnička, která se angažuje i v oblasti ochrany lidských práv, a právem se proto těší vysoké prestiži. Proto mne velice překvapil příspěvek, který se objevil včera na jejím facebookovském profilu. Nebylo bohužel možné - pátek odpoledne - sehnat k věci vyjádření paní doktorky. V kanceláři nikdo nebral telefon, asistentka na mobilu o paní doktorce nevěděla, a na mail paní doktorka také neodpověděla. Vše ale nasvědčuje tomu, že má svůj facebookovský profil pod kontrolou. A nyní onen pozoruhodný text:

„Chtěla bych požádat všechny, kdo mají přístup na anti ISIL weby a kontakty, zejména pana Yekta Uzunoglu, aby předali tuto moji radu kurdským bojovníkům: Nechť kurdské ženy potřou hlavně svých zbraní a hlavně zbraní svých mužů, případně i zásobníky střeliva, svou menstruační krví. Protiislámští bojovníci nechť toto přijmou jako rituální oběť svých žen, která jim samotným nemůže ublížit. Nechť je tato krev určena těm, proti nimž jsou vypáleny střely. A kdo si myslí, že to nefunguje, tomu přeji, aby ve své zápaďácké zabedněnosti pokojně natáhnul brka u vědomí, že je světovládný. Jsou věci, které fungují už tisíce let.... a na evropskou civilizaci upřímně kašlou...“

Podle všeho nejde o hack, protože po tomto příspěvku se na jejím profilu do chvíle, kdy píšu tento článek, objevily další její posty, které už tak překvapivé nejsou, a působí dojmem plné autenticity.

Musím přiznat, že po přečtení postu o mazání menstruační krve na hlavně samopalů, mě napadla spousta vtipných komentářů. Obávám se však, že by mě za ně paní doktorka žalovala, tak si je raději nechám pro sebe, a věřím, že si čtenáři udělají obrázek sami. Pokud se paní doktorka ozve a odpoví na můj mail, budeme co nejrychleji tento text aktualizovat o její vysvětlení.

[https://img.cncenter.cz/img/3/gallery/2121450_klara-samkova-v0.jpg?v=0]
??? --- 17:14:44 29.11.2017
Meet the people who think the earth is flat - VICE Video: Documentaries, Films, News Videos
https://video.vice.com/...o/meet-the-people-who-think-the-the-earth-is-flat/5a145b91177dd43ec30b4fa9
??? --- 17:11:33 25.11.2017
???: delší semináře, vlastní duchovní nauka a následně výcvik nových guruů coming soon.
??? --- 17:10:33 25.11.2017
GENTIANA: pořádaj spíky a íventy a k tomu nějaká ta emo cvičeníčka.
GENTIANA --- 17:09:29 25.11.2017
???: Nechápu, co teda vlastně dělaj. A asi ani nechci. Jdu si zalézt do své bubliny.
??? --- 16:48:34 25.11.2017
//nevim uplne kam s tim, ale spis pro zajimavost rozhovor

KOLOTOČÁŘKA: Nejsme světci, ale držíme se staré morálky. Na uživení to není - iDNES.cz
https://zpravy.idnes.cz/...-kolotocarka-svetska-flr-/lide-ceska.aspx?c=A171121_081647_lide-ceska_mav
Jste senzibilní?
Ano, potkávám lidi a vím, jaké mají nemoci a jak tu budou dlouho. Někdy mám vidiny, jako když vám někdo pustí před očima film. Věděla jsem předem, že se stane šílená tragédie v Polsku. Pak tam spadlo letadlo s prezidentem. Taky jsem tři čtvrtě roku dopředu věděla, kdy zemře máma. Přitom byla zdravá.

Zabýváte se i výkladem karet.
V Třebíči mám věštírnu. Maminka to dělala celý život, tatínek se jí bál, protože měla cítění. Prababička četla i z ruky. Mám také placenou linku s více než čtyřicítkou zaměstnankyň. Vybrala jsem si je z pěti set zájemkyň a odpovědně si troufnu říct, že ty holky umí.