Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
SM3
- Rady a zkušenosti řidičů z povolání
- Práce v ČR a zahraničí
- Platy a chování zaměstnavatelů
- Vychytávky na cestu, jak si krátíte pauzy, ...
- Tipy na parkování kde ve městech a na cestách zastavit
- Pracujete na stálo nebo vás uživí nárazové kšefty?
- Zkušenosti s využitím vytěžovacích programů
- Nabídky práce
- Zkušenosti s celní a policejní kontrolou
- Aktuální dopravní situace, čemu se kde vyhnout, kudy to objet
- Kdo čím jezdíte?
- ...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 22:20:43 26.6.2015
Dneska dementni motorkář za kterým jsem jel cca 40km a nenechal se předjet, přes vesnice se plazil 40 a mimo 85 (seděl na mašině, která by nejspiš k 200 dala bezproblému), když jsem jel za nim tak na 4m tak se rozčiloval, ale předjet se nenechal, hlavně že na každýho mává jak debil. Mam pro něj pochopeni, asi pěkný počasi na vyjižďku a pohoda. Ale diky tomuhle výletnikovi jsem zůstal čumět 5min před mistem určeni na 45min, uteklo mi okno na vyloženi a hodinu jsem pak čuměl na kamion co měl čas po mě. Pak jsem mohl jet domů, ale pomohl jsem dispečerovi, protože mu vypadlo auto a vzal jsem ještě jeden kšeft, když jsem se bližil k městu tak jsem zjistil, že je zavřený most, tak jsem objel celé město po vesničkách cca 20km navic + rozkopaná půlka města, dostal jsem kontakt na nějakou holčinu, že mě navede a když mi podruhé tvrdila, že mam podjet pod tim mostem, který byl o půl metru nižši než já, tak jsem položil telefon a od týpka na benzince na konci města se dozvim, že mam přijet před starý rezavý vrata (kde jsem už před tim byl, ale u prostřed náměsti mi to přišlo hodně divný) a 2x zatroubit, přijde týpek co to otevře, projet nějakou zavřenou továrnou, na druhé straně z ni vyjet a pak 200m uličkama a jsem tam a ještě dostat zjebáno od té holčiny na telefonu, co tam dělam, že jsem měl podjet pod tim mostem... při pátku už toho bylo na mě docela moc, cesta domů a vychlazený pivko bylo vysvobozeni :)
??? --- 20:02:42 26.6.2015
Do cca týdne plánuji podat žádost o pravidelné školení v Praze-Vysočanech, autoškola Aura, týden má magistrát na vyřízení a pak jak se nám to bude hodit... Zatím jsme dva, týpek říkal že mi dá nějakou slevu, dělal jsem u něj CE, zatím jsme dva, pokud by nás bylo víc, tak bysme to asi ještě stáhli ;)
4PTO --- 20:49:21 25.6.2015
nekezdíte někdo přes Hannover? pošta
HYPERCUBE --- 9:26:53 24.6.2015
CIANKAL: bohužel u většiny cz dopravců to bývá značná část výplaty, ale pokud tě zajímá legislativní stránka (jejich danění apod.), či jejich výše dle zákona, tak mrknout do aktuální vyhlášky či zákoníku. Každopádně se připravit na tvrdej rozkol zákona a reality. Pokud ti te jen o výši, bývá to i na dohodě. Ale většina firem, na těhlech výdajích škube zaměstnance jak to jen jde.
KROJC --- 20:55:10 23.6.2015
Potřebuji dovolenou.....nutněéééé!!!
LiveLeak.com - Drunk Guy Jumps On Moose From Boat
http://www.liveleak.com/view?i=8f7_1434971259
??? --- 6:21:58 23.6.2015
Pochopte, proč kamiony jezdí
Řidiči kamionů narozdíl od majitelů supersportů nebo od motorkářů nejezdí z radosti, ale z nutnosti. Je to jejich práce a nebýt kamionů a nákladní automobilové dopravy vůbec, nemohli byste den co den jezdit do chrámů konzumu a jiných lidojemů utrácet tisíce za čínské tenisky a elektroniku.
Řidiči, naučte se chápat šoféry kamionů | Autoweb.cz
http://www.autoweb.cz/ridici-naucte-se-chapat-sofery-kamionu/
CIANKAL --- 9:23:51 7.6.2015
Bré dén.
Dotaz: jsou zahranicni diety ( stravne) brany jako prijem ?
dekuji
??? --- 13:16:16 5.6.2015
JAFMAN: Tak ja samozřejmě věděl jak to dopadne, ale byl tam takovej dementni němec-organizator, ktery si nedal rict, tak jsem se rozjel, aby mu to udelalo dobře, že je po jeho, řekl jsem mu, tak vidiš a šel jsem na pivo :)
Kdyz prijel majitel auta, tak se ptal co se stalo, tak jsem mu to vysvetlil, řekl mi at jsem v klidu, že to neni muj problem, protože ten chlapek je kreten a šel ho seřvat, jsem popijel pivko a v duchu se usmival ;)
JAFMAN --- 10:42:06 5.6.2015
???: :D :D :D jeste s tim vlekem. Nevjel bych tam, ptz to bylo jasny predem jak to dopadne ;))
??? --- 22:50:19 4.6.2015
Tak dneska prvni setkani s celnikama, zapomněl jsem přepnout počet náprav, jel jsem s německýma spz, když jsem na něj začal mluvit česky tak si docela oddychl a řikal, že to budu mit levnějši :) Dostal jsem teda 500 s tim, že by bylo dobre abych to skočil někam doplatit (chybná kategorie a nekomunikace i 3/4 roku zpět), prý to nepospichá klidně za měsic, až budu mit čas, chlápci byli v pohodě, když je začli vyštěkávat 3 psi tak se ptal kolik tam toho máme, když jednomu kámoška řekla, že 10koni a 3psi tak mě trochu zamrazilo a týpek se vyptával kde máme těch 10koni, tak jsem mu začal vyprávět o krásný farmě v Německu :D Když jsme projeli přes váhu do Hloubětina, tak to ukázalo 14t (Atego 7,5+1770kg vozejk), tak jsem ji řikal, at je pro přiště ticho a jde se radši projit :D

Minulý týden jsem byl přesvědčován, že mam zaparkovat „támhle kus na tý pláži“, když jsem tam jednomu důležitýmu magorovi několikrát řekl, že se s nákladákem po pláži nejezdi, tak prý tam mam jet a poslouchat co řiká, bohužel jsem ho nemohl poslat do prdele, tak jsem se rozjel ... vystoupil a šel jsem si dát pivo :)
[http://img5.rajce.idnes.cz/d0502/11/11070/11070082_b52bff44e655e0011c0cd89c5bd88de1/images/IMG_1324.jpg?ver=0]
Ještě ten večer se to vytáhlo, pak do toho sednul majitel, že s tim kousek popojede, ujel tak 15m a nechal to tam dost podobnym způsobem 3dny stát, to už jsem šel radši pryč :)