Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Řidiči z povolání (Zkušenosti, rady, AETR, zaměstnavatelé, .... )
SM3
- Rady a zkušenosti řidičů z povolání
- Práce v ČR a zahraničí
- Platy a chování zaměstnavatelů
- Vychytávky na cestu, jak si krátíte pauzy, ...
- Tipy na parkování kde ve městech a na cestách zastavit
- Pracujete na stálo nebo vás uživí nárazové kšefty?
- Zkušenosti s využitím vytěžovacích programů
- Nabídky práce
- Zkušenosti s celní a policejní kontrolou
- Aktuální dopravní situace, čemu se kde vyhnout, kudy to objet
- Kdo čím jezdíte?
- ...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 13:10:40 23.2.2017
JAFMAN: S tim by me zastavili a odstavili uz cesi max u Rudny :D
JAFMAN --- 11:59:46 23.2.2017
???: vem si golfa.. no problem kamo ;DD
??? --- 18:45:24 22.2.2017
Jezdíte nebo znáte někoho kdo jezdí pravidelně do Kasselu (Německo) tím směrem? Nebo stojí někomu dlouhodobě nevyužité osobní auto a byl by ochotný ho pronajímat? Nechci kupovat auto na pár měsíců, pokud pojedu z ČR časem pryč. Jedná se o 1 cestu - tam a zpět 1000km 1x měsíčně na cca 4 měsíce (tam bude stát na hlídaném parkovišti). Mam uzavřené pojistky a 700 000km bez nehody (2,5 roku MKD, střídavě záskoky + 5 let užitkové po Evropě), smlouva o pronájmu je samozřejmost. V případě dohody jsem ochotný vyplatit provizi za dohození! Případné auto musí být ve stavu, že mě každých 50km nebudou stavět německý fízlové :)
??? --- 16:21:48 22.2.2017
Máte někdo ADR a přemýšlíte o rozšíření na třídy 1 a 7? Je na to spec. školení a v základu neni.
Mam teď aktuálně nabídku na záskok ADR 1, týpek mi naloží něco jiného, když se domluvíme, ale do budoucna by se to mohlo někde hodit...
Dělal jsem ADR v Praze v http://www.mkonzult.cz/ cena za ty spec. školení 1 a 7 je 3000kč s dph dohromady, dostanu cenu bez dph a možná i cenu poradce max. 2300-2500kč. Řešil bych to někdy v dubnu/květnu podle termínů.

Jezdíte někdo do Turecka? Zavedli vízou povinnost pokud tam jedete pracovně, na dovolenou máte klasicky 90 dní a můžete prodloužit o dalších 180. Týpek mi píše, že v případě pracovní jízdy musim mít víza platné jeden měsíc před vstupem, což jsem na stránkách mzv nenašel.
„Občané ČR, kteří cestují do Turecké republiky za účelem výkonu práce, vědeckého výzkumu, natáčení filmů či fotografování, si nadále musí k cestám do Turecké republiky obstarat vízum. Totéž platí i pro řidiče nákladní automobilové dopravy či řidiče autobusů.“
http://www.mzv.cz/...rmace/informace_pro_cesty_a_pobyt/podminky_vstupu_do_turecka_cestovni_pasy.html

Zkouším zůstat v čr a uvidím jak si poskládám záskoky, jestli se mi vyplatí odjet ven, řeším Německo a když to neklapne a bude mě to tu srát, tak jedu za kámošem do Holandska max v dubnu a zkusím tam osobně oběhat pár firem na ježdění...
Takže pokud byste věděli o zajímavých záskocích, klidně do dvojky, turnus apod. tak dejte vědět a třeba se domluvíme. Jsem v Praze, ale za pěkný prachy dojedu kamkoli ;)
CE, ADR (základ + 3tř. v cisterně), profesák, školení, psychotesty - vše samozřejmě platné, domluvím se anglicky, mam uzavřené pojistky jak občana tak vůči zaměstnavateli, reference pošlu na vyžádání.
COCOBRYCE --- 18:15:36 21.2.2017
???: do toho bych šel!;)
PANPOSPA --- 16:03:22 19.2.2017
aktuální ceny phm Něměcko a Francie... teď sem tam jel a v obou zemích stačilo jenom sjet z dálnice a hned to byl 20 centů rozdíl, což teda samozřejmě není žádná novinka, ale není špatný si podle toho naplánovat cestu ;)
Tankexperte.de
https://www.tankexperte.de/map.xhtml
Prix des carburants en France, site gouvernemental
https://www.prix-carburants.gouv.fr/
SUMPTN --- 10:03:20 19.2.2017
???: Ja do toho chci urcite jit, ale cekam na cz obcanstvi...
??? --- 20:46:45 18.2.2017
Z nudy koukám na nabídky za mořem...
USA http://www.cdljobnetwork.com
NZ http://www.visabureau.com/newzealand/truck-driver-jobs-new-zealand.aspx
AU http://www.driverjobs.com.au

Docela nad tím přemýšlím, do léta si vydělat na letenku/žití a pak buď se opět pár měsíců válet v čr a nebo zkusit takhle někam odjet a zkusit se tam uchytit na pár let, prachy se tam dají udělat dost zajímavé, někdo podobný nápad?
Working Holiday visa pro NZ se otevírají 6. 3. ve 22h, je pouze 1200míst a zpravidla jsou pryč během pár minut/hodin (web jim díky náporu nezvládá), je to taková loterie, ale případně se tam dá odletět na 90dní a strávit je tam objížděním firem, jestli nehledají řidiče a at to pak případně vyřídí na imigračním... Pokud by to neklaplo tam, tak Austrálie je za rohem ;)

„Truck Driver jobs New Zealand - If your profession is Truck Driver as described above then there is a good chance that the New Zealand Visa Bureau can help you find a job in New Zealand. There are jobs available now in your occupation but you will require a permanent or temporary New Zealand visa to work in New Zealand. Take either the Skilled visa or Working Holiday visa online assessment to see if you qualify.“
??? --- 11:55:58 16.2.2017
Gigalinery zaplňují české silnice. Dopravci tak šetří za řidiče - iDNES.cz
http://ekonomika.idnes.cz/...ivotni-prostredi-f5q-/eko-doprava.aspx?c=A170215_161812_eko-doprava_rts
SUMPTN --- 16:38:54 14.2.2017
Asi se nechali inspirovat lucasem, a udelali deathstar edici :D