Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Až moc alternativní medicína - vykazujeme elementární znaky vnitřní integrity
HARDY
Klub na vkládání odkazů na články, rady, komentáře či weby s alternativní medicínou a trendy v léčitelství, u kterých začíná rozum stát.
Bereme i domorodičky a podobná s medicínou příbuzná témata. 

Souhrný rozbor skeptiků Sysifos: Alternativní medicína autor:Jiří Heřt

Čím vším se lidé v 21. století léčí a myslí to vážně. Nejsou některá prohlášení léčitelů a "odborníků" až nebezpečná a příliš zavádějící? 
Může jít o život? Čtěte pravidla:

Pravidla: 
1) Vkládáme odkazy a knim třeba krátký komentář, popř. své zkušenosti, zážitky, co jsme kde zaslechli apod. 
2) Dělat si z toho srandu není OT.  
3) Krátká diskuze k věci je přípustná, drží-li se nezáporných hodnot palečků. 
4) Pokud se vám to tu nelíbí,  nečtěte to!
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 20:40:07 31.1.2016
???: Nechce se mi na to klikat, ale doufám že je to extra ostrý ajvar
??? --- 20:04:38 31.1.2016
Tohle sdílela na fb jedna známá. Do této doby jsem ji považovala za příčetnou ženskou... :/

Bulharský profesor zveřejnil přírodní recept: 4 polévkové lžíce za den a rakovina je pryč! - electropiknik.cz
http://www.electropiknik.cz/...-prirodni-recept-4-polevkove-lzice-za-den-a-rakovina-je-pryc/2015/11/
GENTIANA --- 17:30:49 29.1.2016
SHEALA: já si myslím, že marketingové využití potkaního trusu je hrubě podceněno. Co když to léčí lepru i rakovinu palce?
GENTIANA --- 17:29:30 29.1.2016
SHEALA: Je to naprosto etické.
SHEALA --- 16:25:55 29.1.2016
SIRIEN: na olivovým oleji špatnýho není nic, požívat panáka oliváku na lačno po ránu ovšem mohlo vyvolat prudké hnutí mysli.

Ano, s potkaním trusem si dělám srandu
SIRIEN --- 12:01:03 29.1.2016
SHEALA: co je špatnýho na olivovym oleji? Kromě toho, že 90% toho co se u nás dá koupit neni olivovej olej, ale zkapalněný bahno, který by podle Italskejch potravinářskejch předpisů nemohlo bejt prodávaný ani jako olej, natož pannenskej, ale slušnej olivovej olej piju občas i jen tak na chuť (jakože lžičku, ne skleničku nebo flašku...)

(s tim trusem si děláš srandu, že jo?)
SHEALA --- 3:13:41 29.1.2016
SIRIEN: prásknout myslím vynést svoji soukromou poštu na nyx :) Na etickou komisi s tím nepudu, jelikož na to nemám kapacitu. Jednak je to neefektivní, jednak mám rozjeto mnoho věcí a zase bych se do toho zažrala a vyhořela bych. Hele skupiny lidí s postižením jsou promořený předáváním alternativních rad a skusili jste zelený ječmen? Bachovy terapie? Potkaní trus?
Zatím teda my dospělci jsme ještě neobjevili savo. Zlatej potkaní trus proti savu.

???:
Není to první fyzioterapeut co na mě tohle zkoušel, ten minulej mi zas radil pít olivový olej a zakázal mi masáže nohou. Plus taky nějaký potkaní trusy. Kupodivu za potkaní trusy nechtěl peníze. Začínám si pomalu zakládat sbírku.
SIRIEN --- 2:42:19 29.1.2016
SHEALA: add: jinak prásknout ho etické určitě je, nabízí bullshit zranitelné skupině a ještě za to chce prachy, takový hnusy je potřeba eliminovat; jen kromě toho že nevím moc jak efektivně to půjde je otázka, jestli to je naivní pitomec co tomu sám věří (v kterémžto případě je dobré o něm varovat popř. infomrovat pokud by s ním někdo mohl něco dělat, což IMHO asi nemůže), nebo zmrd co jen tahá prachy z lidí (v kterémžto případě by si zasloužil zlynčovat nejhorším možným způsobem)
SIRIEN --- 2:38:58 29.1.2016
SHEALA: amatér... nemá zkušenost s nemocí a ještě napíše, že není "úplně" blázen? Kdyby měli všichni alter-kokoti takovýhle PR, tak je ani nemusíme řešit...

...každopádně nevim kde a komu a za co ho chceš prásknout, je tam hromada otázek a opatrně zformulovanej návrh, za to ho nikde moc neudáš. Leda si ho můžeš vychutnat na internetech, ale počítej s tim, že na jeho obranu se na Tebe sesype hejno kokotů, tak nevim jestli Ti to stojí za to.
??? --- 20:56:58 28.1.2016
SHEALA: ty. jestli jako takhle aktivně hledá oběti mezi nemocnýma lidma, tak si denunciaci a vláčení bahnem dost zaslouží, protože tohle je jednoznačný hyenismus.

Jako nic vo tom nevím, ale když mi budete platit, tak budete chvilku věřit, že doktoři jsou idioti a že neléčitelné nemoci stačí metamorfovat myslí.

Pyča.