Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Až moc alternativní medicína - regulovat PARAZITY?
HARDY
Klub na vkládání odkazů na články, rady, komentáře či weby s alternativní medicínou a trendy v léčitelství, u kterých začíná rozum stát.
Bereme i domorodičky a podobná s medicínou příbuzná témata. 

Souhrný rozbor skeptiků Sysifos: Alternativní medicína autor:Jiří Heřt

Čím vším se lidé v 21. století léčí a myslí to vážně. Nejsou některá prohlášení léčitelů a "odborníků" až nebezpečná a příliš zavádějící? 
Může jít o život? Čtěte pravidla:

Pravidla: 
1) Vkládáme odkazy a knim třeba krátký komentář, popř. své zkušenosti, zážitky, co jsme kde zaslechli apod. 
2) Dělat si z toho srandu není OT.  
3) Krátká diskuze k věci je přípustná, drží-li se nezáporných hodnot palečků. 
4) Pokud se vám to tu nelíbí,  nečtěte to!
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 22:40:32 26.2.2015
TAPINA: takže nejlépe hned umřít aby už neměl žádné nároky na energii... A k tomu se koneckonců snaží dostat, takže všechno vpořádku :-D
??? --- 21:25:29 26.2.2015
???: zdroj: www.ac24.cz

Jinak by mě zajímalo jak to chutná, zřejmě bych z toho vrhnul již po přičichnutí.
SHEALA --- 21:24:14 26.2.2015
SANTAL: hele tak lidem neuškodí sníst trochu ovozelu navíc. (Ale chápu tě, otravuje mě to podobně, pokud se na rozumnou myšlenku - sníst více ovozelu - nabilí spousta nesmyslů)
SANTAL --- 21:15:36 26.2.2015
To tady ale odkazujete podivné blogísky a ještě podivnější webíky.

Ovšem když tohle:

"Jakmile nám kvůli nevhodně složenému jídelníčku klesne pH krve pod 7,3, naše tělo musí víc pracovat, aby zvládlo nával kyselosti. ... K udržení optimálního pH krve by se z 80 % procent měla konzumovat jídla, která jsou zásadotvorná.... K dlouhodobé detoxikaci je nejlepší mix z brokolice, kapusty, lilku, špenátu, řapíkatého celeru, chřestu, kedlubny, okurky, mrkve, celeru a červené řepy. Dle principů tradiční čínské medicíny přidáváme stroužek česneku, čtvrtinu cibule a zázvor, aby nás šťávy kvůli termickému účinku moc neochlazovaly."

je na mainstreamu http://www.novinky.cz/...1649-cerstve-stavy-jez-procisti-organismus-a-funguji-jako-zivotabudice.html - tak něco je hodně špatně. Se zdravotnickou osvětou, myslím.
??? --- 20:51:46 26.2.2015
5000 let starý Buddhistický lék absorbuje i zárodky nádorů!!!! :: Andělské léčení
http://andelskeposelstvi.webnode.cz/...a5000-let-stary-buddhisticky-lek-absorbuje-i-zarodky-nadoru-/
NIZBORSKY --- 19:52:34 26.2.2015
ATLAS: Starsiho data:
"Nových sedm smrtelných hříchů tvoří podle Vatikánu znečišťování životního prostředí, genetická modifikace potravin, pokusy na lidech, sociální nespravedlnost, ožebračování lidí, shromažďování nemravného bohatství a distribuce drog včetně jejich užívání."

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/...i-i-drogove-zavislym-pwv-/zpr_archiv.aspx?c=A080311_084132_zajimavosti_jba
NIZBORSKY --- 19:50:11 26.2.2015
ATLAS: Nedivil, bych se, kdyby papez mluvil o GMO, ale tenhle clanek je o genderismu/feminismu.
HVJ3R --- 17:28:41 26.2.2015
ATLAS: Jasne, to se babe nehodi do kramu, a proto tam primy odkaz nema, ze. Velice pochybuji, ze Bill Gates mluvil o nejakem planu zabijet lidi pomoci vakcin (jak se baba snazi "mezi radky" rict a nam podsunout v tom clanku).
ATLAS --- 17:26:45 26.2.2015
SIRIEN: No slysela jsem to taky a dulezite na tom bylo hlavne to, ze mnozi lide nechapou, ze oblasti, kde je velka detska umrtnost se mnozi mnohem rychleji, nez ty s minimalni detskou umrtnosti. A zaroven - coz je na tom tak dulezite - pokles porodnosti je takrka okamzity pri poklesu detske umrtnosti. (fakt znamy uz nekolik desetileti ) Logicky zaver => je potreba v prve rade nakrmit deti a oockovat je, aby se zastavilo prelidnovani.
Mimochodem a registroval jste nekdo tohle? http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=21075 Je netusim, jestli je to novinarsky blabol (u takovyhleho platku je to pravdepodobny), ale nemohu se zbavit dojmu, ze v Keni pravdepodobne sedi na biskupskych stolcich pekni nevzdelanci. Kdyz si k tomu pripocteneme nedavne vyroky jisteho argentince o GMO (http://echo24.cz/.../teorie-genderu-je-jako-jaderna-hrozba-mini-papez-frantisek#10UjIhqQrOPZtgDW.01), tak se obavam, ze role katolicke cirkve co by jiste bariery proti nejhorsim bludum, pomalu ale jiste konci.
HVJ3R: pokusim se to dohledat. O tech vakcinach fakt mluvil. A je to fakticky absolutne spravna uvaha.