Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Až moc alternativní medicína - regulovat PARAZITY?
HARDY
Klub na vkládání odkazů na články, rady, komentáře či weby s alternativní medicínou a trendy v léčitelství, u kterých začíná rozum stát.
Bereme i domorodičky a podobná s medicínou příbuzná témata. 

Souhrný rozbor skeptiků Sysifos: Alternativní medicína autor:Jiří Heřt

Čím vším se lidé v 21. století léčí a myslí to vážně. Nejsou některá prohlášení léčitelů a "odborníků" až nebezpečná a příliš zavádějící? 
Může jít o život? Čtěte pravidla:

Pravidla: 
1) Vkládáme odkazy a knim třeba krátký komentář, popř. své zkušenosti, zážitky, co jsme kde zaslechli apod. 
2) Dělat si z toho srandu není OT.  
3) Krátká diskuze k věci je přípustná, drží-li se nezáporných hodnot palečků. 
4) Pokud se vám to tu nelíbí,  nečtěte to!
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SHEALA --- 17:12:23 24.11.2014
777PLAY: Musím zaklepat že většina křesťanů takto blátivé myšlení nemá. A trance hudba nemá od 110 do 145 BPM, ale od 128 do 140, a vůbec.
??? --- 16:21:10 24.11.2014
777PLAY: to je super zdroj.

Značkou Hello Kitty « Modlitba.sk
http://modlitba.sk/?p=3670

všiml si někdo z vás, říká katolický kněz pavel popielnicki, exorcista bialostocké diecéze, že hello kitty nemá ústa? vznikla totiž tak, že dítě japonského tvůrce hračky mělo (dle výše zmíněného exorcisty) rakovinu dutiny ústní. otec poprosil démona o pomoc a věnoval mu za uzdravení tuto hračku. a tak umožnil vstup démona do milionů domácností nic netušících rodin.
ATLAS --- 15:45:25 24.11.2014
TAPINA: Ja ho pochopila hned. Jsem uplne jasne videla, jak se u psani toho prispevku smejes. Proste kavntove videni nejen pres pul zemekoule, ale jeste s casovym posunem.
A zpet k tomu prispevku - jsem si na YT nasla nekolik videi - to ze ty deti silhaji je uplne jasne - je to jednoznacne videt. Ti instruktori dokonce to ocividne silhani vysvetluji jako treti oko, ktere funguje jen z nejakeho uhlu. (https://www.youtube.com/watch?v=03tvHx9b5Uw) No budiz. Jenze - narazila jsem i na video o jakemsi Dominikovi, ktery mel tupozrakost a tenhle trenink silhani (samozrejme velmi uspesne) podstoupil take... To uz je proste nad moje chapani... https://www.youtube.com/watch?v=Al82Mvy65ag
Krome toho to predvadeli take v Sama doma (to je nejaky denodenni porad vysilany kolem poledne pro matky na MD na verejnopravni televizi...) apod.
HARDY --- 13:55:26 24.11.2014
TAPINA: pardon omlouvám se, já jen že zrovna tohle viselo na sisyfovi, tak jsem si to hned spojil dohromady. :-)
??? --- 13:40:18 24.11.2014
TAPINA: a "Stojí za mými zády a směje se mi do očí."
TAPINA --- 13:38:47 24.11.2014
HARDY: Ve svém příspěvku jsem "kvantovým viděním" měla na mysli situaci, kdy dítě si v dětském pokoji hraje s vláčkem, matka vaří v kuchyni o deset metrů dál a za tři rohy a v okamžiku, kdy se dítě rozhodne, že si postaví pyramidu ze židlí a prozkoumá, co je nahoře na skříni, ozve se z kuchyně neomylné "Hele, co tam děláš?"
Ale jak vidno, vtípek se v přísně realistickém klubu neujal.
HARDY --- 13:35:43 24.11.2014
TAPINA: kvantovým viděním myslíš ten cirkusovej trik, jak si dítě dá masku přes oči a pak rozeznává barvy a tvary předmětů? Hej fakt ti nechci kazit iluze, ale funguje to tak, že ta maska je dělaná na dospělý, takže když si ji nasadí na hlavu, tak fakt nic nevidí, ale dítě má menší hlavu, a tak mu vzniká maličká štěrbina nad nosem.
Krásný vyvrácení kvantovýho vidění provedeš, když toho člověka zavřeš do temný komory, najednou nic nevidí.
Mají to hezky vymyšlené jak to ty děti naučit, oni jim to samozřejmě neřeknou, to by hnedka někde vykecaly, tak je zavřou do temný komory s těma maskama a pak od někud začnou svítit. Po chvíli si děti všimnou, že maličko světla od někud vidí a začnou po tom místě šilhat. Pak už to dělají automaticky.

A nebo můžeš argumentovat, že kvantové vidění máme všichni včetně chobotnic, protože fotony jsou taky kvanta žejo, ale to pak nechápu, co mě tam za 5 tisíc budou učit :-D
SANTAL --- 13:34:33 24.11.2014
777PLAY: spíše bych to brala jako intuitivní zjištění k něčemu, co zas tak mimo není (hudba ovlivňuje fyziologii člověka - tedy pokud uznáš fakt, že hudba umí nastavit/posílit nějaký typ nálady, emocí, uznáváš, že zasahuje do našeho tělesna...)
SANTAL --- 13:16:13 24.11.2014
???: "boží láska ve formě peněz" (v pozadí Ganéša) mě naprosto odpálila...
TAPINA --- 11:33:57 24.11.2014
ATLAS:Přitom je to blbost, jak to v té reportáži podávali. Kvantové vidění rozhodně nemají děti. To je schopnost, která se objevuje v určité fázi života především u žen (u mužů výjimečně) po narození dítěte a přetrvává cca 10 let. Zatím nevysvětlenou zajímavostí je, že u lidí věnujících se pedagogické profesi tahle schopnost (možná, že vlivem tréninku) přetrvává třeba i po celý život, a tady se dokonce poměry žen a mužů vyrovnávají.