Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Až moc alternativní medicína - regulovat PARAZITY?
HARDY
Klub na vkládání odkazů na články, rady, komentáře či weby s alternativní medicínou a trendy v léčitelství, u kterých začíná rozum stát.
Bereme i domorodičky a podobná s medicínou příbuzná témata. 

Souhrný rozbor skeptiků Sysifos: Alternativní medicína autor:Jiří Heřt

Čím vším se lidé v 21. století léčí a myslí to vážně. Nejsou některá prohlášení léčitelů a "odborníků" až nebezpečná a příliš zavádějící? 
Může jít o život? Čtěte pravidla:

Pravidla: 
1) Vkládáme odkazy a knim třeba krátký komentář, popř. své zkušenosti, zážitky, co jsme kde zaslechli apod. 
2) Dělat si z toho srandu není OT.  
3) Krátká diskuze k věci je přípustná, drží-li se nezáporných hodnot palečků. 
4) Pokud se vám to tu nelíbí,  nečtěte to!
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SANTAL --- 14:33:58 27.6.2017
Hledači ideálna...

Já se třeba fakt necítím lidsky důstojne při vyšetření na gynekologickém křesle - ale beru to jako výrazně lepší variantu než společenské klima, kde plně zahalená pacientka pouze ukáže doktorovi na panence, kde ji to jako bolí...
Tak jo, ona to má důstojnější...
SANTAL --- 14:30:16 27.6.2017
ANABEL_LEE: ... fakt?
MOODYCAT --- 9:47:32 27.6.2017
Sitovy luzko je proti lidsky dustojnosti, ale rvat do nekoho Apaurin tzv. jak se rika "dokud nepadne" a udelat z nej zeleninu, to je jakoby...dustojny, asi.
ANABEL_LEE --- 8:05:33 27.6.2017
SHEALA: chilli klyzma?? to chci videt jak to budou nekomu davat, fakt!
GENTIANA --- 7:49:02 27.6.2017
???: No však.
??? --- 7:48:17 27.6.2017
GENTIANA: Já taky považuju za porušování důstojnosti když si na mě vyskakuje na pohotovosti kazdej druhej vozrala, fetak nebo si kazdej mysli, ze přijde v noci s měsíc starým problémem a čeká že si kolem něj celej špitál sedne na zadek.... Na druhou stranu jsou lidé, kterým už důstojnost moc ubrat nemůžeš ani síťovým lůžkem, ani kurtovanim nebo medikaci
GENTIANA --- 7:38:46 27.6.2017
FUNTL: Ano, s lidskou důstojností apod. jsou problémy tak trochu všude. Nebo "problémy", jak se to vezme. Protože když budu chtít být urážlivá, budu za porušování lidské důstojnosti považovat i to, že se ke mě doktor chová jako k debilovi, což už se mi taky párkrát stalo, a já přece nejsem debil.
Jenomže nikdy nebude možné jaksi zařídit, aby zdravotnictví - nebo jakýkoli podobný systém, školství, soudnictví, železnice... fungovaly vždycky perfektně a tak, aby vyhověly všem. Obávám se, že nikdo není nadšen, že potřebuje toho pacoše v amoku někam zavřít, stejně jako nikdo nebude nadšen, že je potřeba pacošovi s ošklivým úrazem uříznout nohu, ale nějak se to řešit musí, protože když budeme všichni stát a krčit rameny, že polstrovaná cela nebo amputace jsou zlé a ošklivé, nestačily by vonné svíčky a meditace, nastane průser.
FUNTL --- 23:10:59 26.6.2017
???: ne :)
MAR_TINA --- 23:10:57 26.6.2017
představa přikurtování (to si člověk asi taky sere pod sebe, dokud se neuklidní ne?) je strašlivá. Mám paniku i při lezení pod stůl nebo svlékání roláku, uf.
Představa tichého bezpečného izolovaného koutku ujde.
??? --- 23:09:31 26.6.2017
FUNTL: A bejt zmastenej tak, že si sereš pod sebe do postele, to jako je lidská důstojnost?