Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
HRY » rpg
Štěněcí koutek chronických mutantů
WOLFMIND1
Mutant Chronicles je plný možností a zábavy. Zároveň je osud postav předem daný. Všichni zemřou! Ať už při tvorbě postavy, v průběhu hry, nebo jako čtyřicetiletí dědečci. :)

Gamemasteři:

Šotek - dle dohody, nepravidelná pracovní doba

Štěňák
- úterý odpoledne
- pátek celý den
- neděle celý den.  
- jiné termíny pouze vyjímečně po dohodě a v takovém případě neexistuje zrušení hraní, protože bych musel obětovat práci.

Seržant Nagel byl zoufalý, ale snažil se zachovat chladnou hlavu. Ze dvou desetičlených týmů, které měly chránit Bauhauskou meziplanetární loď, zbyl jen on a čtyři jeho muži. Podpora života mimo provoz. Světla mimo provoz. Děťátka Temnoty s chrastítkama pobíhala po lodi a vraždila každého, kdo jim vstoupil do cesty. Potkali i mága Temnoty a Bratrstvo nikde. A aby toho nebylo málo, ještě se tu objevil Princ Wilhelm Richthausen s mrňavým Mishimanským trolem. O Wilhelmovi slyšel. Vyšinutý geniální technik, budovatel a navíc z urozeného rodu. Říct o něm nahlas, že je vyšinutý, znamenalo moře problémů. Mishiman vypadal, že ho chrání, tak se rozhodl ho řešit později. Teď mířili ke skladišti, kam Wilhelm chtěl. Nevěděl jestli je tak hloupý, nebo takový hrdina, že chce na místo odkud Temnota přišla a kde se jim ani s dvaceti vojáky nepodařilo skladiště dobít. Došli k posledním dveřím, které je dělily od jejich cíle. Carl s chemopalem se postavil dopředu s prstem na spoušti a viditelně se potil. Seržant kývl na Ericha, který zatáhl za páku a dveře se vysunuly. Tmu prořízl zelenožlutý pruh z Carlovi zbraně a opsal široký oblouk. Na podlahu dopadlo množství chrastítek a spatřili rozpouštějícího se mutanta v ocelové zbroji. Wilhelm vyrazil kupředu a vyprázdnil do něj zbytečně celý zásobník pistole.
"Hnusnej parchant." řekl.
"Jawohl!"
"Hans!" okřikl svého podřízeného. Znělo to jako dvojsmysl. Hans jen pokrčil rameny, jakože o nic nejde. Tohle si ještě vyžere.
Obsadili horní část skladiště a zbýval už jen rozlehlý trezor pod nimi. Vedly tam dvě cesty. Výtahem, který byl samozřejmě mimo provoz a dvěma svažujícími se chodbami v obloucích proti sobě. Noční můra vojáků.
"Hans, jdeš první." zatvářil se zoufale, ale přitiskl se k vnitřní stěně a s připraveným samopalem vyrazil. Určitě teď litoval své drzosti. Náhle vypustil dávku. Zezdola někdo palbu opětoval a jiskřičky odskakující od zdi promísila krev z Hansovy hlavy.
"Doprdele!" vykřikl Erich.
Seržant zaregistroval pohyb a přirazil Wilhelma zpět ke zdi.
"Musím mu pomoct!"
"Je mrtvej."
"Třeba není."
Erich hodil do chodby granát, ale neodrazil se od stěny tak, jak chtěl. Hansovo tělo popolétlo blíž k nim. Značně potrhané tělo.
"Teď už je zaručeně mrtvej." řekl smutně seržant.
"Promiňtě pane." omluvil se zahambeně Erich.
Wilhelm viditelně zamrzl. Mishimanský trol asi dostal nějaký nápad a přiblížil se k Princovi.
"Pane?" Wilhelm se na něj nepřítomně podíval.
"Pane, ještě granát?" zeptal se a natáhl k němu ruku s otevřenou dlaní.
"Jasně! Ještě jeden granát!" zahlaholil, uchopil granát, odjistil ho a vhodil do chodby. Byl to dobrý hod. Ozval se výbuch. Mishiman pomalu spustil ruku k tělu s trochu nechápavým výrazem. Pak se otočil, dal se do běhu zpátky nahoru a vzápětí zmizel ve tmě. Wilhelm se zatvářil spokojeně. Seržant se v duchu pomodlil. Jestli tohle přežiju, už nevezmu žádnou práci na kosmické lodi, pomyslel si.

Výňatek z první hry Mutant Chronicles pod vedením Šotka.
Mishimanský trol: Dája
Princ Wilhelm: Štěňák
Dodatek: Temnotu se podařilo vypudit, ale nezachránili jsme náklad po kterém šli. Nadějný Mishiman byl po příletu Bratrstva vyslýchán, obviněn z nakažení Temnotou a zabit na útěku. Mezitím Wilhelm opravoval napáchané škody ve strojovně a o ničem nevěděl.
Plyne z toho ponaučení: když hrajete ve skupince, nedohrávejte sami, protože když se osud rozhodne vás potopit, není tam nikdo, kdo by vás mohl eventuelně zachránit :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ERFAROTH --- 11:22:38 15.5.2015
WOLFMIND1: I já jsem na tom bledě.. Záleží na tom, od kolika by to bylo...
WOLFMIND1 --- 12:38:39 13.5.2015
VLADDRACUL: To už zase nemohu já, protože druhý den ráno odlétm... :)
VLADDRACUL --- 12:29:20 13.5.2015
WOLFMIND1: Také ne, mohu tu neděli po tom.
DORIAN --- 11:54:08 13.5.2015
WOLFMIND1: Nikoliv, jsem na severu :(
WOLFMIND1 --- 11:33:46 13.5.2015
Tak to možná ještě odehrajeme jednu storku před finálem, ať to není až za tak dlooouhou dobu :)
Kdo má čas v neděli 24.5.?
DORIAN --- 9:43:55 13.5.2015
A já, abych to ještě víc rozoral, nemůžu druhou půlku června - mám dovolenou a jsem mimo Prahu. Nejdříve až v červenci
WOLFMIND1 --- 20:04:05 12.5.2015
Takže to vypadá až nejdříve v druhé půli června? Tím pádem zakrákorám až se vrátím z Řecka.
VLADDRACUL --- 16:35:45 12.5.2015
Mohu posledni nedeli tohoto mesice
ERFAROTH --- 9:04:18 12.5.2015
Já mám květen komplet zapykaný, začátek června koukám padá a červenec ještě přesně nevím...
WOLFMIND1 --- 0:44:29 12.5.2015
Rád bych nadhodil nadcházející hru, ke které ještě nemám termín, protože to bude finální mise Kolonie 13 (takže se konečně dostanete z toho nudného peklíčka do neprobádaného vesmíru, jak naznačil Shotek :P)
Problémem trošku je, že vás tam potřebuji co nejvíc, nejlépe všechny, kteří jsou již nasazeni v K13. Proto vás všechny hráče žádám, zda byste nemohli rozjet diskuzi, kterou že to celou neděli budete ochotni věnovat Mutantům (odhadem od 11:00 - 22:00 - je to jen odhadovaný čas, když se to stihne dřív nic se nestane a zbytečně to protahovat nebudu, ale když vás bude víc, počítám s většími hádkami a řešeními :D)
V této misi by bylo vhodné mít nejlépe všechny z vás, protože každý máte své specifické zaměření a vše se bude hodit :) a ano, je pravděpodobné, že se bude i umírat, pokud uděláte chybku :P
Ještě nejsem plně rozhodnutý, zda tuto misi povedu s figurkami. Spíše jen v určitých situacích a pro přehlednost, ale budu se držet svého... hmmm... přímočařejšího stylu mastrování ;) Takže hodů kostkami si užijete, ale přehánět to nebudeme, ne? :P
Jen pro doplnění: Od 1.6. - 16.6. jsem v řecku, tak to asi v tomto termínu nedomlouvejte :D jinak kterákoliv neděle. :)