Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
HRY » rpg
Štěněcí koutek chronických mutantů
WOLFMIND1
Mutant Chronicles je plný možností a zábavy. Zároveň je osud postav předem daný. Všichni zemřou! Ať už při tvorbě postavy, v průběhu hry, nebo jako čtyřicetiletí dědečci. :)

Gamemasteři:

Šotek - dle dohody, nepravidelná pracovní doba

Štěňák
- úterý odpoledne
- pátek celý den
- neděle celý den.  
- jiné termíny pouze vyjímečně po dohodě a v takovém případě neexistuje zrušení hraní, protože bych musel obětovat práci.

Seržant Nagel byl zoufalý, ale snažil se zachovat chladnou hlavu. Ze dvou desetičlených týmů, které měly chránit Bauhauskou meziplanetární loď, zbyl jen on a čtyři jeho muži. Podpora života mimo provoz. Světla mimo provoz. Děťátka Temnoty s chrastítkama pobíhala po lodi a vraždila každého, kdo jim vstoupil do cesty. Potkali i mága Temnoty a Bratrstvo nikde. A aby toho nebylo málo, ještě se tu objevil Princ Wilhelm Richthausen s mrňavým Mishimanským trolem. O Wilhelmovi slyšel. Vyšinutý geniální technik, budovatel a navíc z urozeného rodu. Říct o něm nahlas, že je vyšinutý, znamenalo moře problémů. Mishiman vypadal, že ho chrání, tak se rozhodl ho řešit později. Teď mířili ke skladišti, kam Wilhelm chtěl. Nevěděl jestli je tak hloupý, nebo takový hrdina, že chce na místo odkud Temnota přišla a kde se jim ani s dvaceti vojáky nepodařilo skladiště dobít. Došli k posledním dveřím, které je dělily od jejich cíle. Carl s chemopalem se postavil dopředu s prstem na spoušti a viditelně se potil. Seržant kývl na Ericha, který zatáhl za páku a dveře se vysunuly. Tmu prořízl zelenožlutý pruh z Carlovi zbraně a opsal široký oblouk. Na podlahu dopadlo množství chrastítek a spatřili rozpouštějícího se mutanta v ocelové zbroji. Wilhelm vyrazil kupředu a vyprázdnil do něj zbytečně celý zásobník pistole.
"Hnusnej parchant." řekl.
"Jawohl!"
"Hans!" okřikl svého podřízeného. Znělo to jako dvojsmysl. Hans jen pokrčil rameny, jakože o nic nejde. Tohle si ještě vyžere.
Obsadili horní část skladiště a zbýval už jen rozlehlý trezor pod nimi. Vedly tam dvě cesty. Výtahem, který byl samozřejmě mimo provoz a dvěma svažujícími se chodbami v obloucích proti sobě. Noční můra vojáků.
"Hans, jdeš první." zatvářil se zoufale, ale přitiskl se k vnitřní stěně a s připraveným samopalem vyrazil. Určitě teď litoval své drzosti. Náhle vypustil dávku. Zezdola někdo palbu opětoval a jiskřičky odskakující od zdi promísila krev z Hansovy hlavy.
"Doprdele!" vykřikl Erich.
Seržant zaregistroval pohyb a přirazil Wilhelma zpět ke zdi.
"Musím mu pomoct!"
"Je mrtvej."
"Třeba není."
Erich hodil do chodby granát, ale neodrazil se od stěny tak, jak chtěl. Hansovo tělo popolétlo blíž k nim. Značně potrhané tělo.
"Teď už je zaručeně mrtvej." řekl smutně seržant.
"Promiňtě pane." omluvil se zahambeně Erich.
Wilhelm viditelně zamrzl. Mishimanský trol asi dostal nějaký nápad a přiblížil se k Princovi.
"Pane?" Wilhelm se na něj nepřítomně podíval.
"Pane, ještě granát?" zeptal se a natáhl k němu ruku s otevřenou dlaní.
"Jasně! Ještě jeden granát!" zahlaholil, uchopil granát, odjistil ho a vhodil do chodby. Byl to dobrý hod. Ozval se výbuch. Mishiman pomalu spustil ruku k tělu s trochu nechápavým výrazem. Pak se otočil, dal se do běhu zpátky nahoru a vzápětí zmizel ve tmě. Wilhelm se zatvářil spokojeně. Seržant se v duchu pomodlil. Jestli tohle přežiju, už nevezmu žádnou práci na kosmické lodi, pomyslel si.

Výňatek z první hry Mutant Chronicles pod vedením Šotka.
Mishimanský trol: Dája
Princ Wilhelm: Štěňák
Dodatek: Temnotu se podařilo vypudit, ale nezachránili jsme náklad po kterém šli. Nadějný Mishiman byl po příletu Bratrstva vyslýchán, obviněn z nakažení Temnotou a zabit na útěku. Mezitím Wilhelm opravoval napáchané škody ve strojovně a o ničem nevěděl.
Plyne z toho ponaučení: když hrajete ve skupince, nedohrávejte sami, protože když se osud rozhodne vás potopit, není tam nikdo, kdo by vás mohl eventuelně zachránit :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MRTREVOR --- 13:10:08 29.12.2014
Na to ti musím říct:
:P
WOLFMIND1 --- 5:54:21 27.12.2014
A navíc s počtem her, které odehrávám já, jsme za chvilku ve stejné časové linii. Kolonie 13 bude existovat vlastně do konce Wilhelmova kontraktu se zaměstnavatelem... tedy rodinou. Což zbývá už jen asi šest let. a když si vezmeš, že jedna storka zhaftne půl roku až rok, tak to je opravdu za pár :)
WOLFMIND1 --- 5:51:38 27.12.2014
Tak ale to je přece něco jiného :) máte postavy vytvořené do hluboké minulosti. A s tím: no bóže... čekáme už skoro rok kvůli nemožnosti pokračování v dané sestavě. To je to, čemu jsme se chtěli vyhnout a hle! Je to tu. Tak geniální postava a je tím zabitá na kdovíjakdlouho :) krátké storky Shotku! Oneshoty - v překladu jeden výstřel :D Teda ty by jsi byl s jedním výstřelem nespokojen. By se ti ani nezahřála knihovna :P
MRTREVOR --- 1:25:33 27.12.2014
No ty si pak posunul děj událostí v tvé linii do hluboké minulosti! A že teď čekáme na jednoho hráče, no bóže.. :)
WOLFMIND1 --- 11:46:21 20.12.2014
škoda, žejsi mi Wilhelma zazdil. Fakt jsem si ho oblíbil... asi tě donutím změnit historii :P
MRTREVOR --- 6:45:09 20.12.2014
Se mnou na novej rok jen problém, že budu klidnej, až budu mít naděláno aspoň na nájem. Začátky roku bejvaj na práci krušný a tak když bude šance vydělat, bude to mít absolutní přednost. A to může bejt třeba z hodiny na hodinu,,
MRTREVOR --- 6:43:32 20.12.2014
Ok. Tak to chce se někdy sejít a udělat další chary. Jakože bych to bral taky po imperiálsku a mohli bychom se střídat tak, jak jsme původně plánovali, ju? S tím že Wilhelma necháme pro speciální příležitosti, ju?
WOLFMIND1 --- 0:55:01 20.12.2014
MRTREVOR: Ale jo utáhnou. Aspoň se budeš moct pustit tvé šílené připravené linie a já si aspoň zahraju , když už ne za Wilhelma :P
WOLFMIND1 --- 0:54:07 20.12.2014
ERFAROTH: úterky pro mě špatné. Lepší pátky nedělel :)
MRTREVOR --- 20:57:54 18.12.2014
WOLFMIND1: Tak často zas nehrajem, aby to utáhlo dva chary, ne?

ERFAROTH: Během hry se daj ty pravidla docela rychle naučit, ale je dobré mít sebou notebook (někam se mi zašantročila i vytisknutá pravidla), kterýžto nevlastním. Jinak můžem se někdy dohodnout a zahrát..