Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
HRY » rpg
Štěněcí koutek chronických mutantů
WOLFMIND1
Mutant Chronicles je plný možností a zábavy. Zároveň je osud postav předem daný. Všichni zemřou! Ať už při tvorbě postavy, v průběhu hry, nebo jako čtyřicetiletí dědečci. :)

Gamemasteři:

Šotek - dle dohody, nepravidelná pracovní doba

Štěňák
- úterý odpoledne
- pátek celý den
- neděle celý den.  
- jiné termíny pouze vyjímečně po dohodě a v takovém případě neexistuje zrušení hraní, protože bych musel obětovat práci.

Seržant Nagel byl zoufalý, ale snažil se zachovat chladnou hlavu. Ze dvou desetičlených týmů, které měly chránit Bauhauskou meziplanetární loď, zbyl jen on a čtyři jeho muži. Podpora života mimo provoz. Světla mimo provoz. Děťátka Temnoty s chrastítkama pobíhala po lodi a vraždila každého, kdo jim vstoupil do cesty. Potkali i mága Temnoty a Bratrstvo nikde. A aby toho nebylo málo, ještě se tu objevil Princ Wilhelm Richthausen s mrňavým Mishimanským trolem. O Wilhelmovi slyšel. Vyšinutý geniální technik, budovatel a navíc z urozeného rodu. Říct o něm nahlas, že je vyšinutý, znamenalo moře problémů. Mishiman vypadal, že ho chrání, tak se rozhodl ho řešit později. Teď mířili ke skladišti, kam Wilhelm chtěl. Nevěděl jestli je tak hloupý, nebo takový hrdina, že chce na místo odkud Temnota přišla a kde se jim ani s dvaceti vojáky nepodařilo skladiště dobít. Došli k posledním dveřím, které je dělily od jejich cíle. Carl s chemopalem se postavil dopředu s prstem na spoušti a viditelně se potil. Seržant kývl na Ericha, který zatáhl za páku a dveře se vysunuly. Tmu prořízl zelenožlutý pruh z Carlovi zbraně a opsal široký oblouk. Na podlahu dopadlo množství chrastítek a spatřili rozpouštějícího se mutanta v ocelové zbroji. Wilhelm vyrazil kupředu a vyprázdnil do něj zbytečně celý zásobník pistole.
"Hnusnej parchant." řekl.
"Jawohl!"
"Hans!" okřikl svého podřízeného. Znělo to jako dvojsmysl. Hans jen pokrčil rameny, jakože o nic nejde. Tohle si ještě vyžere.
Obsadili horní část skladiště a zbýval už jen rozlehlý trezor pod nimi. Vedly tam dvě cesty. Výtahem, který byl samozřejmě mimo provoz a dvěma svažujícími se chodbami v obloucích proti sobě. Noční můra vojáků.
"Hans, jdeš první." zatvářil se zoufale, ale přitiskl se k vnitřní stěně a s připraveným samopalem vyrazil. Určitě teď litoval své drzosti. Náhle vypustil dávku. Zezdola někdo palbu opětoval a jiskřičky odskakující od zdi promísila krev z Hansovy hlavy.
"Doprdele!" vykřikl Erich.
Seržant zaregistroval pohyb a přirazil Wilhelma zpět ke zdi.
"Musím mu pomoct!"
"Je mrtvej."
"Třeba není."
Erich hodil do chodby granát, ale neodrazil se od stěny tak, jak chtěl. Hansovo tělo popolétlo blíž k nim. Značně potrhané tělo.
"Teď už je zaručeně mrtvej." řekl smutně seržant.
"Promiňtě pane." omluvil se zahambeně Erich.
Wilhelm viditelně zamrzl. Mishimanský trol asi dostal nějaký nápad a přiblížil se k Princovi.
"Pane?" Wilhelm se na něj nepřítomně podíval.
"Pane, ještě granát?" zeptal se a natáhl k němu ruku s otevřenou dlaní.
"Jasně! Ještě jeden granát!" zahlaholil, uchopil granát, odjistil ho a vhodil do chodby. Byl to dobrý hod. Ozval se výbuch. Mishiman pomalu spustil ruku k tělu s trochu nechápavým výrazem. Pak se otočil, dal se do běhu zpátky nahoru a vzápětí zmizel ve tmě. Wilhelm se zatvářil spokojeně. Seržant se v duchu pomodlil. Jestli tohle přežiju, už nevezmu žádnou práci na kosmické lodi, pomyslel si.

Výňatek z první hry Mutant Chronicles pod vedením Šotka.
Mishimanský trol: Dája
Princ Wilhelm: Štěňák
Dodatek: Temnotu se podařilo vypudit, ale nezachránili jsme náklad po kterém šli. Nadějný Mishiman byl po příletu Bratrstva vyslýchán, obviněn z nakažení Temnotou a zabit na útěku. Mezitím Wilhelm opravoval napáchané škody ve strojovně a o ničem nevěděl.
Plyne z toho ponaučení: když hrajete ve skupince, nedohrávejte sami, protože když se osud rozhodne vás potopit, není tam nikdo, kdo by vás mohl eventuelně zachránit :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MRTREVOR --- 9:23:04 15.10.2014
Dvě věci: za 1. se omlouvám za dlouhou neúčast, ale vydělával jsem si penís.
za 2. musím protestovat. Ta poslední hra byla sice poněkud komorní, ale za mě rozhodně všechny palce nahoru! (Až na urážlivého majora, ale ten už je stejně tuhej..)
WOLFMIND1 --- 4:31:12 14.10.2014
Hola hola, Mutant vás volá!
Odehráli jsme s Shotkem jednu z prvních imperiálních kampaní. Bylo to jeden na jednoho, tak to sice nebylo nic úžasného, ale je tu rozjetá zajímavá příběhová linie, na kterou budu tuto neděli 19.10. navazovat. Zatím to vypadá na možnou účast tří hráčů: Šotek, Šídlák a McHonza. :)
Není samozřejmě jisté, zda se zúčastní všichni tři a proto tu nahazuji možnost doplnění stavů.

Imperiální nástěnka:
Hledáme dobrovolníky pro operace na cizím území. Speciální povolání není zapotřebí, hodí se kdokoliv s inteligencí alespoň průměrnou a schopností adaptace v cizím prostředí. Jazyky výhodou, ale nejsou podmínkou.
Výběrové řízení probíhá u Majora Fewse. Naleznete ho na velitelské základně, asteroidu Victoria. Plat a výhody Vám budou uveřejněny po přihlášení. Provázej Vás Světlo.

Pokud tomu někdo neporozumněl, v případě zájmu se obraťte na mou maličkost :)
WOLFMIND1 --- 23:36:58 26.8.2014
jasný jak facka :) kdyžtak konírna to jistí :P
MRTREVOR --- 23:28:54 25.8.2014
Tak pokud jsem to dobře pochopil, dědic klanu Murdoch (?) skončil u pásu, ale jestli u něho vydržel..? :D
Nicméně, já teď už zas nemám pravidelnou prac dobu, takže až si vymezim den, dám vědět všem jichž se to týká. Ale vy ostatní, kteří se chcete účastnit imperiální kampaně u Štěněte se s ním koukejte domluvit a na mě se neohlížejte. Já se přidám, až to vyjde. PS: Lucka na NYX moc nekouká, tak ji Honzo popíchni, že ty zas moc nevoláš, jo? :)
WOLFMIND1 --- 20:54:58 16.8.2014
tak už máme hotové tři imperiálce. Slavného agenta co bydlí v maringotce, milionářku co nemá práci a vyděděného dědice klanu, co skončil na ulici :P už jen Dája a můžeme to spustit :)
MRTREVOR --- 12:53:18 12.8.2014
sakra, na dohrání té poslední hry potřebuji hlavně tebe a štěňáka a pokud možno osobně a dát nějakou sólo retro hru má smysl už jen u tebe a hráčů, co se ještě nezapojili. Ti na mě kdyžtak číslo mají, tak kdyby chtěli, zavolají, žejo.
PS: Retro hra je hra jež se odehrává třeba i několik let před událostmi hlavní kampaně a slouží hlavně pro osvětlení minulosti postav a jejich lepší vykreslení a pro zábavu. Proto není ohodnocena zkušenostními body, maximálně nějakou latentní dovedností navíc, pokud to vyloženě vyplyne ze hry a hráč si jí zaslouží. Jak vyplývá z její podstaty, postavy mají vysoce nadprůměrnou jistotu takovou misi přežít (viď Kojote? ;) ), hra ovlivní hlavně jejich znalosti světa a budoucí známé v něm a jejich podstatu.
Několik takových her jsme již odehráli, a funguje to.
DAEMONA --- 11:52:28 12.8.2014
MRTREVOR: út, st nezvládám, sobotu leda místo pátku - a ten už jsem slíbila.
MRTREVOR --- 22:18:10 11.8.2014
jsem teď nebyl tak nějak online, sorry. A ve čtvrtek a pátek makám, takže s tím pátkem cajk. Ale zejtra večer jedu do Phy a mám celej den volno a volno mám i ve středu a v sobotu (jen jsem do pátku bez grešle). Někdo zájem o hru?
DAEMONA --- 10:09:00 11.8.2014
WOLFMIND1: ok ;-)
WOLFMIND1 --- 10:07:19 11.8.2014
DAEMONA:
Já vím. Nějak se s tím poperem :)