Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
HRY » rpg
Štěněcí koutek chronických mutantů
WOLFMIND1
Mutant Chronicles je plný možností a zábavy. Zároveň je osud postav předem daný. Všichni zemřou! Ať už při tvorbě postavy, v průběhu hry, nebo jako čtyřicetiletí dědečci. :)

Gamemasteři:

Šotek - dle dohody, nepravidelná pracovní doba

Štěňák
- úterý odpoledne
- pátek celý den
- neděle celý den.  
- jiné termíny pouze vyjímečně po dohodě a v takovém případě neexistuje zrušení hraní, protože bych musel obětovat práci.

Seržant Nagel byl zoufalý, ale snažil se zachovat chladnou hlavu. Ze dvou desetičlených týmů, které měly chránit Bauhauskou meziplanetární loď, zbyl jen on a čtyři jeho muži. Podpora života mimo provoz. Světla mimo provoz. Děťátka Temnoty s chrastítkama pobíhala po lodi a vraždila každého, kdo jim vstoupil do cesty. Potkali i mága Temnoty a Bratrstvo nikde. A aby toho nebylo málo, ještě se tu objevil Princ Wilhelm Richthausen s mrňavým Mishimanským trolem. O Wilhelmovi slyšel. Vyšinutý geniální technik, budovatel a navíc z urozeného rodu. Říct o něm nahlas, že je vyšinutý, znamenalo moře problémů. Mishiman vypadal, že ho chrání, tak se rozhodl ho řešit později. Teď mířili ke skladišti, kam Wilhelm chtěl. Nevěděl jestli je tak hloupý, nebo takový hrdina, že chce na místo odkud Temnota přišla a kde se jim ani s dvaceti vojáky nepodařilo skladiště dobít. Došli k posledním dveřím, které je dělily od jejich cíle. Carl s chemopalem se postavil dopředu s prstem na spoušti a viditelně se potil. Seržant kývl na Ericha, který zatáhl za páku a dveře se vysunuly. Tmu prořízl zelenožlutý pruh z Carlovi zbraně a opsal široký oblouk. Na podlahu dopadlo množství chrastítek a spatřili rozpouštějícího se mutanta v ocelové zbroji. Wilhelm vyrazil kupředu a vyprázdnil do něj zbytečně celý zásobník pistole.
"Hnusnej parchant." řekl.
"Jawohl!"
"Hans!" okřikl svého podřízeného. Znělo to jako dvojsmysl. Hans jen pokrčil rameny, jakože o nic nejde. Tohle si ještě vyžere.
Obsadili horní část skladiště a zbýval už jen rozlehlý trezor pod nimi. Vedly tam dvě cesty. Výtahem, který byl samozřejmě mimo provoz a dvěma svažujícími se chodbami v obloucích proti sobě. Noční můra vojáků.
"Hans, jdeš první." zatvářil se zoufale, ale přitiskl se k vnitřní stěně a s připraveným samopalem vyrazil. Určitě teď litoval své drzosti. Náhle vypustil dávku. Zezdola někdo palbu opětoval a jiskřičky odskakující od zdi promísila krev z Hansovy hlavy.
"Doprdele!" vykřikl Erich.
Seržant zaregistroval pohyb a přirazil Wilhelma zpět ke zdi.
"Musím mu pomoct!"
"Je mrtvej."
"Třeba není."
Erich hodil do chodby granát, ale neodrazil se od stěny tak, jak chtěl. Hansovo tělo popolétlo blíž k nim. Značně potrhané tělo.
"Teď už je zaručeně mrtvej." řekl smutně seržant.
"Promiňtě pane." omluvil se zahambeně Erich.
Wilhelm viditelně zamrzl. Mishimanský trol asi dostal nějaký nápad a přiblížil se k Princovi.
"Pane?" Wilhelm se na něj nepřítomně podíval.
"Pane, ještě granát?" zeptal se a natáhl k němu ruku s otevřenou dlaní.
"Jasně! Ještě jeden granát!" zahlaholil, uchopil granát, odjistil ho a vhodil do chodby. Byl to dobrý hod. Ozval se výbuch. Mishiman pomalu spustil ruku k tělu s trochu nechápavým výrazem. Pak se otočil, dal se do běhu zpátky nahoru a vzápětí zmizel ve tmě. Wilhelm se zatvářil spokojeně. Seržant se v duchu pomodlil. Jestli tohle přežiju, už nevezmu žádnou práci na kosmické lodi, pomyslel si.

Výňatek z první hry Mutant Chronicles pod vedením Šotka.
Mishimanský trol: Dája
Princ Wilhelm: Štěňák
Dodatek: Temnotu se podařilo vypudit, ale nezachránili jsme náklad po kterém šli. Nadějný Mishiman byl po příletu Bratrstva vyslýchán, obviněn z nakažení Temnotou a zabit na útěku. Mezitím Wilhelm opravoval napáchané škody ve strojovně a o ničem nevěděl.
Plyne z toho ponaučení: když hrajete ve skupince, nedohrávejte sami, protože když se osud rozhodne vás potopit, není tam nikdo, kdo by vás mohl eventuelně zachránit :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
WOLFMIND1 --- 12:08:13 30.7.2014
okej, kdy plánuješ další pokračování s touto bandičkou? Docela bych Wilhelma zase oprášil :)
MRTREVOR --- 8:05:48 30.7.2014
To je vo hviezdach... Ale jestli se nic nezmění (což doufám že ano) budou volné pravidelně pondělky, semotamo jinej den. Jinak příští týden mám furt jen Konírnu, takže pondělek a sobota sou volný. A tohle pondělí už proběhla jedna hra.
GM: Šotek
Hráči: Dája, Kojot, Gruževský v nepčítomnosti.
Postavy: Cece(asistentka a atašé prince Vilhelma), Tanaka jr (syn samuraje a leníka oblasti přilehlé k Fukidu), Francois Rabelais (Gruževského toulavá frankofoní Hvězda) - za toho sem hrál já, bo David nakonec nemoh, ale už jsem s ním tak nějak počítal.
Děj: Až co (a jestli) ti poví asistentka sama, Vilíku! ;)
Časové zařazení: Cca dva týdny během doby, kdy se, už v docích, Vilhelm stále ještě hrabal v té poškozené kosmické lodi, kterou přicestoval na Merkur.
(jo, skáču po časové linii poněkud neuspořádaně, já vim. Řikej mi mistře Tarantinino!)
Výsledek: Jak se chystá Vilhelm na tu výpravu, tak díky tomuhle právě ví kam.
WOLFMIND1 --- 9:33:41 29.7.2014
Pěkně to tu hlídáš, ty náš chaosáku :)

Tak kdy má kdo čas na nějakou tu mutantní seanci? :)
MRTREVOR --- 4:17:14 29.7.2014
Czech Warzone Forum • Obsah
http://www.czechwarzone.cz/forum/index.php
Tadyto fórum sdružuje největší hráčskou skupinu 3. edice Warzone (UWZ) a tak je nejlepší se pídit po všem ohledně Warzone v Čechii tam. Tady to je komunikační kanál naší malé komunity hráčů Mutant Chronicles RPG, takže věci o WZ jsou tu tak trochu OT.
A Wrykolakase rovnou ujistím, že přečíst si znovu pravidla je k věci, ale pozor, momentálně už hrajeme podle úprav, na kterých jsme se shodli a některé změny oproti origo pravidlům jsou docela podstatné. Nicméně seznam všech úprav je k nalezení na výše uvedeném fóru v souborech v této místnosti:
Czech Warzone Forum • Zobrazit téma - Platný FAQ
http://www.czechwarzone.cz/forum/viewtopic.php?f=34&t=540
Pravidla samotná (pouze anglická verze v PDF) jsou ke stažení tady:
Doomtrooper
http://www.webring.org/...ng=doomtrooper;id=2;url=http%3A%2F%2Fwww.mutantpedia.com%2Feng%2Findex.htm
jako Ultimate Warzone Rulebook thanks to Chribu & MCIC (112 MB ENG)
A dost k Warzone v této místnosti prosím. Další buď do pošty na NYXu a nebo někde na Czechwarzone fóru. Díky za pochopení a Kardinál vám žehnej!
WRYKOLAKAS --- 21:22:19 23.7.2014
já hrál dycky za cybertronic... ale už nemam nic, ani jednu figurku.... a abych pravdu řek, pravidla bych si musel taky znova přečíst
ATOMSK --- 19:32:27 23.7.2014
MRTREVOR: Kdo hraje Warzone odtud?? Přišel bych mrknout a potom možná i provětral těch pár jednotek Imperiálu, Bauhausu a Capitolu. Ale nic neslibuju, nikdy jsem se nedostal k tomu si to pořádně zahrát.
MRTREVOR --- 16:37:54 23.7.2014
aj, naja. Jako pravověrnej pražák dycinky zapomenu, že republika má i jiný čtvrti, než pražský.. :D
Odkud si? Kdybys měl zájem o Warzone, tu hrajou ještě některý lidi různě po rebpublice. MC fakt nevim, to je řek bych víc taková jako privátní záležitost.
WRYKOLAKAS --- 1:03:45 23.7.2014
předpokládam, že jste tu všichni asi z prahy, co?
MRTREVOR --- 16:14:05 22.7.2014
KOKRHEL! Nevím, jak to se mnou bude od příštího měsíce, ale zatím počítejme, že volno na hraní mám jen každé pondělí. Vyjímky či změnu budu hlásit.
(Doufám, že tuhle diskuzi sledují i hráči! :D)
MRTREVOR --- 20:09:10 21.7.2014
3.1 Frakce / jazyky - je možné, že se na mnoha místech vyskytují relativně malé uzavřené skupiny, které mezi sebou komunikují buď nějakým jiným starým jazykem, nebo těžko srozumitelnou modifikací některého běžného jazyka, či dokonce jazykem novým či mimozemským (třeba skupinka heretiků by mohla). Běžně se všal setkáte jen s níže sepsanými, v závislosti na sféře vlivu té které mocnosti:

Capitol inc - angličtina

Bauhaus Häuser - dům Richthausen: němčina, dům Bernheim: němčina, dům Romanov: ruština, dům Saglieli: francouzština

Tejkoku Mišima (znaky hledat nebudu!) - hlavní: japonština, dělnický: čínština

Clans of Imperial - angličtina

Cybertronic Investments - vnitřní: francouzština, diplomatický jazyk: angličtina (soudím hlavně podle názvů některých jejich jednotek a tak nějak mi to zapadá)

Bratrstvo - latina, němčina (lokálně samozřejmě místní jazyk)

Kartel - babylón (Fakt je to velebordel, kde se určují pravidla hry - tak trochu jako OSN)

Luna - každé místo na Luně se nachází ve sféře vlivu některé mocnosti a to také určuje hlavní jazyk lokality

Diemansland, Fukido - angličtina (patří silně do sféry vlivu Imperiálu)

Legie - telepatie a asi taky jazyk Mordor