Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
HRY » rpg
Štěněcí koutek chronických mutantů
WOLFMIND1
Mutant Chronicles je plný možností a zábavy. Zároveň je osud postav předem daný. Všichni zemřou! Ať už při tvorbě postavy, v průběhu hry, nebo jako čtyřicetiletí dědečci. :)

Gamemasteři:

Šotek - dle dohody, nepravidelná pracovní doba

Štěňák
- úterý odpoledne
- pátek celý den
- neděle celý den.  
- jiné termíny pouze vyjímečně po dohodě a v takovém případě neexistuje zrušení hraní, protože bych musel obětovat práci.

Seržant Nagel byl zoufalý, ale snažil se zachovat chladnou hlavu. Ze dvou desetičlených týmů, které měly chránit Bauhauskou meziplanetární loď, zbyl jen on a čtyři jeho muži. Podpora života mimo provoz. Světla mimo provoz. Děťátka Temnoty s chrastítkama pobíhala po lodi a vraždila každého, kdo jim vstoupil do cesty. Potkali i mága Temnoty a Bratrstvo nikde. A aby toho nebylo málo, ještě se tu objevil Princ Wilhelm Richthausen s mrňavým Mishimanským trolem. O Wilhelmovi slyšel. Vyšinutý geniální technik, budovatel a navíc z urozeného rodu. Říct o něm nahlas, že je vyšinutý, znamenalo moře problémů. Mishiman vypadal, že ho chrání, tak se rozhodl ho řešit později. Teď mířili ke skladišti, kam Wilhelm chtěl. Nevěděl jestli je tak hloupý, nebo takový hrdina, že chce na místo odkud Temnota přišla a kde se jim ani s dvaceti vojáky nepodařilo skladiště dobít. Došli k posledním dveřím, které je dělily od jejich cíle. Carl s chemopalem se postavil dopředu s prstem na spoušti a viditelně se potil. Seržant kývl na Ericha, který zatáhl za páku a dveře se vysunuly. Tmu prořízl zelenožlutý pruh z Carlovi zbraně a opsal široký oblouk. Na podlahu dopadlo množství chrastítek a spatřili rozpouštějícího se mutanta v ocelové zbroji. Wilhelm vyrazil kupředu a vyprázdnil do něj zbytečně celý zásobník pistole.
"Hnusnej parchant." řekl.
"Jawohl!"
"Hans!" okřikl svého podřízeného. Znělo to jako dvojsmysl. Hans jen pokrčil rameny, jakože o nic nejde. Tohle si ještě vyžere.
Obsadili horní část skladiště a zbýval už jen rozlehlý trezor pod nimi. Vedly tam dvě cesty. Výtahem, který byl samozřejmě mimo provoz a dvěma svažujícími se chodbami v obloucích proti sobě. Noční můra vojáků.
"Hans, jdeš první." zatvářil se zoufale, ale přitiskl se k vnitřní stěně a s připraveným samopalem vyrazil. Určitě teď litoval své drzosti. Náhle vypustil dávku. Zezdola někdo palbu opětoval a jiskřičky odskakující od zdi promísila krev z Hansovy hlavy.
"Doprdele!" vykřikl Erich.
Seržant zaregistroval pohyb a přirazil Wilhelma zpět ke zdi.
"Musím mu pomoct!"
"Je mrtvej."
"Třeba není."
Erich hodil do chodby granát, ale neodrazil se od stěny tak, jak chtěl. Hansovo tělo popolétlo blíž k nim. Značně potrhané tělo.
"Teď už je zaručeně mrtvej." řekl smutně seržant.
"Promiňtě pane." omluvil se zahambeně Erich.
Wilhelm viditelně zamrzl. Mishimanský trol asi dostal nějaký nápad a přiblížil se k Princovi.
"Pane?" Wilhelm se na něj nepřítomně podíval.
"Pane, ještě granát?" zeptal se a natáhl k němu ruku s otevřenou dlaní.
"Jasně! Ještě jeden granát!" zahlaholil, uchopil granát, odjistil ho a vhodil do chodby. Byl to dobrý hod. Ozval se výbuch. Mishiman pomalu spustil ruku k tělu s trochu nechápavým výrazem. Pak se otočil, dal se do běhu zpátky nahoru a vzápětí zmizel ve tmě. Wilhelm se zatvářil spokojeně. Seržant se v duchu pomodlil. Jestli tohle přežiju, už nevezmu žádnou práci na kosmické lodi, pomyslel si.

Výňatek z první hry Mutant Chronicles pod vedením Šotka.
Mishimanský trol: Dája
Princ Wilhelm: Štěňák
Dodatek: Temnotu se podařilo vypudit, ale nezachránili jsme náklad po kterém šli. Nadějný Mishiman byl po příletu Bratrstva vyslýchán, obviněn z nakažení Temnotou a zabit na útěku. Mezitím Wilhelm opravoval napáchané škody ve strojovně a o ničem nevěděl.
Plyne z toho ponaučení: když hrajete ve skupince, nedohrávejte sami, protože když se osud rozhodne vás potopit, není tam nikdo, kdo by vás mohl eventuelně zachránit :)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MRTREVOR --- 1:01:02 24.8.2017
HOLA HEJ, MUTANTI!
Tak jsme po dlouhé době zas odehráli kousek, a opět jste se setkali s princem Wilhelmem Richthausen von Mannheim und Hall.
Po transportu napadeného diplomata do Longshore, hlavního města Mišimy na Merkuru a největšího přístavu Merkuru vůbec, tam posádka uvízla, kvůli neschopnosti nastartovat hlavní motor. Protože se ukázalo, že loď je skutečně starožitný vrak, který běžně dostupní přístavní mechanici do kupy jen tak nedají, vypadalo to poněkud bledě, dokud se kolem lodi nezačal ochomýtat bauhauský šlechtic v dračí zbroji se svým doprovodem. Ano princ Wilhelm se svojí sekretářkou, pobočníkem a jednotkou richthausenksých dragounů. Kapitán Dunn s ním uzavřel dohodu, že za jistý poplatek a následný převoz prince na lunu jim dá von Manheim loď do kupy. Motory skutečně zvládl dát do kupy za dva dni, a dokonce připravil seznam nezbytností, které je třeba nakoupit a loď jimi dostat do důstojného stavu. Pár drobností bratru za nějakýho umaštěnýho mega a půl. Co vy na to?
(přikládám portréty Wilhelma a Celline. Francois zvaný muž z lidu je nenápadný chlapík, jehož portrét momentálně nemám k dispozici)

[//i.nyx.cz/files/00/00/17/44/1744148_dce871995b85f53dd0d8.jpg?name=Celine+Cellier.jpg]

[//i.nyx.cz/files/00/00/17/44/1744147_b859da69807cafb5d959.jpg?name=von-richtausen.jpg]
MRTREVOR --- 17:51:56 12.5.2017
sakra, už si nepamatuju (naštěstí na tom hry tak zcela nestojí, ale ... :) )
taky bych si rád zahrál, ale nějak jsem úplně vypad a teď je spousta jinejch starostí. nicméně, jestli někdo nahodí datum a sejde se víc lidí, tak super. ať teda data nahodí hlavně lidé s pravidelným kalendářem, svobodní se pak zkusí zakloubit :)
(škoda, že se něco nestihlo v lednu: marodil jsem, byl jsem doma, nebyla práce a nudil jsem se jak peklo. a ano, byl jsem idiot, měl jsem se ozvat..)
ERFAROTH --- 10:01:19 10.5.2017
Hele posídko a vy dva osudové, dvě věci:
- po posledním sezení jsme expy udílely a update denníků proběhl rovnou, že. Takže Štěňáku, máš ty aktualizovaný verze? :D
- máte někdo návrh, kdy se ke hře sejít znovu?

A asi bychom se mohli sejít klidně i kvůli plánovaným pracem na lodi.
WOLFMIND1 --- 20:28:55 9.2.2017
ERFAROTH: No, Wilhelm by věděl, ale předpokládám, že se zatím vyjádřit nemůže, jelikož není členem posádky :D
ERFAROTH --- 10:11:08 23.1.2017
Hlášení: Kapitán posádce:
vážně nikdo nechcete mít nějaký vychytávky pro svou specializaci na lodi?

1) Gravitační generátor sice máme, ale budu rád, když se ty magnetický boty dotáhnou do použitelný podoby - může se porouchat.

2) Technický personál - nějaký vychytávky na navigační systém? Stínění před rušením? Zbraňové systémy? Biometrický zámky a identifikace? Laboratoř?

3) Zbrojný lid - udělátka na údržbu a modifikace výzbroje a výstroje? Skladování munice a výbušnin? Sklady na spotřební materiál a náhradní díly?

4) Všichni - něco pro lepší efektivity posádky? Pro pohodlí? Kuchyně? Speciální přístroje osobní péče (masážní křesla, masturbační kóje, vyhřívaný dečky...)?


Já představu pro ošetřovnu mám :) zamyslete se, co by se nám mohlo hodit :)
MRTREVOR --- 21:27:54 25.12.2016
dřívě jsem začal sepisovat jakousi encyklopedii světů Mutant Chronicles. Alespoň z části hotové kapitoly jsem si uložil zde na profil. Nějaké zajímavé informace tam najdete už teď, trochu mě mrzí, že už dost přeloženou a popsanou Lunu jsem si pravděpodobně omylem asi smazal. A klany je zoufale třeba doplnit, ale prostě aspoň prozatím, ať máte aspoň základní přehled :)
https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=14;type=free_file;id=MRTREVOR
MRTREVOR --- 5:45:40 25.12.2016
tohle doporučuju (obzvlášť štěňákovi a kojotovi). jeden ze zásadních filmů pro nasátí mnoho z atmosféry bauhausu. navíc je to jeden z nejlepších filmů vůbec. remastrovaná a zajímavě dozvučená verze Metropolis
Metropolis (1927) Fritz Lang - Rescore by The New Pollutants
https://www.youtube.com/watch?v=Q0NzALRJifI
MRTREVOR --- 4:34:47 18.12.2016
a ohledně té Galcticy, beru zpět, je to krásná a vymyšlená loď fungující i bez vyspělého IT. Jen v soustavě bude v době hry takhle mohutných bitevní lodí jen poskrovnu, řekl bych. Vem si, kolik ze svého rozpočtu dávají spojené státy do svých letadlovek, a tohle si strčí všechny jejich letadlovky do řiti.. ehm, chci říct na palubu :)
MRTREVOR --- 2:34:33 18.12.2016
WOLFMIND1: tak mě napadá, jak si doma do kompu občas sbírám fotky lodí, strojů a lokací použitelných pro MC, tak ty nejzajímavější a veřejné mohu zkusit odteď dávat na nástěnku :)
mimochodem, už je tam něco vidět?
MRTREVOR --- 21:19:23 17.12.2016
WOLFMIND1: Tak dle mého (ne-tak-zcela)skromného názoru se do estetiky a technického zasazení světa MC z tohohle seznamu docela hodí USS Sulaco (vetřelcema se autoři rozhodně inspirovali nejenom u designu této lodi, jejíž sestry na pár obrázcích plují prostorem..), Roger Young (protože trochu odpovídá dieselpunkové estetice, stejně jako některé další prvky Hvězdné plechoty), a samozřejmě Kosmik (pro stejnou uvěřitelnost! :D). Ostatní jsou buď příliš novofuturistické, nebo v lepším případě atompunkové (takže možná tak pro kybertronik). Jestli ještě nějaké plavidlo ze zmiňovaných, tak většina ostatních lodí z BSG, kromě Galacticy samotoné (kvůli velikosti) a pak z ME2 asteroidová loď, po přidání nějakých těch nekrotechnologií .. ;)