Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Psychedelická knihovnička
PSYCHOTEEK
Psychedelická knihovnička funguje v Brně a je volně přístupná všem lidem dobré vůle, kteří hledají pomoc na své cestě k osobnímu rozvoji. Jeden člověk si vždy může zapůjčit jednu knihu na jeden měsíc za symbolický poplatek. Předání knihy proběhne v některém z mých oblíbených brněnských podniků (Skleněná louka - sklep, kavárna Švanda, bar Naproti, Dread, Dezert...) Na tomto odkazu najdete katalog knih: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AvqH3BGbsH_EdGhKbGpKalcxV1Nlc3hfaHcwSG1qWnc&usp=sharing Pokud máte zájem o zapůjčení některé z uvedených knih, napište e-mail na: psychovnicka@gmail.com nebo mi napište zprávu tady na Nyxu. Informace by se měly volně sdílet, a proto jsem se rozhodl Psychedelickou knihovničku založit - věřím tomu, že i navzdory mnoha mým obavám se mi knihy opět v pořádku vrátí :-)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
80_PSU --- 7:03:24 30.11.2015
BARBORAS: jiz hotovo? :)
PSYCHOTEEK --- 13:07:44 29.8.2014
BARBORAS: Ok, budu jedině rád, ještě jsem neslyšel, že by tady někdo dělal něco podobného.
BARBORAS --- 9:04:21 29.8.2014
Děkuju moc! Snad se to vydaří :) Můžu sem pak postnout link na její elektronickou podobu, když bude k světu :) Jinak tohle je jen část výzkumu... pak se zaměřuju hlavně na sociální a rituální aspekt psychonautismu.
PSYCHOTEEK --- 13:52:55 28.8.2014
BARBORAS: Díky, dotazník jsem vyplnil a jsem hodně zvědavý na závěry této diplomové práce ;)
BARBORAS --- 13:07:01 28.8.2014
Ahoj! Prvně dík za tento projekt. Výborný výběr knih a skvělý nápad!

A pak bych ještě chtěla o něco požádat... Je to trochu mimo mísu tohoto fóra, nicméně mohli by se tu objevit ti, které hledám. A tedy:

Chtěla bych Vás požádat o spolupráci při vyplnění online dotazníku k mé diplomové práci, která se zabývá fenoménem psychonautismu v adiktologii (užívání látek za účelem sebepoznání, seberozvoje apod.) Tento dotazník se konkrétně zaměřuje na rysy osobnosti a způsoby užívání psychoaktivních látek. Zde je k dotazníku odkaz: https://qtrial2014.az1.qualtrics.com/SE/?SID=SV_8kzNwzc82qkgW5n
Pro více info pište na mejl: barbora.stifterova@gmail.com
Předem děkuju těm, co tomu věnují čas!
S pozdravem Bára Stifterová
PSYCHOTEEK --- 13:26:10 9.4.2014
Jojo, je to skvělý, četl jsem ji u kámošky a hlavně ta první část je hodně hustá - v podstatě to vzalo všechny mé dosavadní zkušenosti s psychedeliky, potvrdilo mi to mé závěry, a pak je to celý zabalilo do koule, se kterou třísklo o zeď a ony se rozletěly do všech stran, ze kterých je postupně sbírám a znova skládám dohromady :-) Rozhodně doporučuju!
AIM_FREEMAN --- 9:39:58 2.4.2014
EXX: toto je vynikajici kniha a v tistene podobe uz se neda sehnat
Jim_DeKorne_Psychotropni_samanismus.pdf | Ulož.to
http://uloz.to/xQzjTUg/jim-dekorne-psychotropni-samanismus-pdf
PSYCHOTEEK --- 23:40:11 19.3.2014
Určitě by byly - kdo hledá, najde ;-) Já nehledám, poněvadž na počítači knihy číst neumím, takže všechno sháním v tištěné podobě, ale na shroomeru je tomu věnovaná celá diskuse a předpokládám, že tady se dá určitě taky něco najít :-) V počítači mám pouze Feťákův průvodce po galaxii od Diany Lyz Ergové (dá se sehnat na ulozto) a budu dělat sken Hry života od Learyho, tak sem pak můžu postnout.
EXX --- 14:37:50 18.3.2014
coz odkazy na nejake ebooks ? byly by ?
PSYCHOTEEK --- 9:44:05 18.3.2014
Zdravím všechny psychonauty a hledače absolutna! Pokud máte zájem o literaturu, zabývající se psychedeliky, jste na správném místě ;-) Chcete si půjčit nějakou knihu? Tak se podívejte do katalogu a napište mi. :-)

https://docs.google.com/...eadsheet/ccc?key=0AvqH3BGbsH_EdGhKbGpKalcxV1Nlc3hfaHcwSG1qWnc&usp=sharing