Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Ukrajinská krize : Zimní dovolená
ECLECTICA
Vývoj událostí na Ukrajině


Události na Ukrajině se překotně vyvíjí. Tento klub má sloužit zejména k agregaci různých informací na jedno místo.

Co sem patří: Ověřené i neověřené zprávy z míst dění, novinky, tweety lidí na místě, odkazy na analýzy situace. Vždy z uvedením zdroje, pokud je to možné.
Co nevadí: Občasné názory k věci, kultivovaná polemika.
Co sem nepatří: Konspirační teorie, nepodložené úvahy, vypatlané žvatlání, provokace a trolling. Pokud si nejste jisti, jestli váš příspěvek spadá do některé z těchto kategorií, pak ho raději neodesílejte.
RO na týden za nářky nad mínusy/plusy a nepoužívání filtru
Pište k věci.

[http://www.exchange-rates.org/Chart.aspx?iso_code=RUB&base_iso_code=USD&mode=G&filter=30] [https://pbs.twimg.com/media/B9qhMd8IEAAGaHl.jpg]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
OMNIHASH --- 13:02:00 29.4.2017
???: nevermind.gif
??? --- 13:00:52 29.4.2017
OMNIHASH: Neni mi jasný kde je v pro mě ten profit v pojmenování jednoho z tuctu vzájemně zaměnitelnejch kremlofilních lhářů :)
OMNIHASH --- 12:22:11 29.4.2017
???:
1.) leftclick na ikonku
2.) leftclick na profil
3.) leftclick na pozval ho
4.) goto step 3 or profit

long story short, starej dobrej BIO23
CYBERWOLF --- 11:27:24 29.4.2017
KOLOS: copak Bandera, ale Napoleon, to byl zmrd. Se pak člověk nemůže divit, že to v tý Francii tak vypadá...

Hele, vážně, myslíš si, že 50 let mrtvej strejda má se současným děním cokoliv společného? Teda krom toho, že se používá k démonizaci nepohodlných živlů?
??? --- 8:51:46 29.4.2017
Je docela zábavný vidět, že Kolos, což je alter ego nějaký kremrole, která má už všude ban (nevim teda kterej z nich to je, všichni jsou pro mě podobný jak vejce vejci) teď píše něco o neskrývané ruské podpoře separatistům, což ještě před několika málo časovými jednotkami vehementně popíral. Ale takový to zločinný angažmá Ruska na Ukrajině je, salámová taktika, nějaký hodnoty jako pravda, čest atd, to nikoho nezajímá. Lháři prolhaný, hlavně že maj toho Banderu, aby mohli svoje lhaní zabalit do nějakýho narativu
??? --- 8:44:59 29.4.2017
a, koukam kremelska pata kolona vystrcila ruzky, ale jako, uz to neni takova zabavna uderka retardu.
SMILE_DOG --- 20:27:38 28.4.2017
???: muzes to trochu rozepsat?pls
DIVER --- 19:00:50 28.4.2017
koukám, že bandera je takovej ukrajinskej mašín :) tím bych to uzavřel. je už hodně dlouho mrtvej a pokud někdo jeho jméno dneska používá, pak je to (ruský) demagogický útok.

dneska jsem se koukal na nějakej kuchařskej pořad s takovým známým kuchařem. byl na ukrajině a mimo jiné se tam zúčastnil vojenský přehlídky v den vítězství. vtipný bylo, že při některých pasážích tam česká režie furt stříhala nápis "natočeno v roce 2011".

a víte, kdy to tam stříhali? když tam třeba říkali "zatímco v jiných postsovětských státech sochy lenina už nenajdete, na ukrajině je pořád berou jako připomínku společné minulosti s rusy". nebo když tam mluvil chlápek "společně s rusy jsme porazili hitlera, ale stálo nás to miliony životů. tenhle den je náš nejdůležitější svátek" a na pozadí projížděly ruský historický tanky a procházeli vojáci v ruských dobových uniformách. nemyslím, že by tehdy někdo vzpomínal na banderu. a nemyslím si ani, že by to byl dnes na ukrajině masový jev. plnou hubu bandery mají jen v rusku (a pak pátá kolona užitečných idiotů kdekoli).

výše uvedené už na ukrajině nikdy neuvidíte. a děkovat se za to dá jen a pouze putinovi. pokud tady někdo vytahuje na ukrajince dávno mrtvýho banderu z úplně jiné doby a diametrálně odlišné situace, pak by měl hned vzápětí dostat otázku: "a co putin?"
KOLOS --- 18:44:35 28.4.2017
???: a čo si kefalín predstavujetě pod takým slovom zásadní?
OK... nechci zabřednout do slovíčkaření, ty myslíš, že bandera byl ukr. hrdina, já zas, že zrůda...
??? --- 18:05:24 28.4.2017
KOLOS: mno co vim zase ja tak po propusteni z koncentraku uz nemel nijak zasadni vliv na UPA. Mas nejake zdroje pro tve tvrzeni, rad si prectu.

KALICOR: jo s tim souhlasim, ale neznamena to ze jsou to fasisti :-) Takovych prasaren by se dohledalo spousta(namatkou dalsi polaku Katyn) a neber to pls ze bych ty zverstva at je provedl kdokoliv nejak obhajoval. Jen by jste mohli brat v potaz i historii vyvoje a tehdejsi situaci kdy lidsky zivot nic neznamenal a nenavist byla vsudepritomna. Pochopit se to da, schvalovat ne.