Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Punčochy a podvazkové pásy
DIABOLUS
Kde a jak nakoupit podvazkové pásy, girdly a punčochové zboží všecho druhu. Zkušenosti, recenze, typy.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SHAHLAH --- 23:46:05 31.5.2014
MOUNTBATTEN: Aha, tak o tohle jde. Vlna se mi taky dělá, ale nenapadlo mě, že to může být nežádoucí (se třením problém nemám), svým způsobem se mi to vlastně líbí - beru to tak, že to k tomu prostě patří :)
CHANNAH --- 23:02:05 31.5.2014
MOUNTBATTEN: to je věčné dilema - nylonky se nesunou tolik, neb nepruží, ale zas se můžou krabatit (a u pružných punčoch naopak). Ale tedy osobně se mi ta "vlna" líbí, má to náboj ;) Tedy jen mírná, nesmí to působit, ehm, vydojeně.
MOUNTBATTEN --- 16:30:31 30.5.2014
mne se teda dolu posouvaj! Ne, neposouva se mi pas a v miste, kde sou zachycena, tam drzi. Ale zbytek vrsku sjede niz (proto nosim radsi samodrzky, kde stehno obemkne ten silikopas v jedne lajne a drzi a zakryva mi tak to tlusty misto stehen, kde se trou o sebe. S beznyma je presne toto misto odhalene) a celkove puncosky se krabati, u kotniku lehke vrasky....
U klasickych najlonek je to jasny, ty skoro nejsou pruzny, celkove bych to videla, ze cim min elastin, tim to vic klouze (s elastinem si clovek natahne uzkou trubku, ktera se na telo roztahne a priplacne k nemu;-) )
Proste to udela takovoudle vlnu (a resenim je, cim vic podvazku-hacku, tim vic opernych bodu drzicich je nahore)
SHAHLAH --- 16:09:21 30.5.2014
ZIZA: Mně ne. Kdyby to byly samodržící punčochy, tak bych hádala, že jsou moc krátké, ale nejde mi na rozum, jak by se mohly posouvat, když je drží spony - to by se musel posouvat dolů i pás...
ZIZA --- 15:45:45 30.5.2014
Ahoj, mám takový dotaz. Také se vám punčochy na podvazkách sunou dolů? A nebo jsem jenom neschopná je pořádně upevnit? Přijde mi, že punčochy i když je napnu, tak se pak po pohybu sesunou a neustále si je musím natahovat. Díky za odpovědi, postřehy, tipy..
DIABOLUS --- 17:10:37 28.5.2014
GABINKA: je nás dost, ale nikdo si o tom asi nechce psát
MOUNTBATTEN --- 10:51:07 21.5.2014
GABINKA: ale jo, on je to i ten spolecensky duvod, treba s tema peeptoe - na koktejlove vecirky jsou peeptoe OK, zadny prohresek a na ty sice hole nohy taky nejsou takovy prohresek, ale obecne by ve spolecnosti dama puncochy mit mela (nehlede na chlad pozdniho vecera;-) ). Takze holypouze palec, zbytek odeny.
??? --- 10:08:59 21.5.2014
GABINKA: do peep toe bot nebo sandálů, nedře to a je to dost fajn věc, když je ráno ještě poněkud chladněji, s nóbl společností to nemá nic společného (a zrovna tohle pravidlo mi pro běžného smrtelníka nepřijímaného u královny každý druhý den připadá uhozené na hlavu)
je dobré si dát pozor na dobrou velikost, mám nakoupenu hromadu těhle punčocháčů u Rosmanna, bohužel zrovna tyhle jsou menší, než jejich ostatní typy, takže to mezi prsty řeže a to dost, ale mám i jinou značku a krom toho, že jsou prakticky neviditelné, tak jsou dost pohodlné
GABINKA --- 23:18:35 20.5.2014
Jsem asi úplně blbá, ale k čemu jsou punčochy bez špiček? Se zbytkem rozumu blondýny asi kvůli tomu aby v otevřených botech byly jako volné prsty? a nebude ten konec punčochy dřít v botě? Chápu že v otevřené špičce je zesílená špička punčochy hnusná. Já proto když nosím punčochy do letních bot, tak k tomu mám někok takových bot s pevnou špičkou a zbytek volný, třeba jenom pásek kolem kotníku. Do společnosti se stejně mají nosit boty s plnou špičkou, do nóbl jedině lodičky. A to při své zimomřivosti nosím punčochy dokud není 30st.
??? --- 12:05:01 20.5.2014
MOUNTBATTEN: samodržící tenké, ne zdravotní bez špičky má Elite, na podvazek jsem prostě nenašla