Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
vila Flora
IWYS
Vila Flora Centrum pro rozkvět společnosti. Vila Flora je novým místem pro setkávání a sdílení. Spojuje v sobě komunitní bydlení, prostory pro workshopy a semináře a domácí raw kavárnu. V hloubi vily sedí Kudlanka, šicí dílna, která využívá recyklované materiály. V přízemí najdete kuchyni s kavárnou, kam si můžete přijít posedět nebo se zúčastnit workshopu a sami se naučit vyrábět raw nebo makrobiotické skvosty. Kromě nich budou v nabídce i čerstvé džusy a dobré čaje. No a nejvyšším patře, pod střešními okny, se můžete zapojit do některého z mnoha workshopů nebo přednášek. Budeme pořádat pravidelné akce – třeba hudební a divadelní dílny, debaty o veřejném prostoru, mezinárodní cestovatelské večery, ale i jednorázové semináře. Program a atmosféru Vily Flory utváří lidé, kteří zde žijí a organizují aktivity. Každý z nás je jiný, má svůj příběh a věnuje se tomu, co ho baví a naplňuje. Svoje zkušenosti a dovednosti chceme sdílet a učit se od sebe navzájem. Rádi bychom dali prostor všem, které tento přístup k životu oslovuje. Chceme propojit lidi, aby se mohli inspirovat a spolupracovat na zajímavých aktivitách, které přispějí ke změně ve společnosti. Budeme se snažit o ekologický a soběstačný způsob života, přátelský k prostředí i sobě navzájem. Budeme hledat cesty, jak komunikovat uvědoměle a nenásilně, vnímat svoje odlišnosti a rozdíly jako zdroj inspirace a nacházet shodu a radost ze spolužití. (K tomu nám dopomáhej Bůh;) Rádi vás uvítáme – na raw koláč a čaj, posezení, debatu, workshop… a pokud hledáte místo pro svoje aktivity, dejte nám vědět!


FB https://www.facebook.com/VilaFloraPraha


[https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1379855_170693629805048_1836339500_n.jpg]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
IWYS --- 14:04:11 22.9.2016
Hledáme účastníky projektu SoMA a zveme vás na první schůzku v novém školním roce http://www.somaxf.cz/
NEKROMANT --- 18:25:07 6.3.2016
TISÍC PODPISŮ PRO KLINIKU
Klinika ještě rozhodně není ztracená. Pomoci by nám mohlo převedení objektu pod magistrát. Jsou k tomu ale potřeba podpisy.
Ode dneška do 19.3. podepisujte novou petici požadující od zastupitelstva hl. m. Prahy projednání možnosti převzetí objektu Kliniky například výměnou za pozemky, o které má stát už delší dobu zájem.
Aby tento bod zastupitelstvo muselo projednat, potřebujeme minimálně 1000 podpisů občanek a občanů Prahy, ale čím větší podporu získáme, tím vyšší šance na úspěch.
Petice je k podpisu na Klinice (Jeseniova 60) nebo v ROH- družstevní kavárně, další místa doplníme.

Tisíc podpisů pro Kliniku – KLINIKA
http://klinika.451.cz/2016/03/tisic-podpisu-pro-kliniku/
IWYS --- 10:37:46 4.9.2015
"TERESTRIS: Ahoj, už jsem vyvěsila u události, leč:máme po bazárku zřejmě někým zapomenuté modré tílko a vínovou mikinu- také jsme po bazárku našli naušnici- žabičku.Prosím šiřte dále,ať se věci dostanou zpět k majitelům, díky moc:)"
VIOLET --- 22:43:27 31.7.2015
THEODORT: My uz balime a z cech odjizdime uz v nedeli. Tak navidenou tam! :-)
THEODORT --- 20:49:26 30.7.2015
VIOLET: vypada to ze ano, alespon jsme predbezne domluveny.. zrejme pristi patek ve vecernich hodinach od vily.. tenhle patek vecer se vracim do prahy tak se muzu stavit na pokec..
VIOLET --- 17:39:14 30.7.2015
THEODORT: A ty pojedes?