Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Existuje nahrazka masa? Nebo maso je nahrazka jidla(hmota)? Aneb jedl by nekdo maso nijak neupravovany, cerstve uloveny?
SPIRITMEDITATOR
Jeee a co jis, kdyz nejis maso? Jeee a co jis ty? Jenom maso? Zamysleme se trochu, proc jime maso? Mozna zvyk, mozna zastaraly nazor, (dnes jiz doktory bez ega vyvracen) ze je zdravy a dokonce potrebny, mozna domnenka, ze nam chutna samo o sobe, mozna nemame moc na vyber, kdyz prijdeme do restaurace, kde z dvou stovek jidel, jsou tri vegetariansky a mezi nimi je salat s kurecim masem, nebo smazeny file. Mozna mame v hlave ulozeno ze to je bezny od praveku a proto je to spravny. Mozna od mala nam je nuceno(diky zastaralemu nazoru) vic nez jakekoliv jine jidlo.... viz "aspon to masicko snez, brambory a zeleninu muzes nechat" mozna protoze je levnejsi nez syr nebo zelenina a mozna ......??? Myslim ze je na case v roce 2013(rok transformace, nebo velkych zmen) prehodnotit, nebo uz konecne aspon vyhodnotit situaci a zamyslet se nad skutecnym vyznamem masa a predevsim na zpusobu jakym to maso ziskavame a hlavne jestli nam vic "dava" nebo "bere". Jestli je pestrejsi strava typu: "maso na milion zpusobu" nebo "milion kombinaci a zpusobu pripravy veskere rostlinne stravy" atd.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KONZUM23 --- 12:26:30 2.3.2015
PATRICIE_: tak já si to myslím taky, že to sem nepstaří, to jardeš s tim přiklusal.
PATRICIE_ --- 12:22:33 2.3.2015
KONZUM23: si právě myslím, že sociální sítě jsou už přesyceny tím debilem Zemanem a také si myslím, že to sem do tohoto konkrétního klubu vůbec nepatří... Ale tak klidně si rozstříhejte navzájem občanky - jak je libo :c)
KONZUM23 --- 12:18:51 2.3.2015
PATRICIE_: no to právě vim z reálu taky, že je to normální tejpek. Jenže tady rozjíždí fakt rollo
PATRICIE_ --- 12:15:04 2.3.2015
KONZUM23: Na Jardeše mi nesahej! :c)
Ono se možná zdá, že trollí, ale má k tématu hodně co říci. Nikdy jsem nepochopila, že nežere maso - vůbec mi to k němu nesedí, protože jinak vykazuje známky klasického bůčkoovarovského humoru. Je to prostě taková abnormalitka o 32 zubech, dvou nohách, dvou levých rukách a o třech hemisférách.
KONZUM23 --- 11:38:43 2.3.2015
PATRICIE_: V pohodě, nejmilejší z nich mi je VEGETROLLO YARDEŠ.
PATRICIE_ --- 13:53:55 1.3.2015
Jsem masožrout a je mi milejší Hitler než Zeman - tak a teď vůbec ale vůbec nevím, co jsem to chtěla říci ani co tady vy řešíte... :cD
MANFRED --- 20:43:17 26.2.2015
Tak ono to není tak vyhrocený, Adolf žral prej párky ( z bádání kolektivu vědců se zdá, ze tehdy obsahovaly maso, pokud teda neječel šermujíce parabelou na celej konzum že chce ty bez masa, to vypátraj příště), Mildovo blbnutí se zase přičítá tomu, že občas omylem slupne nějakou zeleninu, o ovoci prohnanym přes kolonu nemluvě.
KONZUM23 --- 15:27:59 26.2.2015
YARRDESH: no reagoval jsem hlavně na "hle, typicky masožrout" věta v závorce je nějaké "pokud", okrášlené tvojí vyjadřovací schopností, takže moc smyslu nemá.)
YARRDESH --- 15:24:12 26.2.2015
KONZUM23: jestlize jsi dospel k takovemu zaveru, tak potom bych se te ovsem zeptal, co jsi nepochopil na vete '( pokud bych uzil inverzi agresivniho vybajeneho zobecnovani uzivane nekterymi obhajci zotrocovani, vykoristovani a vyhlazovani jinych bytosti pro vlastni slabost vzdat se chuti, napr. a la 'ti veg*ni me stale neco nuti!')', kterou jsem svuj prispevek na tema 'kdo ji maso, vyznava zemana' uvedl
KONZUM23 --- 15:04:01 26.2.2015
YARRDESH:
chápu to jako nepovedenej vtípek, ale není to žádný oficiální stanovisko hradu.
Je rozdíl když někdo u přípitku udělá vtípek a tím kdyby to zařadil do seznamu svých presidentských cílů.
Zemouš ve svý senilitě musí zakaždou cenu udělat vtípek takže po oficiálním udělení cen byl přípitek, kde to "podotkl" a tobě to media přežvejkaj jako Z HRADU ZNÍ: SMRT VEGETARIANUM, proto pak není divu že v tvojí vegehlavičce se spojí nasranost s vzdorem a zevšeobecněním a napíšeš že takový jsou masožrouti přece všichni.