Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Mozkové errory renewed
CASTROL
Náhradní diskuze za pověstný a bez varování zrušený klub "Mozkové errory". Pro všechny, kteří si potřebují ulevit a sdílet své či cizí errory v chování/jednání: sůl v kafi, elektrická konev na sporáku, zapomenuté děti v lese, venčení vodítka bez psa apod.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CASTROL --- 22:13:20 24.10.2013
renovuju po mnoha letech svoje weby na estrankách...
můj první dotaz na helpdesk: nemohu nikde najít tlačítko "nepublikovat fotky". potřebovala bych jich většinu schovat ale nechci je mazat. pomůžete mi?
můj druhý dotaz na helpdesk: tak teď jsem se v tom zoufalství uklikla a smazala jsem většinu fotek. nemám je v počítači, jelikož mi před pár lety shořel harddisk. můžete je obnovit?
GUMIDEK30 --- 13:00:39 24.10.2013
hledáme si akreditované kurzy . ..
Práce s rodinou v adrenalinovém duchu - tyjo to musí bejt hustý, na to půjdeme ne ? Kdo ví, co se tam tak asi dělá co? A zajímalo by mě, jak to bude probíhat, hele a není to zbytečný pro nás? .................. po otevřené diskuzi jsme zjistili že to je vlastně Práce s rodinou v adlerovském duchu
. . double error :D
TEREZZ_ --- 21:24:03 22.10.2013
Vhodit klíče od bytu do kamarádovy schránky, aby vyvenčil nebohého psa je dobrý nápad za předpokladu, že si nespletete schránku a vchod.
??? --- 19:41:24 22.10.2013
Pokud chcete doma klíčit nejrůznější zrní, je opravdu praktické, když vezmete petku a ze spodu tam uděláte několik děr. Díky tomu pak zrní můžete snadno proplachovat bez použití jiného bazmeku. Fakt užitečné.

Ovšem pokud chcete přelít ovocný mošt do nějaké láhve, tak je velmi nepraktické použít tuhle děravou.
TAPINA --- 12:14:06 20.10.2013
Dneska jsem lítala po bytě a zuřivě hledala kus oděvu. Začalo to tím, že jsem si uvědomila, že jsem si zhruba před měsícem koupila novou sukni a od té doby jsem ji neviděla ani neměla na sobě. Měla by to být nějaký taková teplejší kostkovaná. Prolezla jsem skříň, prádlo na vyprání, prádlo na vyžehlení a nikde nic takového. I šla jsem ještě jednou na pečlivou hloubkovou kontrolu šatní skříně, obracela ramínka kus po kusu - a objevila sukni, novou, leč celou černou. Kostkovanou mám totiž taky, relativně novou, ale přece jen už nějakou dobu a běžně ji nosím. Tuhle jsem přinesla domů, strčila do skříně a obratem zapomněla, že existuje a jak vůbec vypadá.
ANONYM_CZ --- 11:54:38 20.10.2013
mozek v nedeli po ranu .. mail od nejakyho slevomatu:
Silvestr v Paříži, Lynčování v Itálii, Mariánské Lázně

// wut? aha, lyzovani
??? --- 21:58:35 18.10.2013
používat doma klasické kapesníky místo papírových je možná ekologičtější, ale pouze za předpokladu, že je nebudu po použití vyhazovat do koše na odpadky, ale do koše na prádlo.
No jo no, zvyk je v tomto případě železná košile :-)
??? --- 17:38:46 18.10.2013
???: a podotykam, ze kolem te posty chodim kazdy tyden.
??? --- 17:37:14 18.10.2013
jdu si tak po kaprove ul. a vzpomnela jsem si, ze potrebuju jeste na postu odeslat doporuceny balicek. vytahnu telefon a za chuze na netu hledam nejblizsi postu. blbe se mi to hleda, tak se na rohu zastavim a najdu nejblizsi postu v ul. kaprova. no, co myslite, kde jsem se s tim telefonem zastavila? ano, pred postou...
KATCHIB --- 22:20:26 15.10.2013
To tak dostanete chuť na domácí sušenky...Najdete recept, na poslední chvíli mažete do obchodu, vše nakoupíte, uděláte těsto, vrznete to do trouby a jak se tak bytem line sladká čokoládovo-skořicová vůně, těšíte čím dál tím víc na to, až si sednete do křesla s knížkou a za zvuku slabého deště bubnujícího do střešních oken si vychutnáte kávu a výborné sušenky. A pak ten okamžik nastane....natěšeně se zakousnete do sušenky a tfuj.....A pointa? Nahrazování surovin při vaření je v pořádku, ovšem nahradit v sušenkovém těstě cukr solí vážně není dobrý nápad....:-/