Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Mozkové errory renewed
CASTROL
Náhradní diskuze za pověstný a bez varování zrušený klub "Mozkové errory". Pro všechny, kteří si potřebují ulevit a sdílet své či cizí errory v chování/jednání: sůl v kafi, elektrická konev na sporáku, zapomenuté děti v lese, venčení vodítka bez psa apod.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 12:49:44 19.8.2017
synchronicita musí být! jen před dvěma dny jsem si stěžovala na šicí mozkové errory vlastní, a dnes jsem zjistila, že jsem se stala obětí mozkového erroru prodavačky v obchodě s látkami!
ono totiž, suchý zip má dvě části, a tak nějak nejsou zaměnitelné. Takže se svými dvěma pečlivě odstřiženými metry té jemné části si můžu... no, tak asi to, a co bude prodavačka dělat, až zjistí, že na roli toho drsného má dva metry navíc, tak ta s tím ani na ten záchod nedojde :-)
PISKVOR --- 16:15:13 17.8.2017
"Čipování psů bude do tří let povinné. Podle krtků ale množírny nezastaví."

Ok...cože? Jo podle kritiků!
NIGHTFURY --- 12:39:26 17.8.2017
???: Hmm, hovězí :)
NIGHTFURY --- 12:35:47 17.8.2017
???: Tak záleží, jestli jsou to piškoty nebo nějaké psí tyčky :D
BLACKHEAD --- 12:20:45 17.8.2017
???: Hodna holka! Sedni, pac a aport!
??? --- 12:10:24 17.8.2017
TAPINA: mě tenhle moment dostihuje pravidelně při šití druhé téže věci (pro druhé dvojče). To pak místo výstřihu pečlivě šikmým proužkem olemuju rukávový průramek (párání stehů z overlocku je opravdu lahůdka), nebo zapomenu, že látka je směrově orientovaná, a stříhnu na noční košili s netopýřími sovami visícími hlavou dolů...
??? --- 12:05:29 17.8.2017
Chtěla jsem dát psovi odměnu, ale zlobil, tak mi zůstala v ruce. Po chvíli jsem ji při práci strčila do pusy a teď jsem si uvědomila, že už jsem v půlce pytlíku.
TAPINA --- 11:51:53 17.8.2017
ETERNITY: Myslím si, že mi šití docela jde. Ledacos ušiju. Ale ať je to cokoliv, sebejednoduššího, ať se snažím pracovat sebepečlivěji a soustředit sebevíc, vždy tam je jeden tenhle okamžik, kdy zjistím, že jsem u dětských dupaček vyrobila jednu šlapku směřující dopředu a druhou dozadu, zip je na vnější straně látky, knoflíky naopak... vždycky tam jeden takový moment zděšení musí být.
ETERNITY --- 8:41:15 17.8.2017
Nikdy mi neslo siti. Ze vsech aktivit jsem na tom nejhur se sitim. Radsi si koupim nove kalhoty, nez bych si prisila knoflik. Obcas me ale dozene povinnost (a skaredy pohled muze, kdyz chci koupit nove kalhoty). Jako treba u kosili, ktere se mi rozviraji v prsou. Tu jednu mam extra rada, takze jsem si koupila cvocky a jala se je nasit mezi knofliky.
Pul hodiny - prvni pulka cvocku, uspech!
Hodina - druha pulka cvocku, jsem vycerpana, zadam vitezne vino. Chci pricvaknout kosili k sobe a ejhle... ja je nasila lichou stranou k sobe!
Hodina a pul - brecim, nadavam, ale cvocek je presit naopak. Hroutim se a presivam cvocek naruby.
Dve hodiny - presila jsem blby cvocek!! Manzel pousti na youtubu lama song.
Tri hodiny - odparala jsem oba cvocky a nasila tak, ze do sebe pasuji. Chveji se mi ruce, nit se mi tak desetkrat vyvlikla, na kosili je viditelna boule od zachumlanych niti. Latka kosile dost utrpela paranim. Scvakavam cvocky, zase je rozcvakavam, oblekam kosili a.... ony jsou oba na vnejsi strane!! Lama song hraje ve smycce.
Tri hodiny deset minut - potrebuju novou kosili, s tou soucasnou jsem utrela vino, ktere se mi vylilo z chvejicich se rukou. Rezignuju.